Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy na weekend do Konstancina-Jeziorny! W sobotę polecamy spotkanie z Małgorzatą Stegenką, autorką książki "Na skrzydłach jak Nick Vujicic". W niedzielę zachęcamy do udziału w Otwartym Biegu Papieskim, który odbędzie się w Habdzinie. To już dziewiąta edycja tej imprezy.
piątek 09 października 2015 - 13:53:49 | Komentarze: 0
Uczniowie No Bell wsparli akcję "Droga 721"

Uczniowie No Bell wsparli akcję "Droga 721"

Pod koniec września uczniowie Gimnazjum No Bell w Konstancinie-Jeziornie zaangażowali się w społeczną akcję zbierania podpisów popierających przebudowę drogi 721. Od wielu lat na drodze łączącej Piaseczno i Konstancin dochodzi do wypadków i kolizji z udziałem pieszych oraz rowerzystów.
czwartek 08 października 2015 - 13:22:24 | Komentarze: 0
Grzybobranie w Konstancinie - porady

Grzybobranie w Konstancinie - porady

Sezon na grzyby w pełni. Niestety najpierw susza, a potem dość niskie temperatury sprawiły, że grzybów nie ma zbyt wiele. Jednak wytrawni grzybiarze nie narzekają. Przyznają, że na terenie gminy Konstancin-Jeziorna i w pobliskich miejscowościach są miejsca, w których zawsze można coś znaleźć. Poprosiliśmy, by poradzili gdzie wybrać się na udane grzybobranie.
środa 07 października 2015 - 17:13:33 | Komentarze: 0
Pijany kierowca w Konstancinie: 1,6 promila

Pijany kierowca w Konstancinie: 1,6 promila

Policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który bez wyobraźni wsiadł za kierownicę pojazdu mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Kierowca za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
wtorek 06 października 2015 - 12:10:49 | Komentarze: 0
Odławianie dzików w Konstancinie-Jeziornie

Odławianie dzików w Konstancinie-Jeziornie

Od marca na terenie Konstancina-Jeziorny trwa akcja odławiania dzików. Zlecił ją samorząd powiatu, który w ten sposób postanowił pomóc mieszkańcom naszej gminy, nękanym przez dziki. Od marca z naszej gminy wywieziono 48 zwierząt. Czy zmniejszenie liczby dzików na naszym terenie rozwiąże problem?
poniedziałek 05 października 2015 - 15:26:03 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Przed nami weekend pełen atrakcji. W piątek wieczorem polecamy film "Jack Strong", który będzie wyświetlany w Hugonówce. W sobotę zapraszamy na Święto Latawca oraz wieczór poświęcony 71. rocznicy zakończenia Powstania Warszawskiego. W niedzielę zachęcamy do obejrzenia spektaklu "I tak będzie awantura". Zapraszamy na weekend do Konstancina-Jeziorny!
piątek 02 października 2015 - 10:22:06 | Komentarze: 0
Szlachetna Paczka w Konstancinie-Jeziornie

Szlachetna Paczka w Konstancinie-Jeziornie

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja pomocy - realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie Wiosna. To projekt pomocy rodzinom, które z niezawinionych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej oraz egzamin dojrzałości dla społeczeństwa. Szlachetna Paczka po raz kolejny zawita też do Konstancina-Jeziorny.
środa 30 września 2015 - 10:14:47 | Komentarze: 0
II Bieg Tomasza Hopfera - relacja i zdjęcia

II Bieg Tomasza Hopfera
- relacja i zdjęcia


W sobotę, 26 września na ścieżce zdrowia przy ul. Od Lasu odbył się II Bieg Tomasza Hopfera. Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny na sportowo uczcili pamięć o tym wybitnym mieszkańcu, lekkoatlecie i dziennikarzu. Dystans 5 kilometrów pokonało 60 osób. Najszybciej na mecie pojawił się Krzysztof Wasiewicz.
poniedziałek 28 września 2015 - 14:03:34 | Komentarze: 0
II Bieg im. Tomasza Hopfera w Konstancinie

II Bieg im. Tomasza Hopfera w Konstancinie

W sobotę 26 września zapraszamy na kolejny już bieg upamiętniający związanego z naszym miastem lekkoatletę, dziennikarza i popularyzatora sportu - Tomasza Hopfera. Dystans biegu to 5 km (2 pętle po terenie leśnym) i mogą w nim wystartować osoby, które ukończyły 13 lat oraz posiadają dobry stan zdrowia.
piątek 25 września 2015 - 15:02:40 | Komentarze: 0
Narkotyki, broń i amunicja w Konstancinie

Narkotyki, broń i amunicja w Konstancinie

Blisko 740 gramów amfetaminy, działkę marihuany, dwie jednostki broni oraz amunicję różnego kalibru do broni palnej zabezpieczyli kryminalni z Piaseczna w domu Michała P. w Konstancinie-Jeziornie. Zatrzymany 29-latek usłyszał w prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni i amunicji. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
środa 23 września 2015 - 04:31:26 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

GOTUJ SIĘ NA NAGRODY! W dniach 3-18.10.2015 zrób zakupy za min. 200 zł i odbierz książkę kucharską Roberta Sowy. Zapraszamy na zakupy do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. www.auchanpiaseczno.pl

Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

techno-dry.jpg
Pralnia chemiczna TECHNO-DRY
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Starej Papierni vis a vis sklepu Rossmann. Zapewniamy najnowsze technologie prania i najlepszą jakość. Pierzemy wszystko oprócz pieniędzy. Gwarantujemy niskie ceny! Pranie i prasowanie koszul 5,90 zł/sztuka.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja