Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Wakacje powoli dobiegają końca, ale Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie-Jeziornie potrwa do połowy września. W każdy weekend Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncerty do amfiteatru oraz inne atrakcje. W najbliższą sobotę w Parku Zdrojowym zaśpiewa Janusz Szrom, a w niedzielę zagra The Warsaw Dixilanders. Nie zabraknie również potańcówki oraz animacji dla dzieci w altanie przy Hugonówce.
sobota 19 sierpnia 2017 - 06:39:46 | Komentarze: 0
IV Bieg im. Tomasza Hopfera w Konstancinie

IV Bieg im. Tomasza Hopfera w Konstancinie

Zapraszamy do Konstancina-Jeziorny na IV Bieg im. Tomasza Hopfera, który odbędzie się 16 września. Tu już czwarta edycja imprezy upamiętniającej dziennikarza i popularnego komentatora sportowego. Tradycyjnie bieg odbędzie się tydzień przed 39. PZU Maratonem Warszawskim, którego Tomasz Hopfer był jednym z głównych pomysłodawców.
środa 16 sierpnia 2017 - 06:23:26 | Komentarze: 0
Dawny dom dziecka w Konstancinie idzie pod młotek

Dawny dom dziecka w Konstancinie idzie pod młotek

Starostwo powiatowe chce sprzedać zabytkową nieruchomość przy ul. Słonecznej 12 w Konstancinie-Jeziornie. Kompleks o powierzchni prawie 1,3 ha z zamkiem usytuowanym na skarpie może być warty nawet kilkanaście milionów złotych. Przez prawie 100 lat znajdował się tu dom dziecka, który został zamknięty w 2015 roku. Odbyły się już dwa przetargi, w których nie udało się znaleźć kupca z tak zasobnym portfelem. Trzeci zaplanowano na 1 września.
poniedziałek 14 sierpnia 2017 - 16:49:50 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Długi weekend warto spędzić w Konstancinie-Jeziornie. Nie zabraknie różnorodnych, muzycznych atrakcji. W sobotę o godz. 19 w amfiteatrze wystąpi wokalista Wojciech Ezzat, a w niedzielę o godz. 16 na scenie Parku Zdrojowego usłyszymy rewelacyjny duet akordeonistów - Harmonium Duo. Natomiast we we wtorek, 15 sierpnia Święto Wojska Polskiego uświetni występ Big Bandu Rondo Konstancin, który przypomni pieśni i piosenki patriotyczne oraz żołnierskie.
sobota 12 sierpnia 2017 - 07:30:33 | Komentarze: 0
Droga nr 721: W Piasecznie już budują...

Droga nr 721:
W Piasecznie budują, a kiedy w Konstancinie?


Rozpoczął się długo oczekiwany remont drogi wojewódzkiej nr 721. Drogowcy wymieniają nawierzchnię na odcinku od ul. Mleczarskiej do ul. Julianowskiej w Piasecznie. Kiedy zostanie przebudowany konstanciński fragment trasy? Prace w naszym mieście są planowane na 2019 rok.
środa 09 sierpnia 2017 - 14:58:46 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Na ten weekend Konstanciński Dom Kultury przygotował kilka ciekawych propozycji, które z pewnością umilą wypoczynek w Parku Zdrojowym. W sobotę na senie amfiteatru Marcin Januszkiewicz zaśpiewa poezję Agnieszki Osieckiej. Natomiast w niedzielę piosenki o okupowanej stolicy i o Powstaniu Warszawskim przypomni Katarzyna Warno. Weekend zwieńczy potańcówka przy Hugonówce.
piątek 28 lipca 2017 - 18:26:21 | Komentarze: 0
100 dębów na jubileusz Konstancina

100 dębów na jubileusz Konstancina

Z okazji tegorocznych jubileuszów - 100-lecia uzdrowiska oraz 120-lecia Konstancina - burmistrz Kazimierz Jańczuk zachęca do sadzenia drzew w naszym mieście. "Stwórzmy żywy pomnik naszych czasów, który będzie służył następnym pokoleniom" - przekonuje samorządowiec. W akcji "100 dębów na 100-lecie uzdrowiska" może wziąć udział każdy, kto wpłaci pieniądze na konto urzędu miasta. Pierwsze dęby mają zostać posadzone 10 września, podczas Festiwalu Otwarte Ogrody.
czwartek 27 lipca 2017 - 15:27:36 | Komentarze: 0
Dożynki Gminne 2017 w Czernidłach

Dożynki Gminne 2017
w Czernidłach


W tym roku Dożynki Gminne odbędą się w Czernidłach. Święto plonów zaplanowano na 3 września. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są nie tylko mieszkańcy, ale również artyści, twórcy ludowi, producenci rolni oraz firmy i instytucje.
środa 26 lipca 2017 - 11:11:08 | Komentarze: 0
Nietrzeźwa 16-latka jeździła po Konstancinie

Nietrzeźwa 16-latka
jeździła po Konstancinie


Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną 16-latkę, która zabrała rodzicom samochód i jeździła po ulicach Konstancina-Jeziorny. Nastolatka kierowała bmw mając we krwi 1,5 promila alkoholu. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.
wtorek 25 lipca 2017 - 08:00:04 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zachęcamy do spędzenia wolnego czasu w Konstancinie-Jeziornie. Spacery po Parku Zdrojowym z pewnością urozmaicą Koncerty Letnie. W sobotę o godz. 19 w amfiteatrze wystąpi finalista The Voice of Poland Michał Sobierajski, a w niedzielę o godz. 16 Bożena Zalewska zaśpiewa o miłości. Weekend zwieńczy natomiast niedzielna potańcówka w altanie przy Hugonówce.
sobota 22 lipca 2017 - 08:17:49 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja