Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Koncerty letnie w Parku Zdrojowym

Koncerty letnie w Parku Zdrojowym

Zapraszamy na koncerty letnie w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. W sobotę w amfiteatrze wystąpi wokalistka Anna Kłys, a w niedzielę zespół Zagan Acoustic. Polecamy!
sobota 23 lipca 2016 - 09:05:04 | Komentarze: 0
Uwaga! Remont trasy Konstancin - Baniocha

Uwaga! Remont trasy
Konstancin - Baniocha


W sobotę, 23 lipca zaczął się remont trasy Konstancin - Baniocha. Odcinek od skrzyżowania z drogą krajową nr 79 do Szymanowa zostanie zamknięty na ok. trzy tygodnie. Należy liczyć się z utrudnieniami i objazdami przez Solec.
sobota 23 lipca 2016 - 08:45:11 | Komentarze: 0
Międzynarodowy piknik w Czarnowie

Międzynarodowy piknik
w Czarnowie


W Czarnowie odbył się międzynarodowy piknik zorganizowany dla pielgrzymów, którzy do Konstancina-Jeziorny przybyli z okazji Światowych Dni Młodzieży. Spotkanie integracyjne uświetniły występy m.in. muzyków z Indonezji oraz artysty z Senegalu.
czwartek 21 lipca 2016 - 16:34:58 | Komentarze: 0
Pomosty nad Jeziorką w Konstancinie

Pomosty nad Jeziorką
w Konstancinie


Nad Jeziorką w Konstancinie-Jeziornie mają powstać dwa pomosty rekreacyjno-widokowe. W tym roku jeden z nich zostanie wybudowany na odnodze rzeki przy ul. Warszawskiej, obok ronda Jana Pawła II. Natomiast drugi przy ul. Mostowej, obok Hugonówki samorząd planuje wybudować w przyszłym roku.
środa 20 lipca 2016 - 07:46:02 | Komentarze: 0
Światowe Dni Młodzieży w Konstancinie

Światowe Dni Młodzieży
w Konstancinie


Z okazji Światowych Dni Młodzieży do Konstancina-Jeziorny przyjedzie 51 pielgrzymów. 18 muzyków z Indonezji będzie gościła parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Konstancinie-Jeziornie, a 33 Kanadyjczyków odwiedzi parafię św. Józefa Oblubieńca NMP w Mirkowie. Spodziewano się, że naszą gminę może odwiedzić nawet 600 pielgrzymów. Jak się jednak okazało szacunki się nie potwierdziły.
wtorek 19 lipca 2016 - 08:58:32 | Komentarze: 0
Remonty dróg w Konstancinie-Jeziornie

Remonty dróg w Konstancinie-Jeziornie

Na to lato w Konstancinie-Jeziornie zaplanowano remont kilkunastu ulic. Na części z nich już pojawiła się nowa nawierzchnia, na innych prace trwają lub zaczną się w najbliższym czasie. Wyremontowane będą m.in. ulice Zakopane, Piotra Skargi, Wrzosowa, Uzdrowiskowa, Biedronki, Jaśminowa, Słowackiego, Kopernika, Pocztowa i Saneczkowa oraz Wąska. Trwa również przebudowa mostów w Obórkach i Borku oraz trasy Konstancin-Baniocha.
poniedziałek 18 lipca 2016 - 05:48:18 | Komentarze: 0
IV Jazz Zdrój Festiwal w Konstancinie

IV Jazz Zdrój Festiwal
w Konstancinie


Zapraszamy na czwartą edycję festiwalu poświęconego pamięci Louisa Armstronga. Na scenie konstancińskiego amfiteatru zobaczymy polskie i zagraniczne zespoły jazzowe, m.in.: Enerjazzer, The Warsaw Dixielanders, Leliwa Jazz Band, Galicja Dixie Band. Wstęp wolny.
piątek 15 lipca 2016 - 08:22:15 | Komentarze: 0
Cztery firmy chcą dokończyć ratusz w Konstancinie

Cztery firmy chcą dokończyć ratusz w Konstancinie

Cztery firmy zgłosiły swoje oferty na dokończenie budowy ratusza w Konstancinie-Jeziornie. Najtańsza opiewa na kwotę 22,8 mln zł. Do końca lipca komisja przetargowa wyłoni wykonawcę inwestycji. Poprzedni wykonawca zszedł z placu budowy w drugiej połowie lutego br. Gmina domaga się od niego odszkodowania. Sprawa trafiła do sądu.
czwartek 14 lipca 2016 - 13:43:31 | Komentarze: 0
20-latek z narkotykami w Konstancinie

20-latek z narkotykami
w Konstancinie


Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie zatrzymali 20-letniego mężczyznę za posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu w Konstancinie-Jeziornie znaleźli ponad 155 gramów metamfetaminy, które były schowane pod łóżkiem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.
środa 13 lipca 2016 - 10:05:14 | Komentarze: 0
Obory wolą być wsią niż osiedlem

Obory wolą być wsią
niż osiedlem


Rada Miejska Konstancina-Jeziorny podjęła decyzję o przekształceniu osiedla Obory w sołectwo. O zmianę zabiegali mieszkańcy. Dzięki temu lokalna społeczność będzie miała do dyspozycji doroczny fundusz sołecki, czyli zagwarantowane pieniądze na realizację przedsięwzięć służących poprawie życia mieszkańców.
poniedziałek 11 lipca 2016 - 06:28:52 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Pomoc prawna obejmuje sprawy z zakresu: prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, a także prawa pracy, karnego i o wykroczenia. Darmowe porady prawne w poniedziałki w godz. 10-14. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt tel.: 509 202 165.
mail: kancelaria.konstancin©gmail.com

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja