Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Willa Biała zostanie wyremontowana

Willa Biała zostanie wyremontowana

Zabytkowa willa "Biała", która znajduje się w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Mickiewicza 7, ma zostać wyremontowana przez samorząd. Po konsultacji z konserwatorem zabytków władze naszego miasta zdecydowały, że kamienica zostanie przeznaczona na cele publiczne, ale nie wrócą do niej lokatorzy komunalni.
poniedziałek 02 maja 2016 - 08:29:42 | Komentarze: 0
Mężczyzna opiekunem osób starszych

Mężczyzna opiekunem osób starszych

Opieka nad osobą starszą to bardzo odpowiedzialne zajęcie, które wymaga konkretnych umiejętności oraz kwalifikacji. Nie każdy będzie odpowiednim kandydatem do podjęcia takiej pracy, ponieważ bardzo dużą rolę odgrywają tutaj indywidualne cechy charakteru i usposobienie.
sobota 30 kwietnia 2016 - 16:59:22 | Komentarze:
Święto tańca w Hugonówce - koncert Bario Loco

Święto tańca
w Hugonówce


Zapraszamy na koncert zespołu Bario Loco, którego specjalnością są tanga - prosto z La Boca w Buenos Aires, grane i śpiewane z prawdziwie argentyńską pasją. Koncert i pokaz tanga odbędą się w sobotę 30 kwietnia w Konstancińskim Domu Kultury Hugonówka. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie KDK oraz na kupbilecik.pl.
piątek 29 kwietnia 2016 - 08:54:33 | Komentarze: 0
Ruszyła przeprawa promowa w Gassach

Ruszyła przeprawa promowa w Gassach

Prom znów kursuje między konstancińskim i karczewskim brzegiem Wisły. Po zimowej przerwie w Gassach wznowiono przeprawę promową. Będzie można z niej korzystać zarówno podczas długiego majowego weekendu, jak i w czasie Flis Festiwalu, który zacznie się 7 maja.
czwartek 28 kwietnia 2016 - 07:35:04 | Komentarze: 0
Skomputeryzowana straż miejska w Konstancinie

Skomputeryzowana straż miejska w Konstancinie

Straż miejska w Konstancinie-Jeziornie została wyposażona w elektroniczny system rejestracji zdarzeń, który ma usprawnić służbę funkcjonariuszy i poprawić porządek oraz bezpieczeństwo w naszej gminie. Komputerowa ewidencja zgłoszeń jest niezwykle pomocna przy dużej liczbie różnorodnych interwencji, a konstancińska straż miejska w ubiegłym roku odnotowała ich aż 3131.
środa 27 kwietnia 2016 - 07:20:27 | Komentarze: 0
Ośrodek sportów wodnych w Konstancinie

Ośrodek sportów wodnych w Konstancinie

Nad stawem w Mirkowie ma powstać ośrodek sportów wodnych z restauracją i hotelem. Spółka Marina Konstancin, właściciel stawu z wyciągiem do wakebordingu, ma zamiar zaadaptować na ten cel zabytkową kamienicę, stojącą nad brzegiem. Budynek przy ul. Mirkowskiej 51 dotychczas należy do gminy, która ma go sprzedać spółce Marina Konstancin. Dzięki temu pustostan nie będzie popadał w ruinę i zacznie służyć sympatykom sportów wodnych.
poniedziałek 25 kwietnia 2016 - 14:59:22 | Komentarze: 0
V Flis Festiwal 2016 - Gassy 7-8 maja

V Flis Festiwal 2016
- Gassy 7-8 maja


W weekend 7-8 maja w miejscowości Gassy nad Wisłą odbędzie się V Flis Festiwal 2016, czyli spotkanie kultur nadrzecznych na Urzeczu. Głównym celem festiwalu jest pokazanie zapomnianego do niedawna mikroregionu etnograficznego związanego z Wisłą i handlem wiślanym, flisakami a także osadnictwem olęderskim.
piątek 22 kwietnia 2016 - 13:20:26 | Komentarze: 0
Co z nowym ratuszem w Konstancinie?

Co z nowym ratuszem
w Konstancinie?


Prawie 2 miesiące temu wykonawca nowego ratusza w Konstancinie-Jeziornie zrezygnował i budowa nowego magistratu przy ul. Piaseczyńskiej została przerwana. W ubiegłym tygodniu urząd miasta zakończył inwentaryzację dotychczasowych prac. W maju ma zostać ogłoszony przetarg na nowego wykonawcę. Jeśli wszystko przebiegnie bez komplikacji, budynek zostanie ukończony w połowie przyszłego roku.
czwartek 21 kwietnia 2016 - 13:31:17 | Komentarze: 0
Bliżej zamknięcia asfaltowni w Konstancinie

Bliżej zamknięcia asfaltowni w Konstancinie

Do 30 czerwca samorząd gminy Konstancin-Jeziorna ma podpisać porozumienie ze spółką Fal-Bruk. Na jego mocy w ciągu trzech lat wytwórnia mas bitumicznych przy ul. Mirkowskiej ma zostać zamknięta. Natomiast teren wytwórni ma być przeznaczony na budownictwo mieszkaniowe.
środa 20 kwietnia 2016 - 13:51:58 | Komentarze: 0
"Pojezierze Brodnickie za pół Ceny"

"Pojezierze Brodnickie
za pół Ceny"


Fundacja GEOLIFE we współpracy z Turystycznym Stowarzyszeniem Pojezierza Brodnickiego organizuje akcję promocyjną "Pojezierze Brodnickie za pół Ceny". Akcja ta ma na celu promowanie Pojezierza Brodnickiego także poza sezonem turystycznym, integrację społeczności lokalnej, jak też prezentację towarów i usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
wtorek 19 kwietnia 2016 - 21:09:14 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

W niedzielę, 22 maja zapraszamy na przedstawienie p.t. "Smok Wawelski". Spektakle o godz. 13:00, 15:00 i 17:00.

Radca_prawny.jpg
RADCA PRAWNY / LEGAL COUNSELLOR
Dorota Szymańska
Telefon: 694 624 384
www.kancelariaszymanska.pl
Prawo cywilne, Prawo rodzinne, Prawo pracy. Full legal service of individual entrepreneurs, other legal and natural persons. Representation before courts.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Pomoc prawna obejmuje sprawy z zakresu: prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, a także prawa pracy, karnego i o wykroczenia. Darmowe porady prawne w poniedziałki w godz. 10-14. W celu umówienia wizyty proszę o kontakt tel.: 509 202 165.
mail: kancelaria.konstancin©gmail.com

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja