Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na weekendowe wydarzenia kulturalne. W sobotę 22 listopada odbędzie się doroczna prezentacja twórczości artystów z Konstancina-Jeziorny, starostwa piaseczyńskiego i ich gości. W niedzielę 23 listopada zapraszamy dzieci i rodziców na baśń o małym orzełku, który szukał swojego miejsca na ziemi. Tego dnia odbędzie się również wieczór poświęcony historii ostatniego ćwierćwiecza Konstancina. Serdecznie zapraszamy!
sobota 22 listopada 2014 - 10:15:39 | Komentarze: 0
Dzień Życzliwości w No Bell w Konstancinie (więcej...)

Dzień Życzliwości w No Bell w Konstancinie

W piątek 21 listopada szkoła No Bell w Konstancinie-Jeziornie będzie świętować mały jubileusz. Po raz piąty zorganizowany zostanie tutaj "Dzień Życzliwości", który jest dla całej nobellowskiej społeczności dniem szczególnym.
piątek 21 listopada 2014 - 10:25:58 | Komentarze: 0
Prom w Gassach ma zimową przerwę (więcej...)

Prom w Gassach ma zimową przerwę

W niedzielę 16 listopada w Gassach nad Wisłą prom uroczyście zakończył tegoroczny sezon. Przewiózł pasażerów ostatni raz przed zimową przerwą. Zamknięciu przeprawy towarzyszył koncert biesiadno-szantowy, podczas którego wystąpił zespół "Majtki Pana Kapitana". Prom wznowi kursy w kwietniu przyszłego roku, jeśli pozwoli na to pogoda.
czwartek 20 listopada 2014 - 07:32:09 | Komentarze: 0
Oficjalne wyniki wyborów w Konstancinie

Oficjalne wyniki wyborów w Konstancinie

Nareszcie są już oficjalne wyniki wyborów samorządowych. Pierwszą turę wyborów na burmistrza Konstancina-Jeziorny wygrał Kazimierz Jańczuk, który uzyskał 4504 głosy (47,96 % uprawnionych do głosowania). Urzędujący burmistrz 30 listopada zmierzy się w drugiej turze wyborów z Jerzym Wojdakiem, którego poparło 2089 mieszkańców (22,24 %). W 21-osobowej radzie miejskiej zasiądzie aż 14 nowych samorządowców. Najwięcej mandatów uzyskał komitet Konstancin Jutra.
środa 19 listopada 2014 - 13:43:05 | Komentarze: 0
Projekt budżetu Konstancina na 2015 rok (więcej...)

Projekt budżetu Konstancina na 2015 rok

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna opublikował projekt budżetu na 2015 rok. W piątek 14 listopada projekt został przekazany do Biura Rady Miejskiej oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej.
środa 19 listopada 2014 - 06:14:39 | Komentarze: 0
Wybory 2014: druga tura w Konstancinie

Wybory 2014: druga tura
w Konstancinie


W Konstancinie odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. Wg nieoficjalnych wyników, w niedzielę 30 listopada będziemy wybierać burmistrza Konstancina-Jeziorny zaznaczając odpowiednią kratkę przy nazwisku Kazimierz Jańczuk lub Jerzy Wojdak. Z powodu awarii systemów informatycznych Państwowej Komisji Wyborczej nie znamy jeszcze dokładnych wyników wyborów.
poniedziałek 17 listopada 2014 - 15:38:19 | Komentarze: 0
Kandydaci na burmistrza Konstancina-Jeziorny

Kandydaci na burmistrza Konstancina-Jeziorny

W niedzielę, 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. Każdy z mieszkańców będzie mógł wybrać swojego reprezentanta do sejmiku wojewódzkiego, rady powiatu i rady miejskiej. Wybierzemy również burmistrza Konstancina-Jeziorny, zostanie nim jeden z pięciu kandydatów.
piątek 14 listopada 2014 - 10:57:44 | Komentarze: 0
Sukcesy i porażki mijającej kadencji (więcej...)

Sukcesy i porażki
mijającej kadencji


Zbliża się koniec obecnej kadencji samorządu Konstancina-Jeziorny. Wkrótce wybory warto więc podsumować sukcesy i porażki zarówno Rady Miejskiej, jak i burmistrza. Przedstawiamy najważniejsze, naszym zdaniem, dokonania władz naszego miasta oraz kilka najistotniejszych potknięć naszych samorządowców.
czwartek 13 listopada 2014 - 08:58:33 | Komentarze: 0
Święto Niepodległości w Konstancinie - relacja (więcej...)

Święto Niepodległości
w Konstancinie - relacja


Głównym punktem tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w Konstancinie-Jeziornie był tradycyjny bieg ulicami miasta. Uroczyście złożono również kwiaty przy pomnikach bohaterów walczących o wolność naszej Ojczyzny. 96. rocznicę odzyskania niepodległości uświetniły również piknik w Parku Zdrojowym, widowisko historyczne oraz koncert patriotyczny.
środa 12 listopada 2014 - 08:49:40 | Komentarze: 0
Otwarcie przedszkola w Oborach (więcej...)

Otwarcie przedszkola
w Oborach


Zakończyła się budowa gminnego przedszkola w Oborach. W czwartek 6 listopada uroczyście otwarto nową placówkę dla dzieci. Koszt inwestycji, którą sfinansowała gmina Konstancin-Jeziorna, wyniósł ok. 3,5 mln zł.
poniedziałek 10 listopada 2014 - 08:38:02 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Skutery oraz rowery miejskie, a także bony zakupowe o łącznej wartości 20 tysięcy złotych - to wszystko czeka na gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Do 30 listopada trwa wyjątkowa zabawa pt. "Co kryje zdrapka". Zdobądź kupon i sprawdź, co wygrałeś! www.auchanpiaseczno.pl


Husse.jpg
Szwedzkie karmy HUSSE dla psa i kota - smaczne i niedrogie, bez sztucznych barwników i konserwantów. Duży wybór, profesjonalne doradztwo żywieniowe, darmowe próbki, bezpłatna dostawa o dogodnej porze. Zapraszamy!
Tel. 603 793 725 lub 504 075 520

TeddyEddie.jpg
Angielski dla dzieci 2-7 lat
Stara Papiernia, Konstancin-Jeziorna
Zapisy: tel. 22 188 14 50, 880 528 230

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej

gruba-ryba.jpg
GRUBA RYBA
Restauracja i catering
Zapraszamy do rodzinnej restauracji przy ulicy Piłsudskiego 26 w Konstancinie. Zjemy tutaj wspaniały i przede wszystkim smaczny posiłek. Zorganizujemy też przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie firmowe. Przepyszny lunch już za 21 zł. Nasza dewiza: tylko świeże jedzenie, bez wzmacniaczy smaków!
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja