Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Pociąg z Warszawy do Konstancina-Jeziorny

Pociąg z Warszawy do Konstancina-Jeziorny

W niedzielę 21 września między Konstancinem a Warszawą kursować będzie specjalny pociąg. Z okazji Dni Transportu Publicznego, Stowarzyszenie Sympatyków Komunikacji Szynowej zorganizowało przejażdżkę ze stolicy do naszej miejscowości i z powrotem. Skład pojedzie po torze, z którego korzystają pociągi dowożące węgiel do elektrociepłowni Siekierki.
piątek 19 września 2014 - 07:40:03 | Komentarze: 0
Karta mieszkańca w Konstancinie (więcej...)

Karta mieszkańca
w Konstancinie


Na początku przyszłego roku w Konstancinie-Jeziornie zacznie funkcjonować "Konstancińska Karta Mieszkańca". Dzięki niej mieszkańcy naszej gminy mniej zapłacą m.in. za bilety komunikacji miejskiej oraz płatne zajęcia i imprezy organizowane przez Konstanciński Dom Kultury i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Zniżki będą obowiązywały również w Gminnym Żłobku, a w przyszłości mieszkańcy będę mogli korzystać z rabatów na usługi i towary oferowane przez lokalnych przedsiębiorców.
środa 17 września 2014 - 07:35:47 | Komentarze: 0
Poland Bike Marathon w Konstancinie

Poland Bike Marathon
w Konstancinie


W sobotę 20 września LOTTO Poland Bike Marathon zawita pierwszy raz do Konstancina-Jeziorny. Kolorowe miasteczko kolarskie, Biuro Zawodów oraz start i meta jedenastego etapu tegorocznego cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich znajdą się na terenie Parku Zdrojowego.
wtorek 16 września 2014 - 08:32:57 | Komentarze: 0
Smacznie i zdrowo z HUSSE

Smacznie i zdrowo
z HUSSE


HUSSE to szwedzki producent doskonałej suchej i mokrej karmy dla psów i kotów, ale też innych produktów dla zwierzaków - suplementów diety, kosmetyków i smakołyków. Firma została założona w Sztokholmie w 1987 roku. W 1993 roku rozpoczęła ekspansję na teren Skandynawii, a 3 lata później rozszerzyła działalność na inne rynki europejskie oraz Amerykę Środkową i Południową, a ostatnio na Daleki Wschód. Od ponad sześciu lat rozwija sprzedaż na terenie Polski.
poniedziałek 15 września 2014 - 06:49:53 | Komentarze:
Kompleks sportowy w Konstancinie już otwarty

Kompleks sportowy w Konstancinie już otwarty

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie został oficjalnie otwarty. W piątek 12 września na terenie placu odbył się sportowy piknik z licznymi atrakcjami, wśród których były m.in. widowiskowe pokazy, zawody sportowe oraz występy grup hiphopowych i dj-ów. Imprezę zakończył przejazd rolkarzy i rowerzystów przez miasto oraz pokaz fajerwerków.
niedziela 14 września 2014 - 07:28:34 | Komentarze: 0
Dzień otwarty Konstancińskiego Domu Kultury

Dzień otwarty Konstancińskiego Domu Kultury

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w niedzielę 14 września na Dzień Otwarty. Będzie można zapisać swoje pociechy na zajęcia prowadzone w roku szkolnym 2014/2015, porozmawiać z instruktorami oraz wziąć udział w animacjach i warsztatach. Początek o godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy!
piątek 12 września 2014 - 17:05:19 | Komentarze: 0
Otwarcie kompleksu sportowego w Konstancinie

Otwarcie kompleksu sportowego w Konstancinie

W piątek 12 września nastąpi otwarcie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Z tej okazji przygotowano moc atrakcji - koncerty, pokazy sportowe i taneczne, turnieje oraz spotkania ze znanymi sportowcami. Początek o godz. 17:00. Wieczorem niebo nad miastem rozświetlą fajerwerki.
czwartek 11 września 2014 - 07:29:14 | Komentarze: 0
Straż miejska w Konstancinie bez komendanta (więcej...)

Straż miejska w Konstancinie bez komendanta

Pod koniec ubiegłego tygodnia Janusz Wiaterek zrezygnował ze stanowiska komendanta straży miejskiej w Konstancinie-Jeziornie. Po siedmiu miesiącach pracy w naszej gminie przeniósł się do Mińska Mazowieckiego, gdzie objął dowodzenie w tamtejszej straży miejskiej.
środa 10 września 2014 - 10:28:01 | Komentarze: 0
Rusza akcja szczepienia lisów (więcej...)

Rusza akcja
szczepienia lisów


Od 15 do 22 września na obszarze powiatu piaseczyńskiego zaplanowano coroczną akcję doustnego szczepienia lisów przeciw wściekliźnie. Specjalne preparaty będą zrzucane z samolotów na kompleksy leśne, pola i łąki. Wojewódzki lekarz weterynarii prosi o zachowanie ostrożności podczas jesiennych spacerów.
wtorek 09 września 2014 - 07:44:03 | Komentarze: 0
Pożegnanie lata w Konstancinie-Jeziornie

Pożegnanie lata w Konstancinie-Jeziornie

Konstancin-Jeziorna hucznie pożegnał lato. W ostatni weekend w naszym mieście odbyły się: Festiwal Otwartych Ogrodów, piknik rodzinny w Parku Zdrojowym, koncert muzyki filmowej oraz występ jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - Justyny Steczkowskiej.
poniedziałek 08 września 2014 - 05:46:57 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Rusza kolejny cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Do końca roku będzie można obejrzeć takie bajki jak: Pinokio, Supełki - strachy z szafy, Superbohaterowie i profesorek Wodorek, Sekrety płaszcza
Św. Mikołaja - szczegóły na plakacie.


logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej

gruba-ryba.jpg
GRUBA RYBA
Restauracja i catering
Zapraszamy do rodzinnej restauracji przy ulicy Piłsudskiego 26 w Konstancinie. Zjemy tutaj wspaniały i przede wszystkim smaczny posiłek. Zorganizujemy też przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie firmowe. Przepyszny lunch już za 21 zł. Nasza dewiza: tylko świeże jedzenie, bez wzmacniaczy smaków!
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja