Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Bieg im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie - relacja

II Bieg Konstanciński
im. Piotra Nurowskiego


W sobotę, 25 czerwca w Konstancinie-Jeziornie odbyła się druga edycja Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego. 570 sportowców upamiętniło mieszkańca naszego miasta, byłego prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, który zginął w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku.
poniedziałek 27 czerwca 2016 - 07:42:29 | Komentarze: 0
Nowe wodne atrakcje w Konstancinie

Nowe wodne atrakcje
w Konstancinie


W Konstancinie-Jeziornie powstały dwie wodne atrakcje. Nie są to co prawda ani aquapark, ani kąpielisko, ale z pewnością również ucieszą wielu mieszkańców i gości naszego miasta. Na oczku wodnym przy rondzie Jana Pawła II zainstalowano fontannę, a w Parku Zdrojowym - 3 źródełka wody pitnej, z których mogą korzystać spragnieni spacerowicze.
środa 22 czerwca 2016 - 13:09:20 | Komentarze: 0
Dni Konstancina 2016 - relacja i zdjęcia

Dni Konstancina 2016
- relacja i zdjęcia


W ostatni weekend hucznie świętowaliśmy Dni Konstancina. W Parku Zdrojowym odbył się piknik z wieloma atrakcjami, z których każdy mógł wybrać coś dla siebie. W amfiteatrze wystąpiła znana wokalistka Halina Mlynkova, a ulicami miasta przeszła efektowna parada retro. Dopisała również pogoda, co sprawiło, że w dwudniowych obchodach wzięły udział setki mieszkańców i gości.
poniedziałek 20 czerwca 2016 - 11:52:45 | Komentarze: 0
Tańce Hulanki Swawole przed Hugonówką

Tańce Hulanki Swawole przed Hugonówką

Podczas Dni Konstancina 2016, które odbędą się w weekend, atrakcji nie zabraknie. W szczególności polecamy jedno z wydarzeń, które odbędzie się w niedzielę. Będą to Tańce Hulanki Swawole przed Hugonówką!
piątek 17 czerwca 2016 - 15:19:35 | Komentarze: 0
Zapraszamy na Dni Konstancina 2016

Zapraszamy na Dni Konstancina 2016

To będzie weekend pełen atrakcji. Przed nami koncert Haliny Mlynkovej, Piknik oraz Parada Retro, Roztańczona Hugonówka, koncert artystów Teatru Wielkiego Opery Narodowej, warsztaty, turnieje, wystawy - to wszytko w ramach uroczystych obchodów Dni Konstancina. Serdecznie zapraszamy!
czwartek 16 czerwca 2016 - 11:41:10 | Komentarze: 0
Problemy mieszkaniowe w Konstancinie

Problemy mieszkaniowe
w Konstancinie


W ciągu roku ponad czterokrotnie zmniejszyła się liczba rodzin oczekujących na mieszkania w gminie Konstancin-Jeziorna. Zamiast budowy nowych mieszkań urzędnicy staranie zweryfikowali listę oczekujących na lokale i część osób z niej wykreślili. Okazało się, że spośród 278 rodzin tylko 64 należy się mieszkanie. To i tak przewyższa dotychczasowe możliwości naszej gminy. Dlatego jednym z priorytetów władz samorządowych w obecnej kadencji ma być wyznaczenie lokalizacji do budowy nowych mieszkań socjalnych.
czwartek 16 czerwca 2016 - 06:27:45 | Komentarze: 0
Uszkodzili 4 samochody w Konstancinie

Uszkodzili 4 samochody
w Konstancinie


Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o uszkodzenie 4 samochodów. Wandale idąc nocą przez centrum miasta z zaparkowanych aut urywali lusterka, kopali też karoserie. Mężczyźni w wieku 55 i 34 lata trafili do policyjnej celi.
środa 15 czerwca 2016 - 15:30:40 | Komentarze: 0
Festyn rodzinny na Koziej - relacja

Festyn rodzinny na Koziej - relacja

W niedzielę, 12 czerwca przy ulicy Koziej w Konstancinie odbył się festyn rodzinny połączony z otwarciem zmodernizowanych placów zabaw. Inwestycja, która była sfinansowana z Budżetu Obywatelskiego na rok 2015 kosztowała ponad 110 tysięcy złotych i zakończyła się kilka tygodni temu.
środa 15 czerwca 2016 - 07:47:58 | Komentarze: 0
Młodzieżowy Festiwal Muzyki Kameralnej - relacja

Młodzieżowy Festiwal Muzyki Kameralnej - relacja

W niedzielę, 12 czerwca w Konstancinie-Jeziornie zakończył się VI Youthfestival - Młodzieżowy Festiwal Muzyki Kameralnej. Europejskie Spotkania Muzycznie zwieńczył uroczysty koncert w amfiteatrze, podczas którego publiczność mogła wysłuchać występu utalentowanej młodzieży z 9 krajów.
poniedziałek 13 czerwca 2016 - 08:44:01 | Komentarze: 0
Podwyżka wody i ścieków w Konstancinie

Podwyżka wody i ścieków w Konstancinie

Od połowy lipca w gminie Konstancin-Jeziorna wzrosną opłaty za wodę i ścieki. Rada Miejska przyjęła nowe stawki podczas ostatnich obrad. Podwyżka będzie niewielka, czteroosobowa rodzina miesięcznie zapłaci o ok. 3 zł więcej niż dotychczas.
piątek 10 czerwca 2016 - 08:06:08 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Pomoc prawna obejmuje sprawy z zakresu: prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, a także prawa pracy, karnego i o wykroczenia. Darmowe porady prawne w poniedziałki w godz. 10-14. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt tel.: 509 202 165.
mail: kancelaria.konstancin©gmail.com

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja