Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy na sportowo-kulturalny weekend do Konstancina-Jeziorny. W sobotę Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje turniej badmintona. Natomiast Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy prac Krzysztofa Henisza oraz na koncert Tomasza Stockingera. W Muzeum Bajek Baśni i Opowieści w Czarnowie odbędą się warsztaty czytelnicze "O Konstancinie czytamy i dobrze się zabawiamy".
piątek 21 października 2016 - 12:23:25 | Komentarze: 0
45-lecie Domu Seniora w Konstancinie

45-lecie Domu Seniora
w Konstancinie


Dom Seniora Państwowej Akademii Nauk znajdujący się przy ul. Chodkiewicza w Konstancinie-Jeziornie, obchodził 45-lecie. Z okazji jubileuszu placówki odbyła się uroczystość, w której uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz naszego miasta.
czwartek 20 października 2016 - 11:58:07 | Komentarze: 0
Remont ul. Bielawskiej w Konstancinie

Remont ul. Bielawskiej
w Konstancinie


W środę, 19 października zaczął się remont ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Do 15 listopada w godz. 7-20 na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej będą utrudnienia w ruchu. Dla samochodów będą wytyczone objazdy. Zmianie ulegnie również trasa autobusów ZTM linii 710.
środa 19 października 2016 - 09:15:53 | Komentarze: 0
Pomnik Stefana Żeromskiego w Konstancinie

Pomnik Stefana Żeromskiego w Konstancinie

Na jednej z ławek w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie podczas spaceru przysiadł Stefan Żeromski. W 152. rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych mieszkańców naszego miasta przy jednej z alejek powstał pomnik pisarza. Ponadto na Skwerze Stefana Żeromskiego, wokół figury znajdują się również inskrypcje z fragmentami jego dzieł.
poniedziałek 17 października 2016 - 11:37:04 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Najbliższy weekend w Konstancinie-Jeziornie zapowiada się niezwykle interesująco. Na deskach Teatru Hugonówka Konstancińskiego Domu Kultury będzie można zobaczyć spektakl "2" ze znanymi aktorami Dominiką Gwit i Michałem Tomalą w rolach głównych. Natomiast z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w Hugonówce odbędą się Turniej Brydżowy oraz III Przegląd twórczości seniorów - Wrzosowiska.
piątek 14 października 2016 - 11:57:06 | Komentarze: 0
Miasteczko ruchu drogowego w Konstancinie?

Miasteczko ruchu drogowego w Konstancinie?

W Konstancinie-Jeziornie w przyszłym roku być może powstanie miasteczko ruchu drogowego, w którym dzieci i młodzież będą mogli uczyć się zasad bezpieczeństwa na drodze. Budowę miasteczka zaproponowali radni, po tym jak policja unieważniła egzamin na kartę rowerową zorganizowany we wrześniu przez konstancińską straż miejską. Policja stwierdziła, że plac manewrowy przygotowany przez strażników nie spełniał wymogów.
środa 12 października 2016 - 12:25:50 | Komentarze: 0
Konstancin: Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem

Konstancin: Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem

W nocy z soboty na niedzielę w Konstancinie-Jeziornie doszło do kolejnej bójki, w której zginął mężczyzna. 44-letni Ukrainiec został pchnięty nożem w brzuch. Policja zatrzymała 4 osoby i wraz z prokuraturą wyjaśnia okoliczności zajścia.
wtorek 11 października 2016 - 10:12:30 | Komentarze: 0
Dzień Papieski w Konstancinie

Dzień Papieski
w Konstancinie


Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny uczcili pamięć Jana Pawła II podczas obchodów Dnia Papieskiego, które tradycyjnie odbyły się w Habdzinie. W tym roku w jubileuszowym X Otwartym Biegu Papieskim wystartowało ponad 200 zawodników. Pierwszy na mecie był Piotr Tokarski. Obchodom towarzyszyły również msza oraz piknik rodzinny.
poniedziałek 10 października 2016 - 12:08:32 | Komentarze: 0
X Bieg Papieski w Habdzinie

X Bieg Papieski
w Habdzinie


W niedzielę, 9 października odbędzie się jubileuszowy X Bieg Papieski w Habdzinie, dedykowany pamięci Jana Pawła II. Uczestnicy rywalizować będą ze sobą na dystansie 4 kilometrów. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy!
piątek 07 października 2016 - 14:03:13 | Komentarze: 0
Złodziej zatrzymany w Konstancinie

Złodziej zatrzymany
w Konstancinie


Policjanci z komisariatu policji w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzewany o co najmniej kilkanaście kradzieży zarówno w naszym mieście, jak i w sąsiednich miejscowościach. Prawdopodobnie to on stoi za kradzieżą cennej biżuterii z jednej z konstancińskich willi. Ukrywający się 36-latek był zaskoczony wizytą policjantów. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.
środa 05 października 2016 - 20:09:46 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja