Zaloguj się | Rejestracja

Wypożyczalnia rowerów - wybieramy miejsca (więcej...)


Wypożyczalnia rowerów
- wybieramy miejsca


Burmistrz Kazimierz Jańczuk na drugi kwartał tego roku zapowiedział w Konstancinie-Jeziornie otwarcie wypożyczalni rowerów systemu Veturilo. Władze Konstancina omawiają teraz szczegóły współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie, w ramach którego działają wypożyczalnie. W naszej gminie ma powstać pięć punktów, w których będzie można wypożyczyć rower. Jakie miejsca proponujecie?


Burmistrz Konstancina-Jeziorny proponuje, by rowerowe stacje Veturilo stanęły w następujących miejscach:
  • Klarysew - droga serwisowa wzdłuż ul. Warszawskiej, przy skrzyżowaniu z ul. Mirkowską,
  • os. Grapa - parking Starej Papierni (jeżeli właściciel centrum handlowego wyrazi zgodę) lub parking przy poczcie,
  • pasaż przy ul. Sienkiewicza - obok skrzyżowania z ul. Piłsudskiego,
  • os. Mirków - parking przy dawnej pizzerii,
  • Skolimów - gminny plac przy Ośrodku Pomocy Społecznej

Reklamy Google:


Ostateczna decyzja w sprawie lokalizacji stacji jeszcze nie zapadła. Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna do 18 marca 2013 r. czeka w tej sprawie na opinie mieszkańców. Możecie zagłosować na naszej stronie i wybrać miejsca, które uważacie za najbardziej trafione.

Jeśli macie swoje propozycje lokalizacji, w których mogłyby stanąć rowerowe stacje, wyślijcie do nas propozycje na adres redakcja@konstancin24.eu. W poniedziałek 18 marca przekażemy Wasze głosy i propozycje do urzędu miasta.

Głosować można również na stronie fanów Konstancina na Facebooku.

Źródło: UMiG Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościWypożyczalnie rowerów Veturilo - lokalizacje proponowane przez burmistrza Konstancina:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Zobacz artykuły powiązane:


Wiosna w Konstancinie
dla rowerzystów


Ten rok zapowiada się niezwykle obiecująco dla konstancińskich rowerzystów. Wiosną na terenie Konstancina-Jeziorny zostaną otwarte wypożyczalnie rowerów Veturilo. W naszej gminie i w jej okolicy powstaną również nowe ścieżki i szlaki dla rowerzystów. Ponadto jednoślady po kilku latach zakazu będą mogły znów poruszać się po Parku Zdrojowym, w którym została dla nich wytyczona specjalna trasa.

Wypożyczalnia rowerów
w Konstancinie


W kwietniu 2013 r. w Konstancinie-Jeziornie mają zostać otwarte bezobsługowe wypożyczalnie rowerów miejskich Veturilo. Samorząd przeznaczy 150 tys. złotych na rozszerzenie warszawskiego systemu wypożyczalni jednośladów, który działa w ramach Zarządu Transportu Miejskiego. Jeśli władze gminy dojdą do porozumienia z ZTM, w naszym mieście powstanie pięć punktów z rowerami.

Ślepe ścieżki rowerowe
w Konstancinie


Mimo że Konstancin-Jeziorna sprzyja wycieczkom rowerowym i przyciąga wielu amatorów jednośladów z sąsiednich miast, gminne szlaki i ścieżki rowerowe pozostawiają wiele do życzenia. Podczas przebudowy drogi wojewódzkiej nr 724 powstała nowoczesna i wygodna ścieżka. Niestety nie można nią dojechać ani do Parku Zdrojowego, ani do stolicy.

sobota 09 marca 2013 - 12:38:06 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

lasiwino.jpg

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja