Zaloguj się | Rejestracja

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Oferta pracy w opiece w Niemczech
W ostatnich latach obserwujemy znaczący wzrost zapotrzebowania na opiekunów osób starszych w Niemczech. Z uwagi na starzejące się społeczeństwo, wiele rodzin poszukuje zaufanych, kompetentnych i troskliwych opiekunów, którzy pomogą zapewnić wsparcie i opiekę ich bliskim. To ogromna szansa dla osób, które chcą podjąć pracę w opiece i jednocześnie zmienić swoje życie. W tym artykule przyjrzymy się szczegółom oferty pracy w opiece w Niemczech, korzyściom tego zawodu oraz dowiemy jak skutecznie znaleźć odpowiednie stanowisko.
czwartek 03 sierpnia 2023 - 09:02:08 | Komentarze: 0
Czy pasty wybielające działają? Porównanie past
Z pewnością wielu z nas zależy na efekcie białych i lśniących zębów. W jaki sposób możemy to osiągnąć? Na czym polegają profesjonalne zabiegi wybielania zębów? Czy pasty wybielające mogą być skuteczne? Jak działają i jakie składniki obecne są w tego typu środkach? W tekście poniżej znajdziesz porównanie najlepszych wybielających past do zębów. Zachęcamy do lektury.
sobota 06 maja 2023 - 07:56:02 | Komentarze: 0
Wpływ fast foodów na zdrowie jamy ustnej
Choć wiele osób uwielbia jedzenie typu fast food, to z pewnością spożywanie tego typu posiłków nie wpływa pozytywnie na nasz organizm. Częste sięganie po burgery, pizzę, smażone frytki, a także napoje gazowane może doprowadzić do wielu chorób, w tym również tych dotyczących jamy ustnej. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się więcej na temat wpływu jedzenia fast foodów na zęby i dziąsła.
piątek 22 lipca 2022 - 11:27:58 | Komentarze: 0
Zapraszamy do American Montessori Preschool
American Montessori Preschool to miejsce wyróżniające się na mapie Konstancina-Jeziorny, zbudowane z miłości i szacunku do dzieci. Celem przedszkola jest dostarczenie najmłodszym najlepszej metody edukacyjnej. Wyjątkowi nauczyciele odkrywają i rozwijają pełen potencjał dzieci.
środa 12 maja 2021 - 16:45:39 | Komentarze: 0
Przedszkole Midori Pre-school w Wilanowie
Rusza rekrutacja na rok 2021/2022 do nowego przedszkola Midori Pre-school o profilu artystyczno-językowym. Placówka mieści się w Wilanowie Królewskim przy ul. Rumianej 86. Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat.
czwartek 25 lutego 2021 - 08:15:22 | Komentarze: 0
Otwarcie nowego ratusza w Konstancinie-Jeziornie

Otwarcie nowego ratusza w Konstancinie

Wreszcie zaczęła się przeprowadzka urzędników do nowego ratusza, który powstał przy ul. Piaseczyńskiej 77 w Konstancinie-Jeziornie. Od grudnia trwały poprawki usterek, które wykonawcy wytknęli urzędnicy. Magistrat otworzy swoje podwoje dla mieszkańców już w poniedziałek, 28 maja. W związku z przeprowadzką od 24 do 26 maja urząd będzie zamknięty dla interesantów.
czwartek 24 maja 2018 - 17:33:26 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

W najbliższy weekend Konstanciński Dom Kultury zaprasza na warsztaty stylizacji które odbędą się w Mirkowie, na Targ Ziołowy w Parku Zdrojowym i na Zielone Swiątki w Ciszycy. Gwiazdą dorocznego rodzinnego pikniku tym razem będzie Norbi, który wystąpi o godz. 21. W sobotę w Parku Zdrojowym zmierzą się sympatycy Nordic Walkingu.
piątek 18 maja 2018 - 17:48:12 | Komentarze: 0
Przebudowa Szkoły Podstawowej nr 1 ruszy w wakacje

Przebudowa Jedynki
ruszy w wakacje


W wakacje zacznie się długo oczekiwana rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wojewódzkiej. W Jedynce powstaną nowe sale lekcyjne, kuchnia i stołówka, a przede wszystkim duża sala gimnastyczna, której najbardziej brakowało uczniom i nauczycielom. Prace budowlane będą kosztowały 10,395 mln złotych i mają zakończyć się do września 2020 roku.
środa 16 maja 2018 - 14:22:12 | Komentarze: 0
Dzień Strażaka w Konstancinie

Dzień Strażaka
w Konstancinie


Wielka parada strażacka, pokazy musztry paradnej, pokazy akcji pożarniczych i ratownictwa medycznego, prezentacje samochodów i sprzętu strażackiego, jak również wielki kiermasz różnych produktów i wyrobów. To część atrakcji, która oczekiwać będą na przybyłych w niedzielę, 13 maja do Parku Zdrojowego na Dzień Strażaka. Dla dzieci, specjalnie z tej okazji, pojawi się sam Strażak Sam.
piątek 11 maja 2018 - 06:44:35 | Komentarze: 0
Skazany za zabójstwo w Konstancinie

Skazany za zabójstwo
w Konstancinie


Sąd skazał Jakuba K. na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo, którego mężczyzna dopuścił się w 2016 roku przy ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. 27-latek zabił 36-letnią kobietę w jej mieszkaniu, a następnie wywiózł ciało w walizce i schował je w garażu. Po kilkunastu dniach policjanci zatrzymali mężczyznę w Świnoujściu, kiedy wracał ze Szwecji.
czwartek 10 maja 2018 - 12:35:39 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja