Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Łąkowe Przedszkole w Konstancinie-Jeziornie

Łąkowe Przedszkole w Konstancinie-Jeziornie

Łąkowe Przedszkole to nowa placówka edukacyjna w Konstancinie-Jeziornie, która rozpoczyna swoją działalność w maju 2015 r. Jest to pierwsze psychoedukacyjno-rozwojowe przedszkole dla dzieci i rodziców Fundacji Kierunek Rozwój. Powstało ono z myślą o tym, aby dzieci w atmosferze ciepła, bliskości i wsparcia mądrego dorosłego mogły czerpać z tego miejsca siłę, wiarę we własne możliwości i radość z dzieciństwa, które każdemu z nas jest dane tylko raz.
poniedziałek 20 kwietnia 2015 - 12:01:02 | Komentarze:
Pożar willi przy ul. Grodzkiej w Konstancinie

Pożar willi przy ulicy Grodzkiej w Konstancinie

W niedzielę 19 kwietnia ok. godz. 3 nad ranem wybuchł pożar w opuszczonym budynku znajdującym się w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Grodzkiej. Spaliła się część poddasza kilkusetmetrowego domu. W akcji gaśniczej uczestniczyło pięć wozów strażackich.
niedziela 19 kwietnia 2015 - 20:23:34 | Komentarze: 0
Poszukiwania zaginionej nastolatki z Piaseczna

Poszukiwania zaginionej nastolatki z Piaseczna

Policja nadal poszukuje 16-letniej Zuzanny Joanny Dąbrowskiej, która 10 kwietnia 2015 roku uciekła z miejsca zamieszkania w Piasecznie i nie powróciła do chwili obecnej. Dziewczyna ma ok. 168 cm wzrostu, waży ok. 50 kg, szczupłą budowę ciała i włosy blond sięgające do ramion. Ktokolwiek mógłby udzielić informacji na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.
piątek 17 kwietnia 2015 - 14:22:32 | Komentarze: 0
Policja zatrzymała kolejnego nastolatka

Policja zatrzymała kolejnego nastolatka

Policjanci z wydziału prewencji piaseczyńskiej komendy zatrzymali kolejnego nastolatka podejrzanego o kradzieże z włamaniem, do których doszło w marcu w Konstancinie-Jeziornie. Sprawą pierwszego, zatrzymanego w marcu 16-latka już zajął się sąd rodzinny. We wtorek 14 kwietnia 17-letni wspólnik usłyszał 3 zarzuty kradzieży z włamaniem.
czwartek 16 kwietnia 2015 - 17:53:16 | Komentarze: 0
Remonty dróg w Konstancinie-Jeziornie

Remonty dróg w Konstancinie-Jeziornie

Wkrótce mają się zacząć remonty asfaltowych, gruntowych i betonowych dróg w gminie Konstancin-Jeziorna. Na bieżące naprawy ulic w najbliższym czasie samorząd przeznaczy ok. 1,2 mln złotych. Na ten rok zaplanowano również wyasfaltowanie lub kompleksową przebudowę kilkunastu ulic, m.in. Matejki, Jagiellońskiej, Zakopane, Zubrzyckiego-Przesmyckiego, Letniej, Wiśniowej, Klonowej, Bielawskiej, Makowej, Jabłoniowej i Wiślanej.
środa 15 kwietnia 2015 - 06:26:06 | Komentarze: 0
Willa Gryf dla mieszkańców Grapy w Konstancinie

Willa Gryf dla mieszkańców Grapy

Władze miasta planują zaadaptować na cele publiczne zabytkową willę "Gryf", która znajduje się w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Sobieskiego 13. Dotychczas kamienicę z początku XX w. zamieszkują lokatorzy komunalni. W przyszłości willa ma zastąpić zamkniętą filię Konstancińskiego Domu Kultury na Grapie.
wtorek 14 kwietnia 2015 - 10:36:20 | Komentarze: 0
Kulturalny Klub "Drabina" w Skolimowie

Kulturalny Klub "Drabina" w Skolimowie

W sobotę 11 kwietnia w Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Pułaskiego 72 w Konstancinie-Jeziornie odbyło się spotkanie inaugurujące powstanie klubu integracji społecznej i rozwoju "Drabina", działającego w ramach Konstancińskiego Domu Kultury. Na spotkaniu obecni byli mieszkańcy, instruktorzy, Anna Klonowska z KDK oraz radny Tomasz Nowicki.
poniedziałek 13 kwietnia 2015 - 12:02:15 | Komentarze: 0
Żołnierze Wyklęci: spotkanie z "Tygrysem"

Żołnierze Wyklęci: spotkanie z "Tygrysem"

W imieniu Konstancińskiej Grupy Artystów Pod Prąd serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach tegorocznych obchodów Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". W poniedziałek 13 kwietnia w KDK Hugonówka odbędzie się spotkanie z "Tygrysem" - płk Józefem Małkiem. Początek o godz. 18:00.
niedziela 12 kwietnia 2015 - 21:19:39 | Komentarze: 0
"Podwórko Nivea" w Konstancinie - głosowanie

"Podwórko Nivea" w Konstancinie - głosowanie

Na początku kwietnia ruszyło głosowanie w konkursie "Podwórko Nivea", w którym bierze udział m.in. Konstancin-Jeziorna. Nagrodą jest wybudowanie placu zabaw. Do konkursu zgłoszono os. Mirków, gdzie mogłoby powstać miejsce zabaw dla dzieci.
piątek 10 kwietnia 2015 - 18:54:28 | Komentarze: 0
W Skolimowie rusza klub "Drabina"

W Skolimowie rusza
klub "Drabina"


W Skolimowie rozpoczyna działalność Kulturalny Klub "Drabina". Spotkanie inauguracyjne dla mieszkańców odbędzie się w sobotę 11 kwietnia o godz. 12:00 w OSP Skolimów przy ulicy Pułaskiego 72 w Konstancinie-Jeziornie.
czwartek 09 kwietnia 2015 - 14:52:50 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Chcesz odzyskać zgrabną sylwetkę po zimie? Nic trudnego! Wystarczy wziąć udział w wiosennej zabawie Centrum Handlowego Auchan Piaseczno i zdobyć pełną cennych porad książkę Anny Lewandowskiej! Zabawa rusza już 18 kwietnia - zobacz szczegóły

Husse.jpg
Szwedzkie karmy HUSSE dla psa i kota - smaczne i niedrogie, bez sztucznych barwników i konserwantów. Duży wybór, profesjonalne doradztwo żywieniowe, darmowe próbki, bezpłatna dostawa o dogodnej porze. Zapraszamy!
Tel. 603 793 725 lub 504 075 520

techno-dry.jpg
Pralnia chemiczna TECHNO-DRY
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Starej Papierni vis a vis sklepu Rossmann. Zapewniamy najnowsze technologie prania i najlepszą jakość. Pierzemy wszystko oprócz pieniędzy. Gwarantujemy niskie ceny! Pranie i prasowanie koszul 5,90 zł/sztuka.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
OTOP.jpg
promocja