Zaloguj się | Rejestracja

regulamin


Regulamin serwisu Konstancin24.eu

Netykieta to zbiór zasad savoir-vivre obowiązujących w dyskusjach w Internecie, a więc i w serwisie Konstancin24.eu

1. Serwis internetowy Konstancin24.eu służy dzieleniu się opiniami, uwagami i spostrzeżeniami dotyczącymi spraw mieszkańców Konstancina-Jeziorny i okolic. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu Konstancin24.eu ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, pod warunkiem, że postępuje zgodnie z niniejszym regulaminem. Rejestracja w serwisie Konstancin24.eu jest równoznaczna z akceptacją pełnej treści Regulaminu.
2. Użytkownik serwisu Konstancin24.eu publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Właściciel serwisu Konstancin24.eu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników w serwisie Konstancin24.eu.
3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników serwisu Konstancin24.eu treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez przez użytkowników serwisu Konstancin24.eu treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez użytkowników serwisu Konstancin24.eu przekazów reklamowych. Nie wolno publikować materiałów z innych źródeł bez ich podania, ani tym bardziej kłamliwie podawać jako swoich informacji, które mają innego autora czy przypisywać sobie związek z wydarzeniami, jeśli takiego nie było.
4. Redakcja Konstancin24.eu nie gwarantuje wierności, kompletności, ani przydatności treści umieszczanych przez użytkowników serwisu Konstancin24.eu. Zamieszczane treści wyrażają poglądy jedynie jej autora, niekoniecznie zbieżne z opinią redakcji serwisu Konstancin24.eu. Każdy kto uważa jakąś wiadomość za budzącą zastrzeżenia jest proszony o niezwłoczne powiadomienie redakcji serwisu przez e-mail podany w stopce na samym dole strony serwisu Konstancin24.eu.
5. Redakcja Konstancin24.eu zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w serwisie Konstancin24.eu w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 3 regulaminu. IP i host komputera, z którego została wysłana opinia jest logowany i przechowywany w systemie. W przypadku poważnego naruszania reguł przez użytkownika informacje te mogą i będą wykorzystane w celu wyciągnięcia konsekwencji (np. przekazane do odpowiedniego urzędu zajmującego się egzekwowaniem prawa). Informacje te, poza wyżej wymienionym przypadkiem, nie są nigdy i nikomu udostępniane.
6. W przypadku konkursów wiedzowych, quizowych organizowanych na stronach portalu przez Redakcję Konstancin24.eu, zwycięzcą zostaje osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi za pośrednictwem e-maila wysłanego na wskazany w konkursie adres.
7. Redakcja Konstancin24.eu dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.
8. Redakcja Konstancin24.eu zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu Konstancin24.eu bez podawania przyczyn takiego działania.
9. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja Konstancin24.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Zapoznaj się też z polityką ochrony prywatności i polityką cookies.

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja