Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

XIV Festiwal Małych Form Teatralnych

XIV Festiwal Małych
Form Teatralnych


W weekend, 25 i 26 marca zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 na prawdziwe święto teatru przygotowane przez dzieci i młodzież - XIV Festiwal Małych Form Teatralnych. W różnorodnym repertuarze familijnego spotkania z teatrem każdy znajdzie coś dla siebie.
czwartek 23 marca 2017 - 15:26:31 | Komentarze: 0
Konstanciński Rower Miejski: Do trzech razy sztuka?

Konstanciński Rower Miejski: Do trzech razy sztuka?

Kolejny przetarg na otwarcie Konstancińskiego Roweru Miejskiego zakończył się niepowodzeniem. Do urzędu wpłynęła tylko jedna oferta, w dodatku zbyt droga, by samorząd mógł ją zaakceptować. Urzędnicy już ogłosili następny przetarg, który ma być rozstrzygnięty 29 marca. Jeśli za trzecim razem uda się wyłonić operatora, wypożyczalnie rowerów ruszą w połowie kwietnia.
środa 22 marca 2017 - 16:17:49 | Komentarze: 0
Remonty dróg w Konstancinie-Jeziornie

Remonty dróg w Konstancinie-Jeziornie

Niebawem pełną parą rozpoczną się naprawy asfaltowych, betonowych i gruntowych dróg w gminie Konstancin-Jeziorna. Drogowcy mają w planach także wyasfaltowanie i kompleksową przebudowę kilku ulic. Wyremontowane zostaną m.in. ul. Saneczkowa, Kasztelańska, Mirkowska, Warecka, Jaworowska, Torowa i Kolejowa oraz Sadowa, a także drogi w Czernidłach, Bielawie i Kawęczynie.
poniedziałek 20 marca 2017 - 12:25:10 | Komentarze: 0
Spotkania autorskie z Wojciechem Fułkiem

Spotkania autorskie
z Wojciechem Fułkiem


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na nowy cykl spotkań autorsko-filmowych z Wojciechem Fułkiem, który przedstawi legendarne postaci polskiej muzyki. Spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 marca o godz. 17, będzie poświęcone Franciszkowi Walickiemu. Zapraszamy na film dokumentalny oraz recital twórczości muzyka nazywanego ojcem polskiego bigbitu i rocka.
piątek 17 marca 2017 - 12:46:58 | Komentarze: 0
Pomosty nad Jeziorką w Konstancinie

Pomosty nad Jeziorką
w Konstancinie


W tym roku nad Jeziorką w Konstancinie-Jeziornie powstaną pomosty rekreacyjno-widokowe, które będą służyć zarówno spacerującym, jak i kajakarzom. Pierwszy z nich zostanie wybudowany na odnodze rzeki przy ul. Warszawskiej, obok ronda Jana Pawła II. Kolejne zaplanowano w Parku Zdrojowym oraz przy ul. Mostowej, obok Konstancińskiego Domu Kultury. Natomiast przy ul. Pułaskiego nad Jeziorką ma powstać przystanek rowerowo-kajakowy.
środa 15 marca 2017 - 16:22:08 | Komentarze: 0
Kiedy ruszy Konstanciński Rower Miejski?

Kiedy ruszy Konstanciński Rower Miejski?

W stolicy sezon rowerowy został zainaugurowany już 1 marca, kiedy otwarto wypożyczalnie Veturilo. W naszym mieście urzędnicy mają opóźnienie. Konstanciński Rower Miejski ma ruszyć dopiero 1 kwietnia - pod warunkiem, że znajdzie się operator systemu. W tym tygodniu ma być rozstrzygnięty przetarg na otwarcie i obsługę wypożyczalni do 2020 roku.
poniedziałek 13 marca 2017 - 10:53:17 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy na weekend do Konstancina-Jeziorny. W sobotę po południu w Hugonówce odbędą się rodzinne, wiosenne warsztaty, a wieczorem koncert z okazji Dnia Kobiet. W niedzielę najmłodsi będą mogli obejrzeć zabawne i pouczające przedstawienie "O Przebiśniegu, co spał w kominie". Zapraszamy.
sobota 11 marca 2017 - 09:02:12 | Komentarze: 0
Narkotyki w opakowaniu po grze komputerowej

Narkotyki w opakowaniu po grze komputerowej

Niemal w tym samym czasie policjanci z Konstancina-Jeziorny, Piaseczna i Tarczyna zatrzymali trzech mężczyzn posiadających środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli opium i marihuanę. W Konstancinie podejrzany próbował uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że miał przy sobie opakowanie po grze komputerowej z zawartością kilku porcji marihuany.
piątek 10 marca 2017 - 13:18:39 | Komentarze: 0
Nowe boisko na Grapie i plac zabaw w Mirkowie

Nowe boisko na Grapie
i plac zabaw w Mirkowie


Samorząd Konstancina-Jeziorny właśnie szykuje się do budowy dwóch nowych obiektów dla dzieci i młodzieży. Na Grapie, za oczkiem wodnym przy rondzie Jana Pawła II powstanie nowe wielofunkcyjne boisko do koszykówki i piłki nożnej. Natomiast na osiedlu Mirków zostanie przebudowany plac zabaw. Oba obiekty mają być gotowe na wakacje.
środa 08 marca 2017 - 12:05:55 | Komentarze: 0
Kinowy marzec w Hugonówce

Kinowy marzec
w Hugonówce


W marcu Konstanciński Dom Kultury zaprasza do kina. W repertuarze polski dramat wojenny "Karbala" oraz jeden z najlepszych filmów ostatnich lat z Michaelem Keatonem w roli głównej. Natomiast w cyklu dokumentalnym Hanny Etemadi zostanie wyświetlony film "Róża i Jan" o nieznanych epizodach II wojny światowej. Zapraszamy również na spotkanie autorsko-filmowe poświęcone Franciszkowi Walickiemu, nazywanemu "ojcem polskiego bigbitu i rocka".
wtorek 07 marca 2017 - 10:04:55 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja