Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Kulturalny weekend w Konstancinie (więcej...)

Kulturalny weekend
w Konstancinie


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na weekendowe wydarzenia kulturalne. W sobotę 25 października o godz. 19:00 odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu BIG BAND RONDO KONSTANCIN. W niedzielę 26 października o godz. 16:00 zapraszamy na „Wrzosowiska” - przegląd twórczości seniorów. Obie imprezy odbędą się w sali widowiskowej w Hugonówce. Wstęp bezpłatny.
piątek 24 października 2014 - 20:51:42 | Komentarze: 0
Pomysł na skwer w Skolimowie

Pomysł na skwer
w Skolimowie


W przyszłym roku w Skolimowie może powstać skwer sportowo-rekreacyjny. Pomysł zagospodarowania terenu przy ul. Kołobrzeskiej wyszedł od jednego z mieszkańców Skolimowa - Krzysztofa Bajkowskiego. Dzięki jego inicjatywie powstał już projekt terenu rekreacyjnego.
piątek 24 października 2014 - 08:34:42 | Komentarze: 0
Nowi patroni w Konstancinie-Jeziornie (więcej...)

Nowi patroni
w Konstancinie-Jeziornie


W ciągu ostatnich miesięcy kilka miejsc w Konstancinie-Jeziornie zyskało nowe nazwy i patronów. Do Ścieżki Zdrowia im. Tomasza Hopfera i ronda Danuty Siedzikówny "Inki" dołączyły jeszcze "Aleja Miłośników Konstancina" oraz Zespół Szkół nr 4 im. Jana Meistera w Słomczynie. Nie brakuje pomysłów na kolejne nazwy i patronów godnych upamiętnienia.
środa 22 października 2014 - 10:54:50 | Komentarze: 0
Restauracja Gruba Ryba - film promocyjny

Restauracja Gruba Ryba
- film promocyjny


Przy ul. Piłsudskiego 26 w Konstancinie-Jeziornie, restauracja Gruba Ryba wciąż zaskakuje kreatywnością i profesjonalnym podejściem do konsumenta. Usługi restauracyjne i cateringowe rodziny Gregorczyków na przestrzeni pierwszego roku działalności w nowym miejscu zachwalane były m.in. w Łazienkach Królewskich, w których catering przygotował kolację dla 120 VIP-ów podczas gali przyznania nagród "Złote Logo Polska".
wtorek 21 października 2014 - 11:14:15 | Komentarze:
Wybory samorządowe w Konstancinie (więcej...)

Wybory samorządowe
w Konstancinie


Już niebawem, 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy nie tylko nową Radę Miejską, lecz także reprezentantów Konstancina-Jeziorny w Radzie Powiatu Piaseczyńskiego oraz przedstawicieli naszej części województwa w sejmiku mazowieckim. O stanowisko burmistrza będzie ubiegało się pięciu kandydatów.
poniedziałek 20 października 2014 - 12:15:10 | Komentarze: 0
Złoty Krzyż Zasługi dla Wandy Banaszewskiej (więcej...)

Złoty Krzyż Zasługi
dla Wandy Banaszewskiej


W piątek 10 października w Sali Kolumnowej Sejmu RP, podczas konferencji z okazji 25-lecia Oświaty Niezależnej w Polsce, odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń przyznawanych przez Prezydenta RP osobom zasłużonym dla rozwoju oświaty. Podczas uroczystości Sekretarz Stanu Irena Wóycicka uhonorowała Złotym Krzyżem Zasługi Wandę Banaszewską, przedstawicielkę No Bell Szkoły Podstawowej Montessori w Konstancinie-Jeziornie.
piątek 17 października 2014 - 10:11:24 | Komentarze: 0
Sztuczne lodowisko w Konstancinie-Jeziornie (więcej...)

Sztuczne lodowisko
w Konstancinie-Jeziornie


Prawdopodobnie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie zostanie otwarte lodowisko ze sztuczną taflą, wypożyczalnią łyżew oraz plenerową kawiarenką. Żeby burmistrz mógł spełnić swoją obietnicę, złożoną mieszkańcom poprzedniej zimy, na sfinansowanie lodowiska musi się jeszcze zgodzić Rada Miejska.
środa 15 października 2014 - 14:46:00 | Komentarze: 0
Recital Małgorzaty Jareckiej w Tarczynie (więcej...)

Recital Małgorzaty Jareckiej w Tarczynie

Zapraszamy na kolejny recital piosenki francuskiej w wykonaniu Małgorzaty Jareckiej - tym razem do Tarczyna. Usłyszymy największe przeboje Piaf, Dalidy, Joe Dassina i Brela. Koncert "Paryska przygoda" odbędzie się w sobotę 18 października w sali widowiskowej GOK przy ul. J.Stępkowskiego 17.
wtorek 14 października 2014 - 11:20:08 | Komentarze: 0
VIII Bieg Papieski - relacja i zdjęcia (więcej...)

VIII Bieg Papieski
- relacja i zdjęcia


Ponad 300 osób wzięło udział w VIII Otwartym Biegu Papieskim, który w niedzielę odbył się w Habdzinie. Biegacze uczcili nie tylko kolejną rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II, lecz także poległych i wałczących w Powstaniu warszawskim. Biegowi towarzyszył tradycyjny piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.
poniedziałek 13 października 2014 - 08:19:17 | Komentarze: 0
VIII Bieg Papieski w Habdzinie (więcej...)

VIII Bieg Papieski
w Habdzinie


W niedzielę 12 października odbędzie się VIII Bieg Papieski w Habdzinie. Przed startem zawodnicy wezmą udział w mszy świętej dziękczynnej za beatyfikację Jana Pawła II. Zapisy do biegu rozpoczną się o godz. 12:00.
piątek 10 października 2014 - 15:28:48 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

Otul się na jesień! Zapraszamy na zakupy do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.


Husse.jpg
Szwedzkie karmy HUSSE dla psa i kota - smaczne i niedrogie, bez sztucznych barwników i konserwantów. Duży wybór, profesjonalne doradztwo żywieniowe, darmowe próbki, bezpłatna dostawa o dogodnej porze. Zapraszamy!
Tel. 603 793 725 lub 504 075 520

TeddyEddie.jpg
Angielski dla dzieci 2-7 lat
Stara Papiernia, Konstancin-Jeziorna
Zapisy: tel. 22 188 14 50, 880 528 230

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej

gruba-ryba.jpg
GRUBA RYBA
Restauracja i catering
Zapraszamy do rodzinnej restauracji przy ulicy Piłsudskiego 26 w Konstancinie. Zjemy tutaj wspaniały i przede wszystkim smaczny posiłek. Zorganizujemy też przyjęcie okolicznościowe lub spotkanie firmowe. Przepyszny lunch już za 21 zł. Nasza dewiza: tylko świeże jedzenie, bez wzmacniaczy smaków!
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja