Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Rada Seniorów w Konstancinie-Jeziornie

Rada Seniorów w Konstancinie-Jeziornie

W Konstancinie-Jeziornie powstanie Rada Seniorów. Prawdopodobnie zostanie powołana na najbliższej sesji Rady Miejskiej Konstancina-Jeziorny. Rada Seniorów ma przede wszystkim działać na rzecz najstarszych mieszkańców gminy, doradzając samorządowcom. W radzie, która będzie pracowała społecznie, zasiądą mieszkańcy, mający co najmniej 60 lat.
piątek 27 maja 2016 - 04:44:08 | Komentarze: 0
Wielka Zabawa w OSP Skolimów

Wielka Zabawa
w OSP Skolimów


W 2017 roku Ochotnicza Straż Pożarna w Skolimowie będzie obchodziła 100-lecie istnienia. Z tej okazji zapraszamy do udziału w wydarzeniu pod nazwą "Wielka Zabawa, czyli już za rok 100-­lecie", które odbędzie się 29 maja na placu przed remizą przy ul. Pułaskiego w Konstancinie-Jeziornie.
wtorek 24 maja 2016 - 17:33:36 | Komentarze: 0
Ożywić centrum Skolimowa

Ożywić centrum Skolimowa

Niedawno odbyło się kolejne spotkanie z mieszkańcami, podczas którego omawiano różne możliwości zagospodarowania centrum Skolimowa. Jeszcze nie wiadomo, co powstanie na rozległym, niezabudowanym terenie leżącym wzdłuż ul. Prusa między ul. Wojewódzką i Rycerską. Priorytetem samorządu jest bowiem rozbudowa Zespołu Szkół nr 1, która ma ruszyć w przyszłym roku.
poniedziałek 23 maja 2016 - 13:22:50 | Komentarze: 0
Maraton Zumby w Opaczy

Maraton Zumby
w Opaczy


Cardio Gym Center - CGC zaprasza mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna na Maraton Zumby, który odbędzie się w niedzielę 12 czerwca w hali sportowej w Opaczy. Organizatorzy gwarantują 3 godziny świetnej zabawy i dużo pozytywnej energii. Będzie się działo!
sobota 21 maja 2016 - 06:45:37 | Komentarze:
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy w weekend do Konstancina-Jeziorny. W sobotę polecamy: VI Rajd Papieski oraz spotkanie autorskie z Antonim Śledziewskim i Anną Demską. W niedzielę warto się wybrać do Parku Zdrojowego na plenerową wystawę fotografii Klubu f8 czy na koncert Kuby Badacha do amfiteatru. Sąsiedzi zapraszają też na VIII Turniej Rycerski, który odbędzie się w zamku w Czersku.
piątek 20 maja 2016 - 13:41:25 | Komentarze: 0
Pobili i okradli kierowcę w Konstancinie

Pobili i okradli kierowcę
w Konstancinie


Młoda kobieta i jej kompan pobili i okradli kierowcę, który zwrócił im uwagę. Do zdarzenia doszło w środę 18 maja w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Sobieskiego w Konstancinie-Jeziornie. Sprawcy pobicia byli pod wpływem alkoholu. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.
piątek 20 maja 2016 - 06:23:32 | Komentarze: 0
Szkoła wielu możliwości w Konstancinie

Szkoła wielu możliwości
w Konstancinie


Trwa nabór uczniów do Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta przy ul. Mirkowskiej 39 w Konstancinie-Jeziornie, jedynej publicznej szkoły ponadgimnazjalnej w naszym mieście. Zespół szkół stara się przyciągnąć uczniów atrakcyjną i oryginalną ofertą nauczania. W liceum można wybrać m.in. klasę o profilu rehabilitacji, sportowym lub kreacji wizerunku, a w technikum zdobyć zawód m.in. optyka, spedytora lub logistyka.
środa 18 maja 2016 - 10:12:41 | Komentarze: 0
Puchar Polski Nordic Walking w Konstancinie

Puchar Polski Nordic Walking w Konstancinie

W niedzielę, 15 maja w konstancińskim Parku Zdrojowym na linii startu siódmej edycji zawodów z cyklu Puchar Polski Nordic Walking 2016 stanęła rekordowa liczba uczestników. Na trzech dystansach: 5, 10 i 21 km, łącznie wystartowało blisko 700 zawodników.
wtorek 17 maja 2016 - 10:50:05 | Komentarze: 0
Przebudowa mostu w Obórkach

Przebudowa mostu
w Obórkach


We wtorek, 17 maja zostanie zamknięty most na Jeziorce w Obórkach. Piaseczyńskie starostwo rozpocznie długo oczekiwaną przebudowę wysłużonego mostu. Przejazd przez rzekę będzie zamknięty aż do 17 października. Piesi i rowerzyści będą mogli korzystać z tymczasowej kładki.
poniedziałek 16 maja 2016 - 09:37:19 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy w weekend do Konstancina-Jeziorny. W sobotę polecamy: wystawę artystów plastyków Konstancina-Jeziorny "Konfrontacje 2016", warsztaty krawieckie "Belle Epoque", a także Noc Muzeów w Hugonówce. W niedzielę warto się wybrać do Ciszycy na Zielone Świątki oraz do Parku Zdrojowego na Puchar Polski Nordic Walking 2016.
piątek 13 maja 2016 - 17:15:10 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Słodkie upominki i fontanna czekolady, bajkowe spotkanie teatralne czy kulinarne zajęcia dla najmłodszych - m.in. takie atrakcje czekają w maju na gości galerii handlowej w CH Auchan Piaseczno. Z okazji 20. urodzin CH Auchan w Polsce odbędzie się również zabawa, w której do zdobycia są atrakcyjne nagrody, a w wybranych sklepach będzie można skorzystać z wyjątkowych promocji i rabatów.

Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Pomoc prawna obejmuje sprawy z zakresu: prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, a także prawa pracy, karnego i o wykroczenia. Darmowe porady prawne w poniedziałki w godz. 10-14. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt tel.: 509 202 165.
mail: kancelaria.konstancin©gmail.com

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja