Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Nowe skwery rekreacyjne w Konstancinie

Nowe skwery rekreacyjne
w Konstancinie


W tym roku w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie powstaną dwa nowe skwery rekreacyjno-sportowe. Jeden nad Jeziorką w pobliżu ulicy Elektrycznej, a drugi między ulicą Kraszewskiego a Hugonówką. Oba mają być do dyspozycji mieszkańców i turystów przed wakacjami. Na ich budowę samorząd zarezerwował 250 tys. złotych.
środa 10 lutego 2016 - 12:29:04 | Komentarze: 0
Ratusz w Konstancinie dopiero w 2017 roku?

Ratusz w Konstancinie
dopiero w 2017 roku?


Budowa nowego ratusza Konstancina-Jeziorny, który powstaje przy ulicy Piaseczyńskiej, prawdopodobnie nie zostanie ukończona w terminie. Wykonawca olbrzymiego gmachu zabiega o przedłużenie budowy o trzy miesiące, by miał czas na prace do lutego 2017 roku. Władze naszego miasta się nie zgadzają, a hiszpańsko-polska firma grozi odstąpieniem od umowy.
poniedziałek 08 lutego 2016 - 05:26:20 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

W sobotę zapraszamy na spektakl Sceny Off Teatru Otwartego pt. "RAJ GOODBYE", który będzie można zobaczyć w Hugonówce. W niedzielę polecamy "Awanturkę z leśnego podwórka", pełną przygód i humoru, kolorową i rozśpiewaną bajkę dla najmłodszych. Zapraszamy do Konstancina-Jeziorny!
sobota 06 lutego 2016 - 10:02:12 | Komentarze: 0
Disco Ice&Show wraca na lodowisko w Konstancinie

Disco Ice&Show wraca
na lodowisko


Spotkanie ze Shrekiem i Fioną, pokaz łyżwiarstwa figurowego oraz mecz w unihokeja radni - mieszkańcy. Te i wiele innych atrakcji czeka podczas drugiej edycji imprezy Disco Ice&Show na lodowisku w Konstancinie-Jeziornie.
piątek 05 lutego 2016 - 12:19:20 | Komentarze: 0
Bezpieczne ferie w Konstancinie

Bezpieczne ferie
w Konstancinie


W poniedziałek, 1 lutego Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie rozpoczęła akcję "Bezpiecznie Ferie 2016". Strażnicy odwiedzą półkolonie organizowane przez placówki kulturalno-oświatowe na terenie naszej gminy i sprawdzą miejsca, w których gromadzi się młodzież. Patrole pojawią się m.in. w Parku Zdrojowym i na placach zabaw.
środa 03 lutego 2016 - 13:10:51 | Komentarze: 0
W Konstancinie mniej małżeństw i dzieci

W Konstancinie mniej małżeństw i dzieci

W 2015 roku w gminie Konstancin-Jeziorna urodziło się mniej dzieci niż rok wcześniej, zmalała także liczba ślubów i zgonów. W ciągu minionych 12 miesięcy na świat przyszło 215 nowych mieszkańców naszej gminy, a 148 par zawarło małżeństwa. W statystykach konstancińskiego Urzędu Stanu Cywilnego odnotowano także 260 zgonów.
wtorek 02 lutego 2016 - 07:18:11 | Komentarze: 0
Pożar domu przy placu Zgody w Konstancinie

Pożar domu przy placu Zgody w Konstancinie

W nocy z piątku na sobotę w domu mieszkalnym przy pl. Zgody w Konstancinie-Jeziornie doszło do pożaru. Paliła się boczna ściana budynku razem z częścią poddasza. Strażaków wezwali sąsiedzi. Pożar szybko opanowano. Nikomu nic się nie stało.
poniedziałek 01 lutego 2016 - 09:27:21 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

W weekend zapraszamy do Konstancina-Jeziorny! W sobotę polecamy wernisaż wystawy fraktali prof. Jacka Kudrewicza. Fraktale to wizualizacje równań matematycznych wygenerowane za pomocą programów komputerowych. W niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci do Domu Ludowego w Słomczynie, gdzie odbędzie się przedstawienie Teatru Wariacja - "Jaś i Małgosia".
sobota 30 stycznia 2016 - 09:52:33 | Komentarze: 0
Zbadali powietrze wokół asfaltowni w Konstancinie

Zbadali powietrze wokół asfaltowni w Konstancinie

Urząd miasta zlecił dwóm niezależnym placówkom badawczym sprawdzenie powietrza wokół wytwórni mas bitumicznych, która znajduje się w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Mirkowskiej. Badania miały dać odpowiedź czy kontrowersyjny zakład jest szkodliwy dla środowiska i ludzi. Jednak pierwsze wyniki nie rozwiały wątpliwości władz miasta i mieszkańców.
piątek 29 stycznia 2016 - 09:22:52 | Komentarze: 0
Bezpłatna pomoc prawna w Konstancinie

Bezpłatna pomoc prawna w Konstancinie

Od stycznia w Zespole Szkół Zespół im. Władysława Reymonta przy ul. Mirkowskiej 39 w Konstancinie-Jeziornie ruszyły bezpłatne porady prawne. Pomoc adwokata i radcy prawnego można uzyskać od poniedziałku do piątku, w godzinach 16-20. Akcję zorganizował samorząd powiatu piaseczyńskiego.
środa 27 stycznia 2016 - 09:20:29 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Walentynki w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Wystarczy 14 lutego zrobić zakupy w galerii o wartości 100 zł i dać się uwiecznić przez artystę rysownika. Karykaturę dostaniemy na pamiątkę! Zapraszamy w godzinach od 12:00 do 18:00.

Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Pomoc prawna obejmuje sprawy z zakresu: prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, a także prawa pracy, karnego i o wykroczenia. Darmowe porady prawne w poniedziałki w godz. 10-14. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt tel.: 509 202 165.
mail: kancelaria.konstancin©gmail.com

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja