Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Patron Ścieżki Zdrowia w Konstancinie

Patron Ścieżki Zdrowia
w Konstancinie


Ścieżka Zdrowia, znajdująca się w Konstancinie-Jeziornie między ulicami Od lasu i Sue Ryder to świetne miejsce, by na świeżym powietrzu zadbać o kondycję. W każdą sobotę odbywają się tutaj biegi w ramach akcji parkrun oraz treningi nordic walking. Rada Miejska niedawno oficjalnie nadała ścieżce imię Tomasza Hopfera, który był mieszkańcem naszego miasta, biegaczem, dziennikarzem sportowym i propagatorem biegania.
wtorek 29 lipca 2014 - 09:19:07 | Komentarze: 0
Tańsze bilety ZTM w Konstancinie - od 1 sierpnia

Tańsze bilety ZTM w Konstancinie - od 1.08

Od 1 sierpnia w autobusach kursujących w Konstancinie-Jeziornie zaczną obowiązywać oddzielne, tańsze bilety tylko na podmiejską drugą strefę. O ich wprowadzenie zabiegały podwarszawskie samorządy. Będzie obowiązywała również nowa oferta taryfowa "Warszawa+", dzięki której gminy będą mogły dopłacać do biletów obu stref, zmniejszając koszty ponoszone przez pasażerów.
poniedziałek 28 lipca 2014 - 04:54:53 | Komentarze: 0
IV Ekospływ rzeką Jeziorką - relacja i zdjęcia

IV Ekospływ rzeką Jeziorką - relacja i zdjęcia

W czwartek 17 lipca odbył się IV Ekospływ Jeziorką. Rzeką popłynęło łącznie 10 kajaków. Podczas sprzątania wyłowiono m.in. opony, wózek dziecięcy, felgę od auta. Zebrano łącznie 15 worków pełnych śmieci. Po spływie odbyło się tradycyjnie ognisko.
piątek 25 lipca 2014 - 13:01:55 | Komentarze: 0
Niezwykła wyprawa mieszkańca Konstancina

Niezwykła wyprawa mieszkańca Konstancina

Rafał Maciaszek, 21-letni mieszkaniec Konstancina-Jeziorny wyruszył w niezwykłą, rowerową podróż po Polsce. Trasa wyprawy "Maciach’s Survival Race" liczy prawie trzy tysiące kilometrów i składa się z 7 etapów. Mieszkaniec Konstancina planuje zdobyć m.in. całe polskie wybrzeże, w tym wszystkie latarnie morskie.
czwartek 24 lipca 2014 - 05:28:30 | Komentarze: 0
Pijany złodziej chciał ukraść kosiarkę

Pijany złodziej chciał ukraść kosiarkę

Policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie kradzieży kosiarki. Złodziej wszedł na posesję przez ogrodzenie i z ogrodowej altany chciał ukraść kosiarkę wartą 500 zł. Problem pojawił się, gdy tą samą drogą próbował opuścić posesję. Wypity wcześniej alkohol stał się przyczyną jego niedyspozycji fizycznej. 34-latek nie mógł pokonać ogrodzenia i został przyłapany przez właściciela, który powiadomił policję.
środa 23 lipca 2014 - 05:26:50 | Komentarze: 0
W Biedronce w Konstancinie można już płacić kartą

W Biedronce w Konstancinie można już płacić kartą

Sklepy Biedronka kończą wdrażać płatności za pomocą kart bankowych. W sklepie zlokalizowanym w Konstancinie-Jeziornie ta opcja jest już dostępna dla klientów. Do końca lipca płatność kartą będzie możliwa już we wszystkich placówkach sieci w Polsce.
wtorek 22 lipca 2014 - 07:09:02 | Komentarze: 0
Rowerem z Konstancina do Warszawy

Rowerem z Konstancina do Warszawy

Władze stolicy w tym roku planowały wykonać brakujący odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Łukasza Drewny, między Powsinem a Konstancinem-Jeziorną. Niestety trasa rowerowa łącząca nasze miasto z Warszawą, ma być zbudowana dopiero w przyszłym roku.
poniedziałek 21 lipca 2014 - 05:08:28 | Komentarze: 0
Konstancin: papierosy i alkohol z przemytu

Konstancin: papierosy
i alkohol z przemytu


Papierosy różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej i alkohol, zabezpieczyli policjanci z Piaseczna wraz z funkcjonariuszami warszawskiego urzędu celnego. Funkcjonariusze namierzyli 54-letniego mężczyznę na bazarku w Konstancinie-Jeziornie, który oferował do sprzedaży produkty pochodzące z przemytu. Rynkowa wartość zabezpieczonego towaru wynosi ponad 27.000 złotych.
piątek 18 lipca 2014 - 12:35:54 | Komentarze: 0
Skatepark w Konstancinie dopiero w sierpniu (więcej...)

Skatepark w Konstancinie dopiero w sierpniu

Kompleks sportowo-rekreacyjny ze skateparkiem i parkingiem w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Bielawskiej został już wybudowany i wygląda imponująco. Niestety obiekt zostanie otwarty prawdopodobnie dopiero w sierpniu i jeszcze nie można z niego korzystać. Wykonawca kompleksu musi uzyskać pozwolenie na jego użytkowanie.
środa 16 lipca 2014 - 10:50:47 | Komentarze: 0
Recitale Małgorzaty Jareckiej w Konstancinie-Jeziornie

Recitale Małgorzaty Jareckiej w Konstancinie

Zapraszamy na dwa recitale piosenki francuskiej pt. "Paryska przygoda" w wykonaniu Małgorzaty Jareckiej. Pierwszy odbędzie się w czwartek 17 lipca w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Na drugi recital zapraszamy w niedzielę 20 lipca do amfiteatru w Parku Zdrojowym. Polecamy!
wtorek 15 lipca 2014 - 15:43:37 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Rusza cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. W lipcu i sierpniu będzie można obejrzeć takie bajki jak: Czerwony Kapturek, Prot i Filip, Stary Clown i Morze, Przygody Pana Soczewki, Jak to w Rodzinie. Gorąco polecamy - szczegóły na plakacie.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej

gruba-ryba.jpg
GRUBA RYBA
Restauracja i catering
Zapraszamy do rodzinnej restauracji przy ulicy Piłsudskiego 26 w Konstancinie. Zjemy tutaj wspaniały i przede wszystkim smaczny posiłek. Zorganizujemy też przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie firmowe. Przepyszny lunch już za 21 zł. Nasza dewiza: tylko świeże jedzenie, bez wzmacniaczy smaków!
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja