Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

XI Piknik Rodzinny w ZS nr 1 w Konstancinie

XI Piknik Rodzinny w
ZS nr 1 w Konstancinie


W sobotę 30 maja społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie serdecznie zaprasza mieszkańców na doroczny Piknik Rodzinny. To już jedenasta edycja tej imprezy. Festyn odbędzie się w godz. 10-15 na terenie szkoły przy ulicy Wojewódzkiej 12. W programie przewidziano mnóstwo atrakcji, gier i zabaw zarówno dla dorosłych, jak i dla młodszych uczestników.
środa 27 maja 2015 - 15:03:06 | Komentarze: 0
Bezrobocie w Konstancinie-Jeziornie

Bezrobocie w Konstancinie-Jeziornie

Na koniec ubiegłego roku bezrobocie w Konstancinie-Jeziornie wyniosło 5,98%. Z opublikowanych niedawno, oficjalnych danych Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie wynika, że do końca ubiegłego roku bez pracy było 918 mieszkańców naszej gminy. Stopa bezrobocia w Konstancinie-Jeziornie była najwyższa w powiecie piaseczyńskim. Zajmujemy niechlubne, ostatnie miejsce ex aequo z Górą Kalwarią.
wtorek 26 maja 2015 - 15:20:28 | Komentarze: 0
Wybory Prezydenta RP - wyniki w Konstancinie-Jeziornie

Wybory Prezydenta RP - wyniki w Konstancinie-Jeziornie

Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny podczas drugiej tury wyborów prezydenckich w większości poparli Bronisława Komorowskiego, który otrzymał ponad 53% głosów. Mimo takiego wyniku nowym Prezydentem RP został Andrzej Duda, który zwyciężył w ogólnopolskim głosowaniu. Frekwencja wyborcza w Konstancinie wyniosła ponad 65%.
poniedziałek 25 maja 2015 - 18:12:26 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy na weekend do Konstancina-Jeziorny. W piątek rozpoczną się Konstancińskie Spotkania Wokalne "Constanzo Cantare", które potrwają do niedzieli. W sobotę polecamy festyn w przedszkolu "Leśna Chatka" i warsztaty rodzinne "W Majowym Gaju". Ostatni dzień weekendu to przede wszystkich Zielone Świątki na Urzeczu, ale również piknik rowerowy i koncert w amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Zapraszamy i polecamy!
piątek 22 maja 2015 - 06:39:57 | Komentarze: 0
Ankieterzy w Konstancinie - ogrzewanie

Ankieterzy w Konstancinie - ogrzewanie

Jak informuje UMiG Konstancin-Jeziorna, od 21 maja do 13 czerwca mieszkańców gminy będą odwiedzać ankieterzy. Pracownicy firmy "Nowa Energia" będą przeprowadzać spis systemów grzewczych istniejących w budynkach. Dane z ankiet posłużą do opracowywanego planu gospodarki niskoemisyjnej.
czwartek 21 maja 2015 - 15:18:23 | Komentarze: 0
Czy będą dożynki w Konstancinie-Jeziornie?

Czy będą dożynki w Konstancinie-Jeziornie?

Nie wiadomo czy w tym roku w gminie Konstancin-Jeziorna odbędą się tradycyjne obchody dożynek. Dotychczas żadne z 22 wiejskich sołectw nie zgłosiło się do organizacji tegorocznego święta plonów. Władze gminy zapewniają, że mimo tych problemów dożynkowa tradycja będzie podtrzymana i obchody zostaną zorganizowane. Jednak nie wiadomo jakie i gdzie.
środa 20 maja 2015 - 11:03:16 | Komentarze: 0
I Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

I Bieg Konstanciński
im. Piotra Nurowskiego


I Bieg Konstanciński imienia Piotra Nurowskiego odbędzie się 14 czerwca 2015 roku. Wyjątkowe wydarzenie ma upamiętnić tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej mieszkańca Konstancina, prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - Piotra Nurowskiego. Jest to bieg organizowany przez przyjaciół dla przyjaciela.
wtorek 19 maja 2015 - 12:16:16 | Komentarze: 0
Ratusz w Konstancinie - wmurowanie kamienia...

Ratusz w Konstancinie - wmurowanie kamienia węgielnego

Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowego ratusza, powstającego przy ul. Piaseczyńskiej w Konstancinie-Jeziornie. W piątek 15 maja na terenie budowy odbyła się uroczystość, w której wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu i wykonawcy budynku oraz zaproszeni goście. Nowa siedziba władz naszej gminy ma być gotowa pod koniec 2016 roku.
poniedziałek 18 maja 2015 - 07:09:09 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy na weekend do Konstancina-Jeziorny. W piątek wieczorem polecamy Wieczór filmowy w Hugonówce, w sobotę bajkowe animacje dla dzieci i dorosłych oraz Noc Muzeów, a w niedzielę otwarcie Letniego Sezonu Muzycznego i koncert Skubasa. Zapraszamy wszystkich mieszkańców!
piątek 15 maja 2015 - 11:41:13 | Komentarze: 0
Tramwaj bliżej Konstancina-Jeziorny?

Tramwaj bliżej Konstancina-Jeziorny?

Możliwe, że nowa linia tramwajowa w Warszawie, która ma prowadzić od ul. Puławskiej do al. Rzeczypospolitej, zostanie przedłużona do ul. Przyczółkowej w Wilanowie. Tym samym pętla tramwajowa byłaby jeszcze bliżej Konstancina-Jeziorny, obok planowanej galerii handlowej z parkingiem na 2 tysiące aut.
czwartek 14 maja 2015 - 12:58:55 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Zapraszamy na DZIEŃ kreatywnego DZIECKA w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. W pasażu galerii na dzieci czekać będą wyjątkowe atrakcje - pokaz tworzenia cukierków i kreatywny kącik. Atrakcje z okazji Dnia Dziecka odbędą się w niedzielę 31 maja w godz. 11-17. www.auchanpiaseczno.pl

britamer.jpg

suplementy.jpg

techno-dry.jpg
Pralnia chemiczna TECHNO-DRY
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Starej Papierni vis a vis sklepu Rossmann. Zapewniamy najnowsze technologie prania i najlepszą jakość. Pierzemy wszystko oprócz pieniędzy. Gwarantujemy niskie ceny! Pranie i prasowanie koszul 5,90 zł/sztuka.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja