Zaloguj się | Rejestracja

McDonald's w Konstancinie - ruszyła budowa


McDonald’s w Konstancinie - ruszyła budowa

W maju rozpoczęła się budowa restauracji McDonald's w Konstancinie-Jeziornie. Restauracja z charakterystycznym żółtym M w logo powstaje przy ulicy Warszawskiej, na wylocie z Konstancina do Warszawy. W połowie czerwca restauracja rozpocznie nabór pracowników. Otwarcie zaplanowano na wrzesień 2014 roku.


Budowa każdej restauracji McDonald's to średni koszt ok. 6-7 mln złotych. Nie są to już placówki z dominującym czerwonym kolorem. Firma wychodząc naprzeciw nowym trendom w architekturze zmieniła wystrój wewnętrzny lokali, ich kolorystykę, a także same bryły budynków. Miejsce tradycyjnej czerwieni zajęła bogatsza paleta kolorów, w których dominuje żółć, biel, głęboka zieleń, a także kolory drewna i kamienia. Restauracje stają się bardziej zróżnicowane w swoim wyglądzie, by lepiej dostosować się do specyfiki danego miejsca i klienteli. Wyższy standard lokali, komfort, łatwość korzystania, swobodna, sprzyjająca relaksowi atmosfera wiążą się ze zmianą filozofii McDonald's, którą ujmuje hasło przejścia od "Fast Food" do "Good Food Fast".

Reklamy Google:


Budowa restauracji McDonald’s w Konstancinie rozpoczęła się na początku maja 2014 roku. Pierwsza placówka światowego koncernu w naszym mieście powstaje przy ulicy Warszawskiej, na wylocie z Konstancina do Warszawy. Zakończenie budowy i otwarcie zaplanowano po wakacjach. W internecie pojawiła się już informacja o naborze pracowników. W serwisie Lento.pl opublikowano ogłoszenie o spotkaniu rekrutacyjnym, które odbędzie się 18 czerwca w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Sobieskiego 6 - przeczytaj ogłoszenie.

McDonald's w Polsce zatrudnia ponad 16.000 pracowników. Dzięki wewnętrznemu systemowi szkoleń firma nie wymaga od kandydatów większej praktyki w gastronomii. Firma jest otwarta na osoby w każdym wieku, zarówno młodych, stawiających pierwsze kroki w życiu zawodowym jak i osoby starsze. Warunkiem niezbędnym jest umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na potrzeby gości restauracji. Każda restauracja McDonald's to ok. 40-60 nowych miejsc pracy.

Obecnie w ponad stu dwudziestu miastach Polski działają 333 restauracje McDonald's. Rekordzistką pod względem ilości jest Warszawa z 41 lokalizacjami. Na liście lokalizacji znajdują się nie tylko tak duże miasta jak Warszawa czy Łódź, ale również miasta o zdecydowanie mniejszej liczbie mieszkańców, jak np. Dębica, Kępno, Ostrowiec Świętokrzyski, czy Skierniewice.

Źródło: mcdonalds.pl

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Nowe inwestycje w Konstancinie-Jeziornie

Tegoroczne lato w Konstancinie-Jeziornie zapowiada się niezwykle pracowicie. Na najbliższe miesiące władze naszego miasta zaplanowały rozpoczęcie kilku dużych inwestycji, wśród których są m.in. budowa sali gimnastycznej w Opaczy, przebudowa ulic Batorego i Jagiellońskiej. Kontynuowane będą również kosztowne prace przy budowie przedszkoli i sieci kanalizacyjnych. Samorząd przygotowuje się także do rozpoczęcia budowy nowego ratusza przy ul. Piaseczyńskiej.


Konstancin-Jeziorna
- miasto marzeń


Co jakiś czas w Konstancinie-Jeziornie pojawiają się spektakularne pomysły budowy różnych obiektów, które działają na wyobraźnię mieszkańców, zapowiadając rozwój i rozkwit naszego miasta. Wśród tych mniej lub bardziej realnych planów, które od lat czekają na realizację, można wymienić m.in. ratusz, obwodnicę, zalew nad Jeziorką, centrum handlowe na targowisku czy kompleks handlowo-usługowo-rekreacyjny na terenie byłej fabryki papieru lub pole golfowe na Łąkach Oborskich. Gdyby te pomysły się ziściły, powstałby Konstancin marzeń...


Konstancin: przegląd największych inwestycji

Sezon budowlany jest w pełni, dlatego też postanowiliśmy sprawdzić, jak przebiegają, niektóre największe i najważniejsze inwestycje samorządu Konstancina-Jeziorny. Przyjrzeliśmy się nie tylko realizowanym obecnie remontom i budowom, ale także inwestycyjnym planom na kolejne miesiące tego roku.

sobota 31 maja 2014 - 07:10:19 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja