Zaloguj się | Rejestracja

Kosa Konstancin: koniec sezonu halowego (więcej...)


Kosa Konstancin:
koniec sezonu halowego


Wiosna zawitała na stałe do piłkarskiego świata, co oznacza koniec rozgrywek halowych oraz rozpoczęcie treningów i sparingów na świeżym powietrzu. Młodsze roczniki Kosy Konstancin zakończyły sezon halowy na wysokich, aczkolwiek nie medalowych miejscach.


10 i 11 marca, drużyna Kosy 2002, na turnieju w Iłowie otarła się o podium. Pierwszego dnia wszystko szło jak z nut. Pewny awans do półfinału pozwalał z optymizmem oczekiwać kolejnego dnia zmagań sportowych. Niestety, brak koncentracji oraz zbyt duże rozluźnienie w drużynie i... pozostała walka o 3 miejsce.

Także ostatni mecz Kosy 2002, okazał się nie najlepszy i w ten oto sposób zespół z Konstancina uplasował się na 4 miejscu. Pomimo tego, dwa lata młodszy od pozostałych zawodników, Ashley Akpan, po raz kolejny został wybrany przez trenerów najlepszym zawodnikiem turnieju. Potencjał tego chłopca jest niesamowity, a ma on dopiero 8 lat.

Klasyfikacja końcowa turnieju
1.DKS Wkra Działdowo
2.Młode Orły Pułtusk
3.UKS Jedynka Nidzica
4.Kosa Konstancin
5.MKS Mława
6.KS Concordia Elbląg
7.GSZS Rybno
8.UKS Don Bosco Ostróda
9.KS Polonia Iłowo
10.UKS Poncio Lidzbark
11.GKS Wikielec
12.GSZS Rybno II

Reklamy Google:


Tydzień później, w turnieju dla rocznika 2003, drużyna Kosy Konstancin rywalizowała w Hali Piłkarskiej Bemowo, na sztucznej murawie. Były to kolejne, silnie obsadzone, zawody z cyklu Mini Legia Cup. W klubie Kosa Konstancin trenuje zaledwie kilku chłopców z tego rocznika, dlatego też trener Sławomir Woźniak uzupełnił drużynę zawodnikami o rok młodszymi. Piąte miejsce, w tak doborowym towarzystwie, trener uznał za wynik, który nie przyniósł wstydu klubowi z Konstancina.

Klasyfikacja końcowa turnieju
1.SF Wilanów
2.UWKS Legia-Bemowo
3.KP Legia II Warszawa
4.Drukarz Warszawa
5.Kosa Konstancin
6.Varsovia Warszawa
7.Polonia Warszawa
8.Legia 2004 Warszawa
9.UKS 9 Siedlce
10.KP Legia I Warszawa
11.Dragon Bielany
12.Olimpia Warszawa


Drużyna Kosy 2000 przygotowuje się do ruszających niebawem rozgrywek ligowych i co tydzień rozgrywa spotkania sparingowe. 10 marca, na boisku w Parku Skaryszewskim, wyższość piłkarzy z Konstancina musiała uznać drużyna z wieloletnimi tradycjami - Drukarz Warszawa. Kosa 2000 pewnie wygrała ten mecz i nie tracąc bramki, strzeliła rywalowi 10 goli. Wynik wysoki jak na tę dyscyplinę sportu, ale okazało się, że było to preludium do tego, co miało się wydarzyć tydzień później.

Sparing Kosy 2000 z Drukarzem Warszawa - 10 marca 2012 r.

W niedzielę 18 marca w Wesołej, Kosa 2000 zmierzyła się w sparingu z miejscową drużyną KS Wesoła. Rezultat końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania zawodników, trenera Tomasza Citkowicza oraz obecnych na trybunach rodziców. W trwającym 90 minut meczu padły 32 bramki. I wszystkie dla zespołu z Konstancina! 0:32 - takiego wyniku nie pamiętają nawet przysłowiowi "najstarsi górale". Była to sroga lekcja futbolu dla klubu, w którym pierwsze piłkarskie kroki stawiał obecny bramkarz Kosy 2000 (na zdjęciu).

Sparing Kosy 2000 z KS Wesoła - 18 marca 2012 r.

W tzw. "międzyczasie", drugi zespół Kosy 2000 rozegrał mecz kontrolny z miejscowym rywalem Skrą Konstancin. Sparing zakończył się "skromnym" zwycięstwem Kosy - 9:1.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Kosa Konstancin zgarnia puchar w Brodnicy!

Kolejny weekend i kolejne sukcesy piłkarzy z Konstancina. W sobotę 3 marca drużyna Kosy Konstancin 2004 zajęła 1. miejsce w silnie obsadzonym turnieju halowym w Brodnicy. Tego samego dnia zespół Kosy 2000 powtórzył ubiegłoroczny sukces na prestiżowym turnieju Mini Legia Cup. Gratulujemy!


Kosa wygrywa w turnieju "Ursus Cup"!

W miniony weekend, 25-26 lutego, drużyna Kosy Konstancin rocznik 2002, prowadzona przez trenera Sławomira Woźniaka, wzięła udział w dwóch turniejach halowych - w Łazach i Ursusie. Piłkarze Kosy zaczęli od zdobycia 2. miejsca w sobotnim turnieju, a dzień później nie dali szans przeciwnikom, zajmując 1. miejsce!


Kosa Konstancin:
2. miejsce na Targówku!


Kolejny sukces zespołu Kosy Konstancin. W miniony weekend piłkarze Kosy z rocznika 2004 zdobyli drugie miejsce w turnieju rozgrywanym na Targówku w Warszawie. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Ashley Akpan, zawodnik Kosy Konstancin.


Nasz patronat:
Kosa Konstancin!


Podanie na pole karne, strzał i... GOL!!! Z przyjemnością donosimy, że nasz portal został partnerem medialnym najbardziej znanego klubu piłkarskiego w naszym regionie - Kosy Konstancin. Od teraz w portalu Konstancin24.eu ukazywać się będą najnowsze wydarzenia związane z klubem, relacje z meczy, zdjęcia oraz video prosto z murawy. Zapraszamy!

niedziela 25 marca 2012 - 07:22:43 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

lasiwino.jpg

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja