Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Zakorkowany skrót z Konstancina na Kabaty


Zakorkowany skrót z Konstancina na Kabaty

Remont na ul. Przekornej w Powsinie skutecznie zakorkował skrót z Konstancina na Kabaty. W godzinach drogowego szczytu kierowcy muszą stać w długich korkach zanim przejadą remontowany odcinek. Prace drogowe potrwają do połowy grudnia.


Korki tworzą się z powodu remontu mostka na ul. Przekornej w Powsinie. Był on w tragicznym stanie i z jego naprawą nie można było już czekać. Ruch odbywa się teraz wahadłowo i sterowany jest sygnalizacją świetlną. To właśnie z tego powodu w godzinach szczytu w Powsinie tworzą się gigantyczne korki. Kierowcy, którzy chcą przejechać z Konstancina w stronę Ursynowa i na odwrót, muszą uzbroić się w cierpliwość. Prace drogowe mają potrwać do połowy grudnia.

Reklamy Google:


Mieszkańcy Konstancina oraz Wilanowa od dawna czekają na dogodne połączenie z Ursynowem. Obecnie z Konstancina do Kabat możemy dojechać prowizorycznym skrótem, który prowadzi ulicami Gąsek, Podgrzybków i Rzekotki. W przyszłym roku sytuacja ma się jednak zmienić. W połowie 2017 roku ma zostać oddana do użytku ulica Nowokabacka, która połączy Wilanów z Ursynowem. Będzie to świetna alternatywa dojazdu. Z nowej drogi skorzystają też mieszkańcy Konstancina.

Koszt całej inwestycji to ok. 27 mln złotych, z czego 22 miliony zapłaci Wilanów, a ok. 5 mln zł Ursynów.

Źródło: warszawa.wyborcza.pl

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Przetarg na budowę ulicy Nowokabackiej

Dobra informacja dla mieszkańców Konstancina dojeżdżających codziennie do Ursynowa. Ogłoszono przetarg na budowę ulicy Nowokabackiej. Nowa droga połączy Wilanów z Ursynowem. Będzie to świetna alternatywa dojazdu. Teraz, żeby dostać się na Kabaty trzeba korzystać z wąskiej ul. Podgrzybków.Burmistrz Ursynowa nie chce drogi do Konstancina

Burmistrz Ursynowa Piotr Guział nie chce połączenia drogowego w kierunku Powsina i Konstancina. Według samorządowca takie połączenie oznaczałoby same problemy dla Ursynowa. Sprzeciw burmistrza to wynik decyzji władz Warszawy, które wpisały do planów finansowych na najbliższe lata budowę ulicy Nowokabackiej, która połączyłaby Kabaty z wylotówką w stronę Konstancina-Jeziorny.

środa 30 listopada 2016 - 11:59:22 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja