Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Szlaki turystyczne nadwiślańskich gmin

Nowe szlaki turystyczne
nadwiślańskich gmin


Przedstawiciele 5 nadwiślańskich gmin, Konstancina-Jeziorny, Góry Kalwarii, Józefowa, Karczewa i Otwocka, podpisali porozumienie oraz umowę o współfinansowaniu wykonania koncepcji szlaków komunikacyjnych pod nazwą "Turystyczne zagospodarowanie Doliny Środkowej Wisły zwanej Urzeczem". Mieszkańcy i turyści powinni zyskać nowe możliwości komunikacji i rekreacji.
piątek 28 kwietnia 2017 - 14:37:29 | Komentarze: 0
Prom w Gassach już kursuje

Prom w Gassach
już kursuje


W środę, 26 kwietnia po zimowej przerwie w Gassach została wznowiona przeprawa promowa przez Wisłę. Prom od kilku lat łączy gminy Konstancin-Jeziorna i Karczew. Na pokład może zabrać zarówno pieszych, rowerzystów oraz motocyklistów, jak i samochody osobowe, a także dostawcze. Prom kursuje codziennie.
środa 26 kwietnia 2017 - 17:01:46 | Komentarze: 0
Tragiczny wypadek w Ciszycy

Tragiczny wypadek
w Ciszycy


W poniedziałek w Ciszycy doszło do tragedii. Podczas prac polowych zginął kierowca rolniczego ciągnika. Traktor z niewyjaśnionych przyczyn nagle wjechał do pobliskiego zbiornika wodnego i przygniótł kierowcę. Mimo szybkiej pomocy zarówno mieszkańców, jak i straży pożarnej oraz ratowników pogotowia, mężczyzna zginął na miejscu.
środa 26 kwietnia 2017 - 11:01:47 | Komentarze: 0
Złote i diamentowe gody w Konstancinie

Złote i diamentowe gody
w Konstancinie


W piątek w Hugonówce odbyła się uroczystość z okazji złotych i diamentowych godów 14 małżeństw z gminy Konstancin-Jeziorna. Burmistrz Kazimierz Jańczuk w imieniu Prezydenta RP uroczyście wręczył jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie.
poniedziałek 24 kwietnia 2017 - 14:58:54 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy na weekend do Konstancina-Jeziorny. W sobotę, 21 kwietnia na scenie Hugonówki wystąpi znana aktorka Jolanta Żółkowska w spektaklu "Lifting". Natomiast w niedzielę zapraszamy dzieci i młodzież na sztukę "Jajo w sieci" oraz na przesłuchania Piaseczyńskiego Pokaż Talent.
sobota 22 kwietnia 2017 - 07:09:03 | Komentarze: 0
Zbiórka zużytych opon w Konstancinie

Zbiórka zużytych opon
w Konstancinie


W dwie soboty, 22 i 29 kwietnia Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna organizuje wiosenną zbiórkę zużytych opon samochodowych i rowerowych. Odbierze je od mieszkańców Zakład Gospodarki Komunalnej. W pierwszym terminie zbiórka obejmie swoim zasięgiem Konstancin, a w drugim sołectwa.
piątek 21 kwietnia 2017 - 14:15:43 | Komentarze: 0
Odzyskano skradziony ciągnik rolniczy

Odzyskano skradziony ciągnik rolniczy

Policjanci z Konstancina odzyskali skradziony ciągnik rolniczy oraz zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzewanego o to przestępstwo. W chwili zatrzymania mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu.
środa 19 kwietnia 2017 - 15:39:38 | Komentarze: 0
Włamanie i 2 awantury w Konstancinie-Jeziornie

Włamanie i 2 awantury w Konstancinie-Jeziornie

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie nie mogą ostatnio narzekać na brak interwencji. W kwietniu na terenie naszej gminy doszło m.in. do włamania i dwóch awantur. Podczas jednej z nich użyto piły spalinowej.
wtorek 18 kwietnia 2017 - 16:24:24 | Komentarze: 0
Spokojnych i Rodzinnych Świąt Wielkanocnych

Spokojnych i Rodzinnych Świąt Wielkanocnych

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej - życzy redakcja portalu Konstancin24.eu.
niedziela 16 kwietnia 2017 - 06:18:42 | Komentarze: 0
Wystartował Konstanciński Rower Miejski

Ruszył Konstanciński Rower Miejski

W piątek, 14 kwietnia po dłuższej przerwie wystartował Konstanciński Rower Miejski. Do dyspozycji mieszkańców Konstancina jest 50 rowerów i 5 samoobsługowych stacji wypożyczeń. Dodatkowo w czerwcu w Parku Zdrojowym zostanie otwarta nowa stacja z rowerami dla dzieci. System jest w pełni kompatybilny z warszawskim Veturilo.
piątek 14 kwietnia 2017 - 09:49:55 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja