Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Zatrzymano kolejnych złodziei w Konstancinie

Zatrzymano kolejnych złodziei w Konstancinie

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o kradzież skutera oraz o dwukrotne włamanie do jednej z konstancińskich firm. To dwie oddzielne sprawy, z czego pierwsza zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5, a druga do lat 10.
czwartek 08 grudnia 2016 - 11:15:31 | Komentarze: 0
Mikołajkowy Konstancin - relacja i zdjęcia

Mikołajkowy Konstancin
- relacja i zdjęcia


W niedzielę, 4 grudnia w Konstancinie-Jeziornie odbyły się zawody Poland Bike XC pod hasłem "Mikołajkowy Konstancin". Park Zdrojowy należał do kolarzy. Było jak w świątecznej bajce. Ścigali się mikołaje, renifery i nawet anioły. Zawody organizowane przez Grzegorza Wajsa, odbyły się drugi raz i ponownie okazały się strzałem w dziesiątkę.
środa 07 grudnia 2016 - 11:46:43 | Komentarze: 0
Policja zatrzymała włamywacza w Konstancinie

Policja zatrzymała włamywacza w Konstancinie

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej kilku włamań do domów i samochodów na terenie Warszawy, Piaseczna i Konstancina-Jeziorny. Z zebranych przez funkcjonariuszy ustaleń wynika, że mężczyzna przed dokonaniem przestępstwa posługiwał się lunetą, którą obserwował typowane posesje, a także sporządzał ich plany.
wtorek 06 grudnia 2016 - 10:23:15 | Komentarze: 0
Ławeczka Żeromskiego w Parku Zdrojowym

Ławeczka Żeromskiego
w Parku Zdrojowym


W środę, 30 listopada w Konstancinie-Jeziornie uroczyście odsłonięto pomnik pisarza Stefana Żeromskiego, który powstał w Parku Zdrojowym. Uroczystość uświetnił występ przygotowany na scenie Konstancińskiego Domu Kultury przez uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. Stefana Żeromskiego.
niedziela 04 grudnia 2016 - 15:48:06 | Komentarze: 0
Mikołajki w Konstancinie - lodowisko i zawody

Mikołajki w Konstancinie
- lodowisko i zawody


W niedzielę, 4 grudnia w Konstancinie-Jeziornie nie zabraknie atrakcji. Największą z nich będzie otwarcie sztucznego lodowiska w Parku Zdrojowym, połączone z rewią na lodzie i licznymi konkursami. Polecamy również zawody rowerowe "Mikołajkowy Konstancin".
sobota 03 grudnia 2016 - 16:57:05 | Komentarze: 0
Atak zimy w Konstancinie-Jeziornie

Atak zimy w
Konstancinie-Jeziornie


Grudzień rozpoczął się od mocnego uderzenia zimy. W Konstancinie-Jeziornie obfite opady śniegu rozpoczęły się w czwartek, 1 grudnia i wywołały spore utrudnienia. Nie tylko kierowcy dotkliwie odczuli pierwszy atak zimy, poruszając się w żółwim tempie po śliskich i zakorkowanych drogach. Mnóstwo pracy mieli również drogowcy, nienadążający z odśnieżaniem oraz inne służby miejskie, strażacy i pogotowie energetyczne. Opady śniegu powaliły bowiem wiele drzew i wywołały liczne awarie prądu w całej gminie.
piątek 02 grudnia 2016 - 14:51:07 | Komentarze: 0
Wielkie otwarcie Media Markt w Piasecznie

Wielkie otwarcie Media Markt w Piasecznie

Już 6 grudnia o godzinie 7, nastąpi wielkie otwarcie nowego sklepu Media Markt w Piasecznie. Mieszkańcy miasta i okolic zyskają dostęp do kompleksowej oferty elektroniki użytkowej, rozwiązań technologicznych, fachowego doradztwa i pełnego zakresu usług. To już 59 sklep sieci Media Markt w Polsce.
piątek 02 grudnia 2016 - 07:02:36 | Komentarze: 0
Konstanciński Rower Miejski - zimowa przerwa

Konstanciński Rower Miejski - zimowa przerwa

W środę, 30 listopada zakończył się tegoroczny sezon Konstancińskiego Roweru Miejskiego. Upływa również trzyletni okres umowy na funkcjonowanie wypożyczalni w Konstancinie-Jeziornie. Wszystko wskazuje jednak na to, że miejskie rowery wrócą na nasze ulice w marcu przyszłego roku. Samorząd ma bowiem zamiar sfinansować kolejne 4 lata działania systemu Konstanciński Rower Miejski. Ma powstać również nowa wypożyczalnia, tylko ścieżek dla rowerzystów ciągle brakuje.
czwartek 01 grudnia 2016 - 13:28:27 | Komentarze: 0
Zakorkowany skrót z Konstancina na Kabaty

Zakorkowany skrót z Konstancina na Kabaty

Remont na ul. Przekornej w Powsinie skutecznie zakorkował skrót z Konstancina na Kabaty. W godzinach drogowego szczytu kierowcy muszą stać w długich korkach zanim przejadą remontowany odcinek. Prace drogowe potrwają do połowy grudnia.
środa 30 listopada 2016 - 11:59:22 | Komentarze: 0
Odsłonięcie Ławeczki Żeromskiego w Parku Zdrojowym

Odsłonięcie Ławeczki Żeromskiego w Parku Zdrojowym

W środę, 30 listopada zapraszamy na uroczystość odsłonięcia pomnika Stefana Żeromskiego w Parku Zdrojowym. Później zaplanowano część artystyczną w KDK Hugonówka poświęconą pisarzowi. Program artystyczny przygotowali nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie z udziałem Zespołu Pieśni i Tańca "Przepióreczka".
poniedziałek 28 listopada 2016 - 12:54:30 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja