Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Konstancińska Grupa Artystów "Pod Prąd", Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W ramach obchodów zaplanowano koncert poetycko-muzyczny oraz wystawę Instytutu Pamięci Narodowej. Zapraszamy już w najbliższą niedzielę, 1 marca, do Hugonówki przy ul. Mostowej 15.
piątek 27 lutego 2015 - 17:42:13 | Komentarze: 0
Wraca Konstanciński Rower Miejski

Wraca Konstanciński Rower Miejski

Po zimowej przerwie wraca Konstanciński Rower Miejski. W niedzielę 1 marca będzie można wypożyczać rowery, które już trafiły do 5 stacji w Konstancinie-Jeziornie. W zeszłym roku jednoślady były wypożyczane 6486 razy. W systemie zarejestrowało się 1115 mieszkańców naszej gminy.
piątek 27 lutego 2015 - 11:24:55 | Komentarze: 0
Warsztaty serowarskie w Słomczynie

Warsztaty serowarskie
w Słomczynie


We wtorek 24 lutego w Słomczynie odbyły się warsztaty serowarskie. Organizatorami i promotorami produktów regionalnych byli Stowarzyszenie Konstancin Jutra oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Warsztaty odbyły się w Domu Ludowym w Słomczynie, dzięki uprzejmości Sołtysa i jednocześnie członka zarządu Starostwa Powiatowego w Piasecznie.
czwartek 26 lutego 2015 - 19:13:51 | Komentarze: 0
Konstancińskie Centrum Hydroterapii - otwarcie...

Konstancińskie Centrum Hydroterapii - otwarcie w tym roku?

Pełną parą idą prace przy budowie Konstancińskiego Centrum Hydroterapii w Parku Zdrojowym przy ul. Źródlanej w Konstancinie-Jeziornie. Jeśli nie nastąpią żadne komplikacje, sztandarowy obiekt Uzdrowiska Konstancin-Zdrój S.A. ma być gotowy w październiku tego roku. Spółka uzdrowiskowa szykuje się również do nowego sezonu, realizując i planując kolejne inwestycje m.in. przebudowę kawiarni Zdrojowej.
środa 25 lutego 2015 - 11:22:23 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: wybrano kolejnych sołtysów

Konstancin: wybrano kolejnych sołtysów

W gminie Konstancin-Jeziorna wybrano kolejnych sołtysów. Za wyjątkiem Kępy Oborskiej są to osoby, które wcześniej sprawowały te funkcje. Wybory odbyły się w miniony weekend oraz w poniedziałek 23 lutego. Wybrano również przewodniczących zarządów osiedli Mirków i Obory.
wtorek 24 lutego 2015 - 11:43:21 | Komentarze: 0
Liceum w Konstancinie nie będzie zamknięte

Liceum w Konstancinie
nie będzie zamknięte


Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta, znajdujący się w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Mirkowskiej 39 nie zostanie zlikwidowany. Samorząd powiatu nie tylko chce się wycofać z zamknięcia placówki, lecz także ma zamiar utworzyć klasy o nowych profilach nauczania, związanych z uzdrowiskowym charakterem naszego miasta.
poniedziałek 23 lutego 2015 - 13:09:47 | Komentarze: 0
Rekrutacja do przedszkoli w Konstancinie

Rekrutacja do przedszkoli w Konstancinie

Na początku marca rusza rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez gminę Konstancin-Jeziorna. Nabór na rok szkolny 2015/2016 odbędzie się według jednolitych kryteriów. O przyjęciu dziecka do danej placówki decyduje liczba punktów uzyskanych podczas rekrutacji.
piątek 20 lutego 2015 - 14:39:35 | Komentarze: 0
Nowe zajęcia w Cardio Gym Center - CGC

Nowe zajęcia w Cardio Gym Center - CGC

Cardio Gym Center - CGC zaprasza mieszkańców Konstancina na zajęcia fitness, treningi personalne i do nowoczesnej siłowni. CGC poleca też nowe zajęcia: ZUMBA KIDS i samoobronę. Zapraszamy do klubu przy ulicy Pułaskiego 76 w Konstancinie-Jeziornie.
czwartek 19 lutego 2015 - 09:47:05 | Komentarze:
Remont amfiteatru w Konstancinie

Remont amfiteatru
w Konstancinie


Amfiteatr w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie wymaga naprawy. W tym roku ma być wreszcie odtworzony nasyp otaczający muszlę koncertową, który osunął się w kilku miejscach. Wstępnie zarezerwowano na ten cel 30 tys. złotych. Prace prawdopodobnie zostaną przeprowadzone wiosną.
środa 18 lutego 2015 - 13:30:44 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: wybrano 9 sołtysów

Konstancin-Jeziorna: wybrano 9 sołtysów

W gminie Konstancin-Jeziorna wybrano już 9 sołtysów. W zdecydowanej większości są to osoby, które wcześniej sprawowały te funkcje. Jedynie w Cieciszewie Małgorzatę Biernacką zastąpił Wojciech Kowalczyk. Wybory odbyły się w niedzielę 15 lutego.
wtorek 17 lutego 2015 - 11:57:16 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

WIOSENNE naSTROJE! Nowe kolekcje już w sprzedaży. Zapraszamy na zakupy do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Husse.jpg
Szwedzkie karmy HUSSE dla psa i kota - smaczne i niedrogie, bez sztucznych barwników i konserwantów. Duży wybór, profesjonalne doradztwo żywieniowe, darmowe próbki, bezpłatna dostawa o dogodnej porze. Zapraszamy!
Tel. 603 793 725 lub 504 075 520

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
OTOP.jpg
promocja