Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Sukces zespołów z Konstancina-Jeziorny

Sukces zespołów z Konstancina-Jeziorny

Dużym sukcesem zakończył się udział dwóch konstancińskich zespołów artystycznych w IV Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Młodych "Folkowe Inspiracje". Zespół "Sonata" zajął trzecie miejsce, a "Przepióreczka" otrzymała wyróżnienie.
piątek 31 października 2014 - 09:00:49 | Komentarze: 0
Ratusz w Konstancinie za 24,6 mln złotych

Ratusz w Konstancinie
za 24,6 mln złotych


Budowa nowego ratusza w Konstancinie-Jeziornie będzie kosztowała prawie 24,6 mln złotych. W poniedziałek 27 października urzędnicy ostatecznie rozstrzygnęli przetarg na wykonawcę, który rozpocznie budowę jeszcze w tym roku. Nowy urząd miejski przy ulicach Piaseczyńskiej i Kolejowej w ciągu dwóch najbliższych lat ma zbudować polsko-hiszpańskie konsorcjum firm, którego liderem jest spółka Coprosa Polska.
środa 29 października 2014 - 10:22:22 | Komentarze: 0
Włamywacz zatrzymany w Konstancinie (więcej...)

Włamywacz zatrzymany
w Konstancinie


Kradzież z włamaniem to jedno z najczęstszych przestępstw na terenie Konstancina-Jeziorny. Dość często złodzieje pozostają bezkarni. Jednak tym razem było inaczej. Policji niemal na gorącym uczynku udało się zatrzymać mężczyznę podejrzanego o dwa włamania do domów jednorodzinnych. Jego łupem padły przedmioty o łącznej wartości 4 tys. złotych.
poniedziałek 27 października 2014 - 08:54:06 | Komentarze: 0
Czy warto czekać z leczeniem zaćmy?

Czy warto czekać
z leczeniem zaćmy?


Zaćma, inaczej zwana kataraktą jest to schorzenie narządu wzroku objawiające się postępującym mętnieniem soczewki oka. Zazwyczaj jest związana ze starzeniem organizmu, dlatego w większości przypadków dotyka osoby po 60 roku życia. Zdarza się również postać wrodzona choroby, wtedy niezbędne jest wykonanie zabiegu już u kilkutygodniowego dziecka.
sobota 25 października 2014 - 20:26:52 | Komentarze:
Kulturalny weekend w Konstancinie (więcej...)

Kulturalny weekend
w Konstancinie


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na weekendowe wydarzenia kulturalne. W sobotę 25 października o godz. 19:00 odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu BIG BAND RONDO KONSTANCIN. W niedzielę 26 października o godz. 16:00 zapraszamy na „Wrzosowiska” - przegląd twórczości seniorów. Obie imprezy odbędą się w sali widowiskowej w Hugonówce. Wstęp bezpłatny.
piątek 24 października 2014 - 19:51:30 | Komentarze: 0
Pomysł na skwer w Skolimowie

Pomysł na skwer
w Skolimowie


W przyszłym roku w Skolimowie może powstać skwer sportowo-rekreacyjny. Pomysł zagospodarowania terenu przy ul. Kołobrzeskiej wyszedł od jednego z mieszkańców Skolimowa - Krzysztofa Bajkowskiego. Dzięki jego inicjatywie powstał już projekt terenu rekreacyjnego.
piątek 24 października 2014 - 07:34:30 | Komentarze: 0
Nowi patroni w Konstancinie-Jeziornie (więcej...)

Nowi patroni
w Konstancinie-Jeziornie


W ciągu ostatnich miesięcy kilka miejsc w Konstancinie-Jeziornie zyskało nowe nazwy i patronów. Do Ścieżki Zdrowia im. Tomasza Hopfera i ronda Danuty Siedzikówny "Inki" dołączyły jeszcze "Aleja Miłośników Konstancina" oraz Zespół Szkół nr 4 im. Jana Meistera w Słomczynie. Nie brakuje pomysłów na kolejne nazwy i patronów godnych upamiętnienia.
środa 22 października 2014 - 09:54:38 | Komentarze: 0
Restauracja Gruba Ryba - film promocyjny

Restauracja Gruba Ryba
- film promocyjny


Przy ul. Piłsudskiego 26 w Konstancinie-Jeziornie, restauracja Gruba Ryba wciąż zaskakuje kreatywnością i profesjonalnym podejściem do konsumenta. Usługi restauracyjne i cateringowe rodziny Gregorczyków na przestrzeni pierwszego roku działalności w nowym miejscu zachwalane były m.in. w Łazienkach Królewskich, w których catering przygotował kolację dla 120 VIP-ów podczas gali przyznania nagród "Złote Logo Polska".
wtorek 21 października 2014 - 10:14:03 | Komentarze:
Wybory samorządowe w Konstancinie (więcej...)

Wybory samorządowe
w Konstancinie


Już niebawem, 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy nie tylko nową Radę Miejską, lecz także reprezentantów Konstancina-Jeziorny w Radzie Powiatu Piaseczyńskiego oraz przedstawicieli naszej części województwa w sejmiku mazowieckim. O stanowisko burmistrza będzie ubiegało się pięciu kandydatów.
poniedziałek 20 października 2014 - 11:14:58 | Komentarze: 0
Złoty Krzyż Zasługi dla Wandy Banaszewskiej (więcej...)

Złoty Krzyż Zasługi
dla Wandy Banaszewskiej


W piątek 10 października w Sali Kolumnowej Sejmu RP, podczas konferencji z okazji 25-lecia Oświaty Niezależnej w Polsce, odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń przyznawanych przez Prezydenta RP osobom zasłużonym dla rozwoju oświaty. Podczas uroczystości Sekretarz Stanu Irena Wóycicka uhonorowała Złotym Krzyżem Zasługi Wandę Banaszewską, przedstawicielkę No Bell Szkoły Podstawowej Montessori w Konstancinie-Jeziornie.
piątek 17 października 2014 - 09:11:12 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Już po raz drugi zapraszamy przyszłe mamy na bezpłatne badania ultrasonograficzne, które przeprowadzone zostaną w ramach akcji "Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama". W sobotę 8 listopada kobiety w ciąży oraz młodzi rodzice będą mogli również zasięgnąć porad specjalistów w zakresie prawidłowego rozwoju i wychowania dziecka. Zapraszamy do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. www.auchanpiaseczno.pl


Husse.jpg
Szwedzkie karmy HUSSE dla psa i kota - smaczne i niedrogie, bez sztucznych barwników i konserwantów. Duży wybór, profesjonalne doradztwo żywieniowe, darmowe próbki, bezpłatna dostawa o dogodnej porze. Zapraszamy!
Tel. 603 793 725 lub 504 075 520


logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej

gruba-ryba.jpg
GRUBA RYBA
Restauracja i catering
Zapraszamy do rodzinnej restauracji przy ulicy Piłsudskiego 26 w Konstancinie. Zjemy tutaj wspaniały i przede wszystkim smaczny posiłek. Zorganizujemy też przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie firmowe. Przepyszny lunch już za 21 zł. Nasza dewiza: tylko świeże jedzenie, bez wzmacniaczy smaków!
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja