Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Teatr Hugonówka w Konstancinie poleca: "2"

Teatr Hugonówka w Konstancinie poleca: "2"

W najbliższą niedzielę, 22 stycznia, o godz. 18. znani serialowi aktorzy Dominika Gwit (m.in. Przepis na życie oraz Singielka) i Michał Tomala (m.in. Na Wspólnej) wystąpią na scenie Teatru Hugonówka Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15. Młode gwiazdy zagrają w brytyjskim dramacie 2 Jima Cartwrighta w reżyserii Radka Dunaszewskiego, w tłumaczeniu Sławy Michalewskiej.
sobota 21 stycznia 2017 - 10:56:00 | Komentarze: 0
Nowa toaleta w Konstancinie już otwarta

Nowa toaleta w Konstancinie już otwarta

Nowa, publiczna toaleta, która powstała w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Bielawskiej, wreszcie została otwarta. Szalet został zbudowany już w październiku, ale dopiero teraz można z niego korzystać, ponieważ przedłużały się formalności związane z dopuszczeniem go do użytku. Budowa toalety oraz zagospodarowanie terenu wokół niej kosztowały 125 tys. złotych. Toaleta jest płatna - 1 zł za 15 min.
piątek 20 stycznia 2017 - 15:09:15 | Komentarze: 0
Podejrzani o zniszczenie 17 przystanków

Podejrzani o zniszczenie 17 przystanków

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie poszukiwali sprawców zniszczenia 17 przystanków komunikacji miejskiej. Sprawcy na każdym z przystanków wybijali szyby. Wstępnie straty oszacowano na niemal 20 tys. zł. Podjęte w tej sprawie działania doprowadziły do policyjnej celi dwóch mężczyzn: 20 i 24-latka.
czwartek 19 stycznia 2017 - 11:58:11 | Komentarze: 0
Stacja pomiaru jakości powietrza w Konstancinie

Stacja pomiaru jakości powietrza w Konstancinie

Na terenie Konstancina-Jeziorny została zainstalowana nowoczesna stacja pomiaru jakości powietrza. Każdy może na bieżąco śledzić stan powietrza, którym oddychamy, również poprzez aplikację na swoim telefonie komórkowym. Dzisiaj stacja zarejestrowała pomiary znacznie przekraczające dopuszczalne normy.
środa 18 stycznia 2017 - 13:36:17 | Komentarze: 0
Darmowy Snowpark w Wilanowie

Darmowy Snowpark
w Wilanowie


Przy trasie z Wilanowa do Konstancina powstał miejski Snowpark z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Konstrukcja o wymiarach 20m x 20m x 5m przez dwa miesiące imitować będzie stok narciarski. Oficjalne otwarcie zaplanowano na sobotę 21 stycznia, jednak już teraz w godzinach wieczornych można korzystać z obiektu. Wstęp jest darmowy.
wtorek 17 stycznia 2017 - 16:23:56 | Komentarze: 0
Rekordowy 25. Finał WOŚP w Konstancinie

Rekordowy 25. Finał WOŚP w Konstancinie

Konstancin-Jeziorna pobił swój ubiegłoroczny rekord. Dwa sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które kwestowały w naszej gminie, łącznie wsparły fundację Jurka Owsiaka kwotą prawie 67,5 tys. złotych. Finałowi w naszym mieście towarzyszyły liczne atrakcje, m.in. zawody sportowe, koncerty, pokazy i warsztaty. Zwieńczyło go widowiskowe światełko do nieba, które przyciągnęło do Parku Zdrojowego setki mieszkańców.
poniedziałek 16 stycznia 2017 - 13:04:30 | Komentarze: 0
25. Finał WOŚP w Konstancinie

25. Finał WOŚP
w Konstancinie


W niedzielę, 15 stycznia Konstancin-Jeziorna zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na ulice naszego miasta wyruszy 50 wolontariuszy. W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędzie się halowy turniej piłkarski dla dzieci. Natomiast Konstanciński Dom Kultury zaprasza do Hugonówki na warsztaty, pokazy, koncert i tradycyjne światełko do nieba, które o godz. 20 rozświetli niebo nad Parkiem Zdrojowym.
piątek 13 stycznia 2017 - 17:09:07 | Komentarze: 0
Mieczysław Szcześniak w Konstancinie - relacja

Mieczysław Szcześniak
w Konstancinie - relacja


Mieczysław Szcześniak w niedzielę, 8 stycznia wystąpił na scenie Konstancińskiego Domu Kultury. Podczas Koncertu Noworocznego zabrzmiały nie tylko najpiękniejsze kolędy i popularne bożonarodzeniowe piosenki, lecz także inne utwory z różnorodnego repertuaru artysty. Publiczność, która wypełniła salę Hugonówki niemal do ostatniego miejsca, była zachwycona występem.
czwartek 12 stycznia 2017 - 19:06:48 | Komentarze: 0
Podtrucie czadem w Habdzinie

Podtrucie czadem
w Habdzinie


W poniedziałek wieczorem w Habdzinie 8-latek podtruł się czadem. Pogotowie zabrało go do szpitala. Na miejsce przyjechała też straż pożarna, która sprawdziła i przewietrzyła dom. Strażacy apelują, by w sezonie grzewczym zachować szczególną ostrożność i przestrzegają przed niebezpiecznym tlenkiem węgla.
środa 11 stycznia 2017 - 14:06:37 | Komentarze: 0
Wiosną ma ruszyć budowa Quick Park Konstancin

Wiosną ma ruszyć budowa Quick Park Konstancin

W grudniu 2015 roku spółka Real2b Development ogłosiła, że w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Warszawskiej planuje budowę nowego kompleksu handlowo-usługowego Quick Park Konstancin. Trwają przygotowania do budowy, która ma zacząć się już wiosną tego roku. Nowe centrum handlowe prawdopodobnie będzie gotowe w połowie 2018 roku.
poniedziałek 09 stycznia 2017 - 17:57:28 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja