Zaloguj się | Rejestracja

jogging - trasy dla biegaczy

JOGGING - TO LUBIĘ!
Sport to zdrowie. W Konstancinie jest wielu sportsmenów, którzy codziennie dla zdrowia przemierzają po kilka kilometrów. Polecamy kilka tras dla początkujących biegaczy.


1. "Cztery Mosty"
Długość trasy: 3 km

Trasa "Cztery Mosty" rozpoczyna się w pobliżu Starej Papierni. Zaczynając naszą sportową przygodę od zapory na Jeziorce, kierujemy się wzdłuż rzeczki w stronę nowych osiedli przy ul. Bielawskiej. Po dotarciu do starych torów kolejowych mijamy po lewej ogródki działkowe i docieramy do nowego mostu na ul. Mirkowskiej. W tym miejscu przekraczamy rzekę i wracamy do punktu startowego biegnąć po drugiej stronie Jeziorki, obok osiedla Empire i starej Papierni. Bieg kończymy przy tamie zaliczając tym samym 4 mosty na Jeziorce. Doświadczeni biegacze mogą powtórzyć trasę kilkakrotnie.

Trasa "Cztery Mosty" na mapie satelitarnej:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".


2. "Tama - Park - Piłsudskiego"
Długość trasy: 2,09 km

Początek trasy "Tama - Park - Piłsudskiego" znajduje się przy zaporze na Jeziorce. Po starcie kierujemy się wzdłuż rzeczki w stronę Parku Zdrojowego. Przecinamy park mijając po drodze tężnię solankową oraz amfiteatr i ulicą Strumykową dobiegamy do ulicy J. Piłsudskiego (w pobliżu Restauracji Różana). Teraz kierujemy się na Rondo Jana Pawła II, skręcamy w lewo i kończymy trasę w punkcie startowym przy tamie. Jeśli macie jeszcze siły, to polecamy powtórzyć trasę.

Trasa "Tama - Park - Piłsudskiego" na mapie satelitarnej:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".


3. "Leśne Podchody"
Długość trasy: 2,22 km

Trasę "Leśne Podchody" rozpoczynamy na parkingu leśnym przy Gościńcu Kołomyja. Kierujemy się leśną drogą zgodnie z mapą. Biegniemy prosto aż dotrzemy do piaszczystej drogi przecinającej las. Skręcamy w prawo i biegniemy do drugiej krzyżówki. Tu ponownie skręcamy w prawo i wracamy na parking mijając po drodze dom Sue Ryder. Jeśli nie mamy jeszcze zadyszki, to koniecznie musimy powtórzyć leśną trasę.

Trasa "Leśne Podchody" na mapie satelitarnej:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".


szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

lasiwino.jpg

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja