Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

IV Festiwal 321 IMPRO w Konstancinie - zdjęcia

IV Festiwal 321 IMPRO
w Konstancinie - zdjęcia


Konstancin-Jeziorna na trzy dni stał się prawdziwą stolicą teatralnej improwizacji. W Hugonówce odbył się IV Festiwal Sportów Teatralnych 321 Impro, zorganizowany przez Konstanciński Dom Kultury. Gwiazdą festiwalu, w którym wzięły udział grupy teatralnej z całego kraju, był znany radiowiec i kabareciarz Artur Andrus.
poniedziałek 01 września 2014 - 09:59:19 | Komentarze: 0
Ulica Kościuszki: kanalizacja i wodociąg (więcej...)

Ulica Kościuszki:
kanalizacja i wodociąg


W czwartek 28 sierpnia władze gminy Konstancin-Jeziorna podpisały umowę na budowę sieci kanalizacji deszczowej, sanitarnej i wodociągowej w rejonie ulicy Kościuszki. Inwestycję wartą ok. 4 mln zł wykona Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "Energopol-Lublin".
piątek 29 sierpnia 2014 - 08:49:28 | Komentarze: 0
Dożynki Gminne 2014 w Słomczynie (więcej...)

Dożynki Gminne 2014
w Słomczynie


W tym roku dożynki w gminie Konstancin-Jeziorna upłyną pod znakiem śpiewu, tańca i pysznych regionalnych potraw. W niedzielę 31 sierpnia będzie się działo. Wspólne gotowanie z Anną Popek, warsztaty taneczne, garncarsko-zdobnicze, pasieczne i wikliniarskie, a także liczne gry i konkursy - to tylko niektóre atrakcje święta plonów, na które zapraszamy do Słomczyna.
czwartek 28 sierpnia 2014 - 12:38:36 | Komentarze: 0
Liceum w Konstancinie będzie zamknięte (więcej...)

Liceum w Konstancinie
będzie zamknięte


W przyszłym roku Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta przy ul. Mirkowskiej 39 w Konstancinie-Jeziornie ma zostać zlikwidowany. Samorząd powiatu ma zamiar rozwiązać jedyną publiczną szkołę średnią w naszej gminie, ponieważ od kilku lat brakuje chętnych, by się w niej uczyć. Najbliższy rok szkolny ma być ostatnim w 68-letniej historii placówki.
środa 27 sierpnia 2014 - 12:34:12 | Komentarze: 0
IV Festiwal 321 IMPRO w Konstancinie (więcej...)

IV Festiwal 321 IMPRO
w Konstancinie


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na jedno z najciekawszych wydarzeń teatralnych w Polsce. IV Festiwal Sportów Teatralnych 321 Impro odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia w sali widowiskowej w willi Hugonówka w Konstancinie-Jeziornie. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.
wtorek 26 sierpnia 2014 - 10:56:36 | Komentarze: 0
Wznowienie budowy centrum hydroterapii

Wznowienie budowy centrum hydroterapii

Po kilku miesiącach przerwy została wznowiona budowa Konstancińskiego Centrum Hydroterapii, które ma powstać w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Źródlanej. Sztandarowa inwestycja Uzdrowiska Konstancin-Zdrój S.A. została zatrzymana po tym, jak nadzór budowlany stwierdził, że spółka bezprawnie wyburzyła budynek sanatorium "Przy Źródle".
poniedziałek 25 sierpnia 2014 - 08:17:51 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend (więcej...)

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

W sobotę 23 sierpnia o godz. 12:00 zapraszamy najmłodszych na spektakl "O wróżce Matyldzie", który odbędzie się w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. O godz. 19:00 w ramach Koncertów Letnich odbędzie się koncert Małgorzaty Markiewicz, a w niedzielę o godz. 16:00 wystąpi Kwintet Tanquillo. Zapraszamy w weekend do Konstancina-Jeziorny!
piątek 22 sierpnia 2014 - 11:38:34 | Komentarze: 0
Pijany podpalacz w Konstancinie-Jeziornie (więcej...)

Pijany podpalacz
w Konstancinie-Jeziornie


W ostatnią sobotę policjanci z konstancińskiego komisariatu uczestniczyli w dość nietypowej interwencji. Zostali wezwani do niewielkiego pożaru. Na Placu Zgody w Konstancinie-Jeziornie jakiś mężczyzna na ulicy podpalił ubrania i głośniki swojego znajomego. Nietrzeźwy podpalacz został zatrzymany i grozi mu więzienie.
środa 20 sierpnia 2014 - 10:38:23 | Komentarze: 0
Protest przeciwko składowisku w Konstancinie (więcej...)

Protest przeciwko składowisku w Konstancinie

Mieszkańcy sąsiadujący z Gminnym Punktem Selektywnej Zbiórki Odpadków, który znajduje się w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Słowiczej, protestują przeciwko jego funkcjonowaniu w tym miejscu. Mieszkańcy sprzeciwiają się lokalizacji punktu, która ich zdaniem jest niezgodna z przepisami. Samorząd stara się zalegalizować istniejący od ponad roku punkt, zmieniając plan miejscowy. Uwagi do planu można zgłaszać do 25 sierpnia.
poniedziałek 18 sierpnia 2014 - 12:17:41 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

W piątek z okazji święta Wojska Polskiego w Amfiteatrze Parku Zdrojowego wystąpi zespół Big Band Rondo Konstancin, który zaprezentuje pieśni patriotyczne i wojskowe z różnych okresów walk o niepodległość. W sobotę również w Amfiteatrze odbędzie się koncert zespołu Old Stars Konstancin, a w niedzielę występ Trio Wojciecha "Gogola" Gogolewskiego. Zapraszamy w weekend do Konstancina-Jeziorny!
piątek 15 sierpnia 2014 - 10:18:18 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Rusza cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. W lipcu i sierpniu będzie można obejrzeć takie bajki jak: Czerwony Kapturek, Prot i Filip, Stary Clown i Morze, Przygody Pana Soczewki, Jak to w Rodzinie. Gorąco polecamy - szczegóły na plakacie.

14 września w Zalesiu Górnym wystartuje MTB 1429 Maraton. Wszystkich miłośników rowerów zapraszamy do zapisów. Na zawodników czekają trasy 20, 30 i 40-kilometrowe przeprowadzone na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. fabrykasportu.eu


logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej

gruba-ryba.jpg
GRUBA RYBA
Restauracja i catering
Zapraszamy do rodzinnej restauracji przy ulicy Piłsudskiego 26 w Konstancinie. Zjemy tutaj wspaniały i przede wszystkim smaczny posiłek. Zorganizujemy też przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie firmowe. Przepyszny lunch już za 21 zł. Nasza dewiza: tylko świeże jedzenie, bez wzmacniaczy smaków!
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja