Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Wakacyjna przebudowa ulicy Mirkowskiej

Wakacyjna przebudowa
ulicy Mirkowskiej


W wakacje w Konstancinie-Jeziornie ruszy kompleksowy remont ulicy Mirkowskiej od al. Wojska Polskiego do mostu na Jeziorce. Prace na jednej z głównych ulic naszego miasta z pewnością spowodują długotrwałe utrudnienia w ruchu.
poniedziałek 26 czerwca 2017 - 08:41:45 | Komentarze: 0
III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

III Bieg Konstanciński
im. Piotra Nurowskiego


III Bieg Konstanciński imienia Piotra Nurowskiego odbędzie się w niedzielę, 25 czerwca. Wyjątkowe wydarzenie ma upamiętnić tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej mieszkańca Konstancina, prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - Piotra Nurowskiego. Organizatorom zależy również na krzewieniu idei zdrowego i aktywnego trybu życia zarówno wśród osób młodych, jak i starszych.
sobota 24 czerwca 2017 - 06:02:30 | Komentarze: 0
Ćwiczenia antyterrorystyczne w PSE - zdjęcia i film

Ćwiczenia antyterrorystyczne
w PSE - zdjęcia i film


Prezentujemy zdjęcia i film z czwartkowych ćwiczeń antyterrorystycznych, które przeprowadzono na terenie Polskich Sieci Elektroenergetycznych przy ul. Warszawskiej w Konstancinie-Jeziornie. W akcji wzięło udział kilkadziesiąt wozów strażackich, policja, karetki pogotowia, śmigłowce i antyterroryści.
piątek 23 czerwca 2017 - 11:48:06 | Komentarze: 0
Ćwiczenia antyterrorystyczne w Konstancinie

Ćwiczenia antyterrorystyczne
w Konstancinie


Kilkadziesiąt wozów strażackich, policja, karetki pogotowia, śmigłowce i antyterroryści - akcja niemal wszystkich służb na terenie Polskich Sieci Elektroenergetycznych przy ul. Warszawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Policja uspokaja, że to tylko zakrojone na szeroką skalę ćwiczenia antyterrorystyczne.
czwartek 22 czerwca 2017 - 10:24:21 | Komentarze: 0
Zatrzymano złodzieja rowerów i wandala

Zatrzymano złodzieja rowerów i wandala

Policjanci z Konstancina zatrzymali 33-latka podejrzewanego o dokonywanie kradzieży rowerów spod konstancińskich szkół. W jego miejscu zamieszkania zabezpieczono między innymi nożyce służące do przecinania zabezpieczeń. Do celi trafił też 24-latek, który w godzinach nocnych zdemolował przystanek autobusowy przy ulicy Bielawskiej.
środa 21 czerwca 2017 - 19:36:06 | Komentarze: 0
40-lecie Konstancińskiego Domu Kultury

40. urodziny Konstancińskiego
Domu Kultury


W weekend 24 i 25 czerwca swoje 40-lecie będzie obchodził Konstanciński Dom Kultury. Z okazji jubileuszu na mieszkańców i gości będzie czekała moc wyjątkowych atrakcji. Zapraszamy, m.in. na piknik rodzinny, urodzinową fetę, potańcówkę, koncerty Fair Play Quartet oraz zespołu Tercet czyli Kwartet, a także na spotkanie autorskie z pisarzem Witoldem Malesą-Bonieckim, autorem książki "Cienie wśród sosen. Spotkania w Konstancinie".
wtorek 20 czerwca 2017 - 14:21:33 | Komentarze: 0
Pociąg z Konstancina do Warszawy?

Pociąg z Konstancina
do Warszawy?


Kolejny raz "odświeżono" stary pomysł uruchomienia nowej, pasażerskiej linii kolejowej, która połączyłaby Konstancin-Jeziornę z Warszawą. Samorządowcy wszystkich zainteresowanych gmin, w tym naszej, zaapelowali do prezesa spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. o modernizację torów towarowych i uruchomienie połączenia z Konstancina przez Piaseczno do Warszawy. Pomysł wzbudza nadzieje mieszkańców już od kilkunastu lat. Czy tym razem jest szansa, że zostanie zrealizowany?
poniedziałek 19 czerwca 2017 - 15:03:41 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Niedzielny spacer po Parku Zdrojowym umilą koncert muzyki kameralnej "Niezwykły świat gitary" w amfiteatrze oraz bajkowe animacje dla dzieci i rodziców z cyklu "Co sosny usłyszały", które odbędą się w altanie przy Hugonówce. Zapraszamy do Konstancina-Jeziorny.
sobota 17 czerwca 2017 - 08:04:40 | Komentarze: 0
Nowymi ścieżkami do nowego mostku w Parku Zdrojowym

Nowymi ścieżkami do nowego mostku w Parku Zdrojowym

Mostek w Parku Zdrojowym przy tężni został już wyremontowany. Nowa kładka, która powstała w ekspresowym tempie, kosztowała 198 tys. złotych brutto. Powstała już także nowa ścieżka pieszo-rowerowa od mostka do ul. Elektrycznej. Natomiast budowa traktu spacerowego wzdłuż Jeziorki właśnie się rozpoczęła. Ma być gotowy najpóźniej pod koniec lata.
czwartek 15 czerwca 2017 - 15:19:03 | Komentarze: 0
Przewodniczący RM Konstancina nie został odwołany

Przewodniczący RM Konstancina nie został odwołany

Andrzej Cieślawski będzie nadal kierował Radą Miejską w Konstancinie-Jeziornie. Podczas ostatniej sesji, która odbyła się w środę, 14 czerwca doszło do drugiej nieudanej próby odwołania przewodniczącego. Większość radnych była przeciwna odwołaniu. Tym razem opozycji zabrakło tylko 2 głosów.
czwartek 15 czerwca 2017 - 08:41:24 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja