Zaloguj się | Rejestracja

Konstancin-Jeziorna - REKLAMA

Oferta reklamowa portalu Konstancina-Jeziorny
Prowadzisz Firmę? Zareklamuj się w naszym portalu!

Oferujemy Państwu atrakcyjne formy promocji - od animowanych banerów
po artykuły promocyjne. Projekty graficzne wykonujemy w cenie kampanii.
Za naszym pośrednictwem poinformujesz mieszkańców Konstancina-Jeziorny o swoim Biznesie. Zdobędziesz nowych Klientów i wzmocnisz markę Firmy.
Podstawowe informacje na temat portalu:

Portal społecznościowy Konstancin24.eu to obecnie jeden z największych i najpopularniejszych serwisów internetowych w Konstancinie-Jeziornie. Artykuły, ogłoszenia, komunikaty oraz reklamy, które codziennie publikujemy, trafiają do ok. 25 tysięcy mieszkańców.

Głównym celem portalu jest informowanie mieszkańców o wszystkich istotnych sprawach związanych z miejscem, w którym mieszkają. W serwisie można poznać opinie, uwagi, nastroje lokalnej społeczności. Użytkownicy mogą zamieszczać komentarze, wypowiadać się na forum sąsiedzkim, publikować ogłoszenia i zdjęcia. W portalu znajduje się również katalog firm zawierający ofertę przedsiębiorstw świadczących usługi dla mieszkańców Konstancina-Jeziorny.

Portal cechuje stonowana i jednocześnie przyjazna dla oka grafika oraz prosty układ nawigacyjny. Serwis wyróżnia bogaty kontent - od 2010 roku opublikowaliśmy już prawie tysiąc artykułów. Portal cały czas zyskuje na popularności i jest doskonale pozycjonowany w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce Google. Prowadzimy również bardzo popularny fanpage Konstancina-Jeziorny na Facebooku.
Zasięg portalu - Google Maps:

Promocja: Dodaj swoją firmę!

plus.jpg
Dodaj swoją firmę!
Brakuje Twojej Firmy? Dodaj ją do katalogu!
Wyślij maila na adres reklama@konstancin24.eu
z następującymi informacjami: nazwa firmy, adres siedziby, numer kontaktowy, krótki opis. W ciągu 48 godzin dodamy Twoją Firmę do katalogu. I nic za to nie zapłacisz!*
Promocja: Pozycja Nr 1!

nr1.jpg
Pozycja Nr 1 w katalogu firm!
Nie daj się wyprzedzić! Zamów Złotą Wizytówkę w portalu sąsiedzkim Konstancin24.eu! Wizytówka Twojej firmy pojawi się na pierwszym miejscu w wybranym dziale katalogu firm. Dodatkowo wizytówka zostanie wyróżniona znakiem Nr 1.
Skorzystaj z reklamy w portalu Konstancin24.eu.

Formy promocyjne

reklama.jpg Zobacz przykłady form promocyjnych. Sprawdź ceny, poznaj specyfikacje techniczne, wybierz reklamę i zamów kampanię.

Formy promocji:
Billboard VIP
Baner VIP
Artykuł promocyjny
Zajawka VIP
Standard Box
Złota Wizytówka
Srebrna Wizytówka
Pogoda Box
Zajawka Premium

kontakt z Doradcą

reklama.jpg
Masz pytania? Nasz Doradca jest do Twojej dyspozycji - wyślij maila lub zadzwoń:
e-mail: reklama@konstancin24.eu
telefon: +48 666 572 243