Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

V Festiwal 321 IMPRO w Konstancinie

V Festiwal 321 IMPRO
w Konstancinie


Już po raz piąty w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Sportów Teatralnych 321 IMPRO, na którym zagoszczą improwizatorzy z Polski i z zagranicy. Na scenie pojawią się m.in. Kabaret Hrabi, AB OVO, a także grupa Combats Absurdes z Francji. Festiwal odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia w Hugonówce.
piątek 28 sierpnia 2015 - 07:45:21 | Komentarze: 0
Podróbki na targowisku w Konstancinie-Jeziornie

Podróbki na targowisku w Konstancinie-Jeziornie

Policja przeprowadziła kontrolę na targowisku w Konstancinie-Jeziornie. Funkcjonariusze sprawdzili czy sprzedawane na bazarze towary pochodzą z legalnych źródeł. Zarekwirowali podróbki o szacunkowej wartości 35 tysięcy złotych, którymi nielegalnie handlował 35-letni mężczyzna.
czwartek 27 sierpnia 2015 - 14:41:54 | Komentarze: 0
Nowe centrum handlowe w Konstancinie

Nowe centrum handlowe w Konstancinie

W Konstancinie-Jeziornie przy ul. Warszawskiej obok restauracji McDonald’s prawdopodobnie powstanie nowe, niewielkie centrum handlowe. Właściciel terenu, firma GTC poinformowała o swoich planach na łamach Gazety Wyborczej.
środa 26 sierpnia 2015 - 10:11:21 | Komentarze: 0
Wiem, myślę i liczę z Matplanetą!

Wiem, myślę i liczę
z Matplanetą!


Pierwsza placówka Matplanety została otwarta na Ursynowie. Obecnie mamy 8 działających placówek w całym kraju (Warszawa - 4 placówki, Gdańsk, Kraków, Żary, Józefosław). We wrześniu otwieramy kolejne 4 nowe placówki w Polsce, m.in. w Konstancinie-Jeziornie!
wtorek 25 sierpnia 2015 - 06:02:42 | Komentarze: 0
Park Łurzycki w Kępie Okrzewskiej

Park Łurzycki w Kępie Okrzewskiej

Być może za kilka lat w Kępie Okrzewskiej powstanie Park Łurzycki. Władze naszej gminy wreszcie zaproponowały lokalizację urzeckiego skansenu, którego powstanie ponad dwa lata temu zaproponowała grupa mieszkańców z pasjonatami tradycyjnego żeglarstwa z Fundacji Szerokie Wody na czele.
poniedziałek 24 sierpnia 2015 - 08:14:24 | Komentarze: 0
Pożar przy ul. Wilanowskiej w Konstancinie

Pożar przy ulicy Wilanowskiej w Konstancinie

W piątek 21 sierpnia w godzinach porannych doszło do pożaru przy ulicy Wilanowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Paliły się drewniana komórka oraz dach pustostanu. Interweniowało 7 zespołów straży pożarnej. Nikt nie ucierpiał.
piątek 21 sierpnia 2015 - 09:48:24 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna bardziej uzdrowiskowy

Konstancin-Jeziorna bardziej uzdrowiskowy

W najbliższych latach oferta lecznicza uzdrowiska ma się znacznie powiększyć. W Konstancinie-Jeziornie powstanie kilka nowych placówek leczniczych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych. Rozbudowę i remont mają przejść także niektóre istniejące obiekty lecznicze, m.in. STOCER przy ul. Wierzejewskiego oraz szpital Rehabilitacji Neurologicznej przy ul. Gąsiorowskiego.
środa 19 sierpnia 2015 - 09:37:03 | Komentarze: 0
Zbadają powietrze wokół asfaltowni w Konstancinie

Zbadają powietrze wokół asfaltowni w Konstancinie

Urząd miasta zlecił kompleksowe badania powietrza wokół wytwórni mas bitumicznych, która znajduje się przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Całoroczne badania mają dać jednoznaczną odpowiedź czy funkcjonowanie zakładu ma szkodliwy wpływ na środowisko uzdrowiska i zdrowie ludzi.
poniedziałek 17 sierpnia 2015 - 10:13:02 | Komentarze: 0
Nad wodą w Konstancinie i okolicach

Nad wodą w Konstancinie i okolicach

Mimo że w gminie Konstancin-Jeziorna nie ma ani jednego strzeżonego kąpieliska, w naszej gminie nie brakuje miejsc, gdzie można wypoczywać nad wodą. W czasie letnich upałów mieszkańcy chętnie spędzają czas nad Wisłą i nad Jeziorką. Można również wybrać się do Zalesia Górnego i Dolnego lub do Powsina, a także wypróbować nowy tor do wakeboardingu w Mirkowie.
środa 12 sierpnia 2015 - 10:29:02 | Komentarze: 0
Wakacyjne remonty dróg w Konstancinie

Wakacyjne remonty dróg w Konstancinie

Sezon urlopowy w pełni, ale drogowcy nie odpoczywają. Dla nich wakacje to okres wytężonej pracy. Wkrótce kilkanaście ulic w Konstancinie-Jeziornie zostanie wyremontowanych, kompleksowo przebudowanych lub wyasfaltowanych. Na niektórych drogach już trwają prace budowlane, które mają zakończyć się jesienią.
poniedziałek 10 sierpnia 2015 - 06:28:53 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

LETNIE PRZECENY! Zapraszamy na zakupy do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Rabaty do -70%!

britamer.jpg

suplementy.jpg

Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska - Nowicka
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before all courts and public administration authorities. Telefon: 694 624 384

techno-dry.jpg
Pralnia chemiczna TECHNO-DRY
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Starej Papierni vis a vis sklepu Rossmann. Zapewniamy najnowsze technologie prania i najlepszą jakość. Pierzemy wszystko oprócz pieniędzy. Gwarantujemy niskie ceny! Pranie i prasowanie koszul 5,90 zł/sztuka.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja