Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka
Autor Odpowiedzi
SMuszynski
04 lip 2014 : 08:01
Zarejestrowany #2190
Dołączył: 01 lip 2014 : 08:37
postów: 1
Jako, że to mój pierwszy post na Forum, wpierw się przedstawię - nazywam się Sergiusz Muszyński, jestem przewodniczącym Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w powiecie piaseczyńskim (młodzieżówka PiS) oraz członkiem zarządu piaseczyńskiego Prawa i Sprawiedliwości.

Pod szyldem podległego mi lokalnego Forum Młodych PiS organizujemy już od kilku miesięcy raz w miesiącu otwarte spotkania dla mieszkańców z ciekawymi ludźmi z prawej strony sceny politycznej. Gościliśmy już europosła PiS prof. Zdzisława Krasnodębskiego, Mariana Piłkę (wiceprezes Prawicy RP Marka Jurka) oraz Tadeusza Płużańskiego.

Więcej informacji o dotychczas odbytych spotkaniach (+zdjęcia) tutaj: [sergiuszmuszynski.pl]

Pragnę wszystkich Państwa serdecznie zaprosić do uczestniczenia w tych spotkaniach. Odbywają one się w tej formule, że najpierw gość wygłasza wykład po czym następuje dyskusja na sali. Wszyscy mile widziani, także osoby o kompletnie innych poglądach niż głoszone przez PiS - chodzi przede wszystkim o ciekawe dyskusje.

Najbliższe spotkanie odbędzie się DZISIAJ 4 lipca ( piątek), o godz. 19, w Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów przy ul. Leśnej 15 w Konstancinie-Jeziornie. Naszym gościem będzie red. Stanisław Michalkiewicz - felietonista Radia Maryja i Telewizji TRWAM. Temat spotkania: "Czy Polską rządzą służby specjalne?".

Zapraszam wszystkich na to spotkanie i na kolejne . Chcemy by utrzymała się tradycja odbywania takich spotkań co miesiąc.

Sergiusz Muszyński
przewodniczący Forum Młodych PiS w powiecie piaseczyńskim
sergiuszmuszynski.pl
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System