Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Finał sprawy gangu Bukaciaka

Finał sprawy gangu Bukaciaka

Funkcjonariusze CBŚ aresztowali kolejnego członka tzw. grupy mokotowskiej. Zatrzymanemu i sześciu innym mężczyznom, których doprowadzono do Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, przedstawiono m.in. zarzuty dwóch zabójstw, do których doszło w 2002 roku w pobliżu Konstancina-Jeziorny. Za popełnione przestępstwo grozi kara dożywocia.
piątek 27 marca 2015 - 17:18:10 | Komentarze: 0
Wiosenne menu w restauracji Konstancja

Wiosenne menu w restauracji Konstancja

Restauracja Konstancja w Konstancinie-Jeziornie na nowo otworzyła swoje podwoje. Nowy szef kuchni, nowe menu, nowy zespół to nowa jakość na restauracyjnej mapie Konstancina-Jeziorny. W dniach od 21 marca do 1 kwietnia zapraszamy na sezonowe, wiosenne menu.
czwartek 26 marca 2015 - 17:57:27 | Komentarze:
Pożary traw w Konstancinie-Jeziornie

Pożary traw w Konstancinie-Jeziornie

Od początku roku straż pożarna w całej Polsce walczy z pożarami traw i nieużytków. Problem dotyczy także gminy Konstancin-Jeziorna. Mimo że podpalanie suchej trawy jest nielegalne, karalne, niebezpieczne dla ludzi i szkodliwe dla środowiska i zwierząt od początku roku w naszej gminie doszło już do ponad 30 takich pożarów. Bezmyślni podpalacze lekceważą apele straży pożarnej.
środa 25 marca 2015 - 06:26:44 | Komentarze: 0
Oznakuj swój rower - nie daj szansy złodziejowi

Oznakuj swój rower - nie daj szansy złodziejowi

Wszystkie jednostki Policji na terenie powiatu piaseczyńskiego prowadzą działania pn. "Oznakuj swój rower". Głównym celem projektu jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na jednoślady.
wtorek 24 marca 2015 - 09:59:30 | Komentarze: 0
XII Festiwal Małych Form Teatralnych - relacja

XII Festiwal Małych Form Teatralnych - relacja

Grand Prix XII Festiwalu Małych Form Teatralnych w Konstancinie-Jeziornie zdobył Zespół Szkół nr 2 za spektakl "Ja chłopiec". W festiwalu, który w sobotę i niedzielę odbył się w Hugonówce, wzięły udział dzieci i młodzież z konstancińskich szkół oraz grup teatralnych Konstancińskiego Domu Kultury.
poniedziałek 23 marca 2015 - 08:02:27 | Komentarze: 0
XII Festiwal Małych Form Teatralnych

XII Festiwal Małych Form Teatralnych

W weekend 21-22 marca zapraszamy na XII Festiwal Małych Form Teatralnych w Konstancinie-Jeziornie. Festiwal jest organizowany corocznie we współpracy z placówkami oświatowymi naszej gminy. To stały element działań artystycznych zarówno środowisk szkolnych, jak i rodzin biorących aktywny udział w przygotowaniach i prezentacjach przedstawień teatralnych. Prezentujemy szczegółowy program festiwalu.
piątek 20 marca 2015 - 14:18:09 | Komentarze: 0
Nowe boisko do siatkówki plażowej w Konstancinie

Nowe boisko do siatkówki plażowej w Konstancinie

W Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Mirkowskiej, nad stawem w Mirkowie powstanie nowe boisko do siatkówki plażowej. Będzie kosztowało ok. 24 tys. złotych i ma być gotowe przed wakacjami.
czwartek 19 marca 2015 - 08:52:18 | Komentarze: 0
Nastolatek podejrzany o włamania w Konstancinie

Nastolatek podejrzany o włamania w Konstancinie

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie przy współpracy z funkcjonariuszami z Białołęki wyjaśniają sprawę trzech kradzieży z włamaniem, do których doszło kilka dni temu na terenie naszego miasta. Zatrzymano 16-latka, przy którym ujawniono rzeczy pochodzące z kradzieży. Sprawa zostanie teraz przekazana do sądu rodzinnego.
środa 18 marca 2015 - 12:13:33 | Komentarze: 0
Pokaz filmu dokumentalnego "Panna Lodzia"

Pokaz filmu dokumentalnego "Panna Lodzia"

Mieszkańcy Konstancina i okolic spotkali się na drugim wydarzeniu zorganizowanym w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Spotkanie, które odbyło się we wtorek 10 marca w Hugonówce, przygotowane przez Konstancińską Grupę Artystów Pod Prąd, poprowadziła Agata Gregorczyk-Janik z zaproszonym gościem Panią Beata Sławińską założycielką Fundacji Łączka.
wtorek 17 marca 2015 - 06:49:46 | Komentarze: 0
Dziki w Konstancinie będą odłowione?

Dziki w Konstancinie
będą odłowione?


Dziki coraz częściej zapuszczają się na zabudowane tereny Konstancina-Jeziorny, budząc niepokój mieszkańców, a nawet niszcząc posesje, ogrody, sady i pola uprawne. W ubiegłym roku samorządy powiatu miały wspólnie rozwiązać problem, ale ich działania zakończyły się niepowodzeniem. Teraz Starostwo Powiatowe w Piasecznie zapowiada, że będzie odławiać dziki z miejsc, w których zagrażają bezpieczeństwu ludzi m.in. z terenu naszej gminy.
poniedziałek 16 marca 2015 - 07:10:22 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Wielkanocne warsztaty plastyczne w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Stwórz własnoręcznie kolorowe pisanki, radosne króliki oraz kurczaczki. Atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych gości będzie wspólne ozdabianie pisanek w rozmiarze XXL. Bezpłatne warsztaty odbędą się w niedzielę 29 marca w godz. 12-18. Serdecznie zapraszamy!

Husse.jpg
Szwedzkie karmy HUSSE dla psa i kota - smaczne i niedrogie, bez sztucznych barwników i konserwantów. Duży wybór, profesjonalne doradztwo żywieniowe, darmowe próbki, bezpłatna dostawa o dogodnej porze. Zapraszamy!
Tel. 603 793 725 lub 504 075 520

przedszkole.jpg

techno-dry.jpg
Pralnia chemiczna TECHNO-DRY
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Starej Papierni vis a vis sklepu Rossmann. Zapewniamy najnowsze technologie prania i najlepszą jakość. Pierzemy wszystko oprócz pieniędzy. Gwarantujemy niskie ceny! Pranie i prasowanie koszul 5,90 zł/sztuka.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
OTOP.jpg
promocja