Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Administracja Konstancina jedna z najdroższych

Administracja Konstancina jedna z najdroższych

Nasza gmina jest uważana za jedną z najbogatszych w Polsce. Konstancin-Jeziorna często wygrywa lub zajmuje czołowe miejsca w rozmaitych rankingach, które zazwyczaj są powodem do dumy dla władz samorządowych. Tym razem Konstancin-Jeziorna zajął wysokie miejsce w nieco mniej zaszczytnym zestawieniu. Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" porównało wydatki bieżące polskich miast i gmin na administrację publiczną w 2013 roku.
środa 01 października 2014 - 11:28:30 | Komentarze: 0
KDK zaprasza na spektakl "Szczaw" do Hugonówki

KDK zaprasza na spektakl "Szczaw" do Hugonówki

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spektakl "Szczaw" Teatru Otwartego. Na deskach sali widowiskowej w Hugonówce wystąpią Waldemar Obłoza, Waldemar Błaszczyk i Łukasz Konopka. Kameralna komedia w reż. Radosława Dunaszewskiego gościć będzie na konstancińskiej scenie od 4 października.
wtorek 30 września 2014 - 15:03:39 | Komentarze: 0
Konstancin uczcił Tomasza Hopfera

Konstancin uczcił
Tomasza Hopfera


Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny uroczyście upamiętnili wybitnego mieszkańca, lekkoatletę, dziennikarza i popularyzatora sportu - Tomasza Hopfera. W sobotę 27 września Ścieżce Zdrowia oficjalnie nadano jego imię, odsłaniając pamiątkowy głaz. Następnie odbył się Bieg Tomasza Hopfera, w którym wystartowało prawie 100 zawodników.
poniedziałek 29 września 2014 - 07:54:29 | Komentarze: 0
Gwiazdy na 5 rocznicy warszawskiej Kliniki BBC

Gwiazdy na 5 rocznicy warszawskiej Kliniki BBC

W czwartek 25 września na warszawskich Kabatach, niedaleko Konstancina, świętowano 5 rocznicę powstania jednej z czołowych klinik odchudzania i urody - Kliniki BBC. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd i celebrytek, które chętnie przyglądały się zabiegom na prezentowanych urządzeniach najnowszej generacji. Portal Konstancin24.eu był patronem medialnym tego wydarzenia.
niedziela 28 września 2014 - 07:30:05 | Komentarze: 0
Flis Festiwal - nagroda dla projektu (więcej...)

Flis Festiwal
- nagroda dla projektu


Wśród sześciu najlepszych, tegorocznych produktów turystycznych Mazowsza znalazł się Flis Festiwal, który od 2011 roku organizuje na terenie naszej gminy Fundacja Szerokie Wody. Specjalne Certyfikaty Województwa Mazowieckiego wręczono w czwartek 25 września podczas VIII Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego w Radomiu.
piątek 26 września 2014 - 13:27:50 | Komentarze: 0
I Bieg im. Tomasza Hopfera w Konstancinie (więcej...)

I Bieg im. Tomasza Hopfera w Konstancinie

Konstancin-Jeziorna uczci pamięć Tomasza Hopfera - doskonałego dziennikarza, znanego komentatora telewizyjnego oraz lekkoatlety. W sobotę 27 września ścieżka zdrowia w Chojnowskim Parku Krajobrazowym otrzyma jego imię. Z tej okazji zostanie odsłonięty pamiątkowy kamień, a sportowcy pobiegną na dystansie 5 km.
czwartek 25 września 2014 - 12:31:18 | Komentarze: 0
Punkt zbiórki odpadów przeniesiony? (więcej...)

Punkt zbiórki odpadów przeniesiony?

Mieszkańcy protestują przeciwko Gminnemu Punktowi Selektywnej Zbiórki Odpadków, który znajduje się w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Słowiczej. Burmistrz Kazimierz Jańczuk zapewnia, że zrobi wszystko, by do końca roku znaleźć inne miejsce na punkt zbiórki. Jedną z rozważanych lokalizacji jest teren w sąsiedztwie oczyszczalni ścieków przy ul. Mirkowskiej.
środa 24 września 2014 - 11:54:51 | Komentarze: 0
Konstanciński Dom Kultury poleca

Konstanciński Dom Kultury poleca

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w tym tygodniu na 3 wydarzenia. W czwartek 25 września odbędzie się konferencja "Żeromski najszczęśliwsze lata życia i twórczości", w sobotę spotkanie "Lekarze Konstancina", a w niedzielę koncert charytatywny na rzecz transplantologi "HLA Moje i Twoje Życie". Polecamy!
wtorek 23 września 2014 - 11:59:55 | Komentarze: 0
Poland Bike Marathon w Konstancinie - zdjęcia

Poland Bike Marathon
w Konstancinie - zdjęcia


W sobotę 20 września w Konstancinie-Jeziornie rywalizowało około 1000 kolarzy. Na terenie naszej gminy odbył się XI etap LOTTO Poland Bike Marathonu, amatorskiego wyścigu, który przyciągnął do uzdrowiska mnóstwo sympatyków rowerów górskich. Start i metę zlokalizowano w Parku Zdrojowym, gdzie stanęło również kolarskie miasteczko z rodzinnymi atrakcjami.
poniedziałek 22 września 2014 - 10:48:48 | Komentarze: 0
Pociąg z Warszawy do Konstancina-Jeziorny

Pociąg z Warszawy do Konstancina-Jeziorny

W niedzielę 21 września między Konstancinem a Warszawą kursować będzie specjalny pociąg. Z okazji Dni Transportu Publicznego, Stowarzyszenie Sympatyków Komunikacji Szynowej zorganizowało przejażdżkę ze stolicy do naszej miejscowości i z powrotem. Skład pojedzie po torze, z którego korzystają pociągi dowożące węgiel do elektrociepłowni Siekierki.
piątek 19 września 2014 - 09:39:56 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Rusza kolejny cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Do końca roku będzie można obejrzeć takie bajki jak: Supełki - strachy z szafy, Superbohaterowie i profesorek Wodorek, Sekrety płaszcza Św. Mikołaja - szczegóły na plakacie.


Husse.jpg
Szwedzkie karmy HUSSE dla psa i kota - smaczne i niedrogie, bez sztucznych barwników i konserwantów. Duży wybór, profesjonalne doradztwo żywieniowe, darmowe próbki, bezpłatna dostawa o dogodnej porze. Zapraszamy!
Tel. 603 793 725 lub 504 075 520

TeddyEddie.jpg
Angielski dla dzieci 2-7 lat
Stara Papiernia, Konstancin-Jeziorna
Zapisy: tel. 22 188 14 50, 880 528 230

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej

gruba-ryba.jpg
GRUBA RYBA
Restauracja i catering
Zapraszamy do rodzinnej restauracji przy ulicy Piłsudskiego 26 w Konstancinie. Zjemy tutaj wspaniały i przede wszystkim smaczny posiłek. Zorganizujemy też przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie firmowe. Przepyszny lunch już za 21 zł. Nasza dewiza: tylko świeże jedzenie, bez wzmacniaczy smaków!
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja