Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Sprzęt do produkcji amfetaminy w Konstancinie

Sprzęt do produkcji amfetaminy w Konstancinie

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji odkryli w Konstancinie-Jeziornie magazyn odczynników chemicznych i sprzętu do produkcji amfetaminy. To wynik śledztwa, w wyniku którego zlikwidowano linię technologiczną do produkcji amfetaminy, zorganizowaną w niepozornym domku jednorodzinnym w warszawskiej dzielnicy Wawer.
piątek 27 listopada 2015 - 19:14:12 | Komentarze: 0
Design Hunters - antyki, meble, obrazy...

Design Hunters - antyki, meble, obrazy...

Design Hunters to rodzinna spółka z Konstancina-Jeziorny oferująca antyki, "perełki" współczesnego designu, unikatowe wzory mebli i przedmiotów pochodzących z ubiegłego stulecia, lat powojennych i międzywojennych. Firma mieszcząca się przy ulicy Świetlicowej w Konstancinie powstała z wielkiej pasji i marzeń, a rozwija się dzięki kreatywności ludzi, którzy ją tworzą.
czwartek 26 listopada 2015 - 07:45:57 | Komentarze:
Nowa sala gimnastyczna w Opaczy

Nowa sala gimnastyczna
w Opaczy


Szkoła Podstawowa nr 6 w Opaczy ma nową salę gimnastyczną. Dzieci już korzystają z długo oczekiwanej hali. Obiekt, którego budowa kosztowała prawie 2,4 mln złotych, powstał z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Teraz samorząd planuje budowę nowej sali przy Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wojewódzkiej w Konstancinie-Jeziornie. Budowa ma się zacząć w ciągu 2 najbliższych lat.
środa 25 listopada 2015 - 15:04:17 | Komentarze: 0
Policja zatrzymała złodzieja w Konstancinie

Policja zatrzymała złodzieja w Konstancinie

Policjanci z Konstancina zatrzymali 31-latka podejrzewanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy na gorącym uczynku podczas penetracji domu. Za usiłowanie kradzieży grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
wtorek 24 listopada 2015 - 13:19:14 | Komentarze: 0
Parkingowy wandal w Konstancinie

Parkingowy wandal
w Konstancinie


Nieznany sprawca przebija opony w autach zaparkowanych na ulicach Polnej i Krzywej w Konstancinie-Jeziornie. Kłopoty z parkowaniem w tej części Jeziorny wywołują konflikty wśród mieszkańców, bo samochody zastawiają bramy, utrudniają przejazd wąskimi uliczkami i tarasują chodniki. Mieszkańcom bloków oraz domów jednorodzinnych coraz trudniej zaparkować samochód wokół osiedla przy ul. Bielawskiej. Problemem mają zająć się władze naszego miasta.
poniedziałek 23 listopada 2015 - 12:13:38 | Komentarze: 0
Konstancin kupi zabytkową lokomobilę

Konstancin kupi zabytkową lokomobilę

Samorząd Konstancina-Jeziorny zakupi zabytkową lokomobilę, stojącą w parku przed Pałacem w Oborach. Dom Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa w Oborach przy ul. Literatów zostanie zlikwidowany do końca listopada. Prowadząca placówkę Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej wystawiła na sprzedaż ten zabytek techniki. Samorząd postanowił wykupić maszynę, mającą dla naszego miasta nie tylko wartość historyczną, lecz także sentymentalną.
piątek 20 listopada 2015 - 08:24:46 | Komentarze: 0
Potrącenie na pasach na ul. Wilanowskiej

Potrącenie na pasach
na ul. Wilanowskiej


W środę, 18 listopada na przejściu dla pieszych na ul. Wilanowskiej samochód osobowy potrącił 73-letnią mieszkankę Konstancina. Kobieta trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
czwartek 19 listopada 2015 - 13:18:28 | Komentarze: 0
Pierwszy biletomat w Konstancinie

Pierwszy biletomat
w Konstancinie


W Konstancinie-Jeziornie stanął pierwszy biletomat Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie, o który zabiegało wielu mieszkańców naszego miasta. Zainstalowano go przy ulicy Warszawskiej, obok urzędu miasta.
czwartek 19 listopada 2015 - 07:57:08 | Komentarze: 0
Ćwiczenia qigong w Hugonówce

Ćwiczenia qigong
w Hugonówce


Zapraszamy na cykliczne ćwiczenia qigong, które w sezonie jesienno-zimowym odbywają się w KDK Hugonówka w Konstancinie-Jeziornie. Ćwiczenia prowadzi instruktor Hanna Kwiatkowska. Zajęcia odbywają się w ramach projektu Konstancińskiego Domu Kultury "Mieszkańcy Mieszkańcom".
wtorek 17 listopada 2015 - 16:41:59 | Komentarze: 0
Mieszkańcy nie chcą gazociągu w Konstancinie

Mieszkańcy nie chcą gazociągu w Konstancinie

Rada Miejska Konstancina-Jeziorny sprzeciwia się planom budowy gazociągu wysokiego ciśnienia, który być może będzie przebiegał przez teren naszej gminy. Samorządowcy podjęli uchwałę, by wesprzeć mieszkańców, którzy obawiają się, że gazociąg może być niebezpieczny albo spowoduje spadek wartości ich nieruchomości. Dopiero w przyszłym roku okaże się którędy ostatecznie zostanie przeprowadzony, ale niestety ani mieszkańcy ani władze gminy nie będą miały na to większego wpływu.
poniedziałek 16 listopada 2015 - 13:14:13 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Przygotuj narty na zimę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. W weekend 28-29 listopada zrób zakupy za min. 100 zł i skorzystaj z bezpłatnego serwisu.

Zapraszamy na nieodpłatne warsztaty dla rodziców "Diagnoza i terapia SI". Integracja sensoryczna. Kiedy robić diagnozę? Jakie dzieci wymagają terapii? Informacje i zapisy: Centrum Rehabilitacji Constance Care,
tel.: 22 111 00 57, adres: Kierszek k. Konstancina-Jeziorny, ul. Działkowa 125

Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

techno-dry.jpg
Pralnia chemiczna TECHNO-DRY
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Starej Papierni vis a vis sklepu Rossmann. Zapewniamy najnowsze technologie prania i najlepszą jakość. Pierzemy wszystko oprócz pieniędzy. Gwarantujemy niskie ceny! Pranie i prasowanie koszul 5,90 zł/sztuka.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja