Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka
Autor Odpowiedzi
admin
03 wrz 2013 : 08:34
admin


Zarejestrowany #1
Dołączył: 28 lut 2008 : 19:13
postów: 20
Z inicjatywy pochodzącej z Podlasia firmy SOKÓŁKA Okna i Drzwi, w sobotę 7 września odbędzie się kiermasz "Podlaskie Smaki". Podczas kiermaszu do Konstancina przyjedzie dziewięć firm produkujących i oferujących podlaskie specjały, by podzielić się z mieszkańcami swoimi skarbami.

Kiermasz "Podlaskie Smaki" rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa aż do późnego popołudnia. Organizatorzy z wielką starannością zadbali o apetyczne atrakcje. Podczas kiermaszu będzie można degustować tradycyjne miody i lody, regionalne wędliny z korycińskiej wędzarni, tatarskie specjały, którymi sam Książę Karol był częstowany, jak również niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju ciasto - sękacz. Na odważnych będzie także czekało mrowisko. Palcówka, ziemniaczana babka, ogóreczki i nadbużańskie grzyby, chleb w piecu pieczony, oryginalne sery korycińskie - to tylko część smacznych atrakcji. Zakończenie kiermaszu przewidziane jest na godzinę 17:00.

Zapraszamy mieszkańców Konstancina na wspólne podlaskie świętowanie.

Wystawcy: Nadbużańskie Grzyby Tradycyjne, Korycińskie smaki, Lody u Matczaka, Gospodarstwo Pasieczne "Bartnik Sokólski", Podlaskie Stowarzyszenie, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Jarosław Kalinowski, Tatarska Jurta, Sery z Korycina, Hotel Lipowy Most Golf Park.


Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System