Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Bezpieczeństwo w Konstancinie - debata

Bezpieczeństwo w Konstancinie - debata

W sali obrad Rady Miejskiej w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Świetlicowej odbyła się debata społeczna na temat bezpieczeństwa w naszej gminie. W spotkaniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele policji, władz samorządowych, straży miejskiej i mieszkańcy. Niestety przestępczość w naszej gminie nieco wzrosła w porównaniu z ubiegłym rokiem. Według obecnych na spotkaniu w Konstancinie brakuje patroli policyjnych oraz kontroli drogówki.
czwartek 18 grudnia 2014 - 10:25:24 | Komentarze: 0
Najlepsi sportowcy z Konstancina-Jeziorny

Najlepsi sportowcy z Konstancina-Jeziorny

Burmistrz Kazimierz Jańczuk nagrodził najlepszych sportowców z Konstancina-Jeziorny. W tym roku wyróżnienia za wybitne osiągnięcia otrzymało osiemnaście osób, m.in. olimpijczyk, brązowy medalista mistrzostw Europy i mistrzowie Polski.
środa 17 grudnia 2014 - 11:12:49 | Komentarze: 0
Tragiczny wypadek na ul. Wilanowskiej

Tragiczny wypadek
na ul. Wilanowskiej


We wtorek 16 grudnia, około godziny 6:20 rano na ulicy Wilanowskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy jadący w stronę Słomczyna potrącił 61-letnią kobietę. Mimo podjętej reanimacji kobieta zmarła. Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania z ulicą Od Lasu.
wtorek 16 grudnia 2014 - 14:21:02 | Komentarze: 0
Jarmark Bożonarodzeniowy w Konstancinie

Jarmark Bożonarodzeniowy
w Konstancinie


W niedzielę w Parku Zdrojowym odbył się III Jarmark Bożonarodzeniowy, w którym, mimo uciążliwego deszczu, wzięło udział wielu mieszkańców. Można było nie tylko zrobić przedświąteczne zakupy, lecz także posłuchać kolęd, skosztować wigilijnych potraw oraz spotkać Świętego Mikołaja, elfy i renifery. Ponadto przedstawiciele władz naszego miasta złożyli mieszkańcom świąteczno-noworoczne życzenia.
poniedziałek 15 grudnia 2014 - 07:03:02 | Komentarze: 0
Przyjazna i bezpieczna metoda walki z dentofobią

Przyjazna i bezpieczna metoda walki z dentofobią

Zapraszamy do zapoznania się z metodą sedacji wziewnej przy użyciu mieszaniny gazów podtlenku azotu i tlenu. Ta niezwykle przyjazna i bezpieczna metoda walki z lękiem i bólem, znajduje zastosowanie w stomatologii oraz w różnych innych dziedzinach medycyny.
sobota 13 grudnia 2014 - 09:27:13 | Komentarze:
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Polecamy najciekawsze wydarzenia, które będą miały miejsce w kolejny grudniowy weekend w Konstancinie-Jeziornie. W sobotę odbędą się rodzinne warsztaty świąteczne i taneczne. W niedzielę polecamy m.in. spektakl dla dzieci "Gdzie jest broda św. Mikołaja?" i Jarmark Bożonarodzeniowy w Parku Zdrojowym.
piątek 12 grudnia 2014 - 11:02:08 | Komentarze: 0
NoBellowskie święto w Konstancinie

NoBellowskie święto
w Konstancinie


W No Bell trwają ostatnie przygotowania do niezwykłego wydarzenia, jakim będzie "Święto Szkoły". W piątek 12 grudnia o godz. 17 w Hugonówce w Konstancinie-Jeziornie, uczniowie, rodzice i cała społeczność szkolna, będą świętować wręczenie nauczycielom odznaczeń państwowych - Złotego Krzyża Zasługi oraz medali Komisji Edukacji Narodowej.
czwartek 11 grudnia 2014 - 19:47:52 | Komentarze: 0
Mieszkaniec Słomczyna w zarządzie powiatu

Mieszkaniec Słomczyna
w zarządzie powiatu


Mieszkaniec gminy Konstancin-Jeziorna, Ksawery Gut został członkiem zarządu powiatu piaseczyńskiego. Dotychczas był pracownikiem konstancińskiego urzędu, w którym kierował wydziałem Gospodarki Komunalnej i Spraw Lokalowych. W starostwie będzie się zajmował m.in. przygotowaniem i realizacją inwestycji.
czwartek 11 grudnia 2014 - 10:32:28 | Komentarze: 0
Disco Lodowisko w Parku Zdrojowym

Disco Lodowisko
w Parku Zdrojowym


Z okazji uruchomienia sztucznego lodowiska w Parku Zdrojowym, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie oraz Radny Rady Miejskiej Tomasz Nowicki, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu Disco Lodowisko! Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców naszego miasta - zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.
środa 10 grudnia 2014 - 08:37:01 | Komentarze: 0
Los Stefana Żeromskiego - konferencja naukowa

Los Stefana Żeromskiego
- konferencja naukowa


Z okazji 150. rocznicy urodzin Stefana Żeromskiego Fundacja na Rzecz Utrzymania Spuścizny po Stefanie Żeromskim, Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk i Konstanciński Dom Kultury organizują konferencję naukową pt. "Los Stefana Żeromskiego w Polsce po 1945 roku".
wtorek 09 grudnia 2014 - 14:11:07 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Odkryj tajemnice płaszcza Mikołaja! Jakie sekrety się w nim kryją? Sprawdzą to wszystkie maluchy, które w niedzielę 21 grudnia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Zapraszamy na świąteczny spektakl pt. "Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja". Bezpłatne przedstawienia o godz. 13:00, 15:00 i 17:00.


Husse.jpg
Szwedzkie karmy HUSSE dla psa i kota - smaczne i niedrogie, bez sztucznych barwników i konserwantów. Duży wybór, profesjonalne doradztwo żywieniowe, darmowe próbki, bezpłatna dostawa o dogodnej porze. Zapraszamy!
Tel. 603 793 725 lub 504 075 520

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej

gruba-ryba.jpg
GRUBA RYBA
Restauracja i catering
Zapraszamy do rodzinnej restauracji przy ulicy Piłsudskiego 26 w Konstancinie. Zjemy tutaj wspaniały i przede wszystkim smaczny posiłek. Zorganizujemy też przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie firmowe. Przepyszny lunch już za 21 zł. Nasza dewiza: tylko świeże jedzenie, bez wzmacniaczy smaków!
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja