Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Upały w Konstancinie. Będą kurtyny wodne

Upały w Konstancinie. Będą kurtyny wodne

Przed nami gorący weekend. Temperatura może sięgnąć nawet 35 stopni na plusie. W związku z falą upałów, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna w najbliższy weekend uruchomi w Parku Zdrojowym kurtyny wodne.
piątek 03 lipca 2015 - 14:54:16 | Komentarze: 0
Pijany kierowca na ul. Mirkowskiej w Konstancinie

Pijany kierowca
na ulicy Mirkowskiej


Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali pijanego kierowcę VW Transportera, który jechał wężykiem na ulicy Mirkowskiej. Mężczyzna miał prawie 1,9 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
czwartek 02 lipca 2015 - 18:06:24 | Komentarze: 0
Konstancin dostał ponad 21 mln złotych

Konstancin dostał ponad 21 mln złotych

Konstancin-Jeziorna otrzyma rekordowe dofinansowanie ze środków unijnych - ponad 21 mln złotych. Pieniądze uzyskane z Unii Europejskiej zostaną przeznaczone na budowę sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie Skolimowa. W poniedziałek, 29 czerwca przedstawiciele władz gminy podpisali umowę na dofinansowaniu inwestycji z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
środa 01 lipca 2015 - 16:44:54 | Komentarze: 0
Burmistrz Konstancina otrzymał absolutorium

Burmistrz Konstancina otrzymał absolutorium

Kazimierz Jańczuk, burmistrz Konstancina-Jeziorny otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu w 2014 roku. Rada Miejska jednogłośnie pozytywnie oceniła ubiegłoroczną pracę burmistrza. Dochody gmin wyniosły 133,9 mln zł, a wydatki - ponad 135 mln zł, z czego 41,5 mln zł samorząd przeznaczył na inwestycje.
wtorek 30 czerwca 2015 - 16:04:29 | Komentarze: 0
Zamknięty skrót drogowy na Kabaty

Zamknięty skrót drogowy na Kabaty

W poniedziałek 29 czerwca na okres 5 tygodni zamknięto ulicę Rzekotki na Kabatach. Powód to budowa kanalizacji i wodociągu. To właśnie tędy prowadzi popularny skrót z Konstancina-Jeziorny i Powsina do Ursynowa. Kierowcy muszą teraz jeździć objazdem przez Wilanów.
poniedziałek 29 czerwca 2015 - 08:51:41 | Komentarze: 0
Wakacje w amfiteatrze w Konstancinie-Jeziornie

Wakacje w amfiteatrze
w Konstancinie


W wakacje zapraszamy do amfiteatru w Parku Zdrojowym. W lipcowe i sierpniowe piątki wyświetlane będą filmy w ramach kina plenerowego, a w weekendy ucztować będą melomani. W soboty i niedziele zaplanowano cykl koncertów letnich.
sobota 27 czerwca 2015 - 16:56:37 | Komentarze: 0
Kalejdoskop Konstancina z gwiazdami

Kalejdoskop Konstancina
z gwiazdami


W czwartek 25 czerwca miała miejsce inauguracja projektu Kalejdoskop Konstancina. Z tej okazji w Konstancińskim Domu Kultury otwarto wystawę multimedialną przedstawiającą dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Konstancina-Jeziorny.
piątek 26 czerwca 2015 - 19:09:00 | Komentarze: 0
Strajk przy budowie ratusza w Konstancinie

Strajk przy budowie ratusza w Konstancinie

Kilku hiszpańskich robotników, pracujących przy budowie nowego Ratusza przy ul. Piaseczyńskiej w Konstancinie-Jeziornie protestuje przeciwko jednej z firm, w której są zatrudnieni. Rozstawili przy budowie transparent i domagają się zaległej zapłaty od jednego z podwykonawców. Budowa ratusza nie została przerwana, ale są opóźnienia. Urząd miasta poprosił głównego wykonawcę o wyjaśnienia.
czwartek 25 czerwca 2015 - 17:19:07 | Komentarze: 0
Zbiórka zużytych opon w Konstancinie

Zbiórka zużytych opon
w Konstancinie


W sobotę, 27 czerwca Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna organizuje zbiórkę zużytych opon samochodowych i rowerowych. Odbierze je od mieszkańców Zakład Gospodarki Komunalnej. Zbiórka nie dotyczy opon od samochodów ciężarowych i opony ciągnikowych.
środa 24 czerwca 2015 - 21:43:48 | Komentarze: 0
Policja złapała złodzieja roweru

Policja złapała złodzieja roweru

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie w niespełna cztery godziny ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Zatrzymany Leszek G. przyznał się do zarzucanego czynu i usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
wtorek 23 czerwca 2015 - 17:11:34 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

LETNIE PRZECENY! Zapraszamy na zakupy do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Rabaty do -70%!

britamer.jpg

suplementy.jpg

Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska - Nowicka
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before all courts and public administration authorities. Telefon: 694 624 384

hotel.jpg

techno-dry.jpg
Pralnia chemiczna TECHNO-DRY
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Starej Papierni vis a vis sklepu Rossmann. Zapewniamy najnowsze technologie prania i najlepszą jakość. Pierzemy wszystko oprócz pieniędzy. Gwarantujemy niskie ceny! Pranie i prasowanie koszul 5,90 zł/sztuka.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja