WiadomośćMĘSKA ODSŁONA BODY-FACTORY (więcej...)
(Kategoria: Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
wtorek 27 marca 2012 - 08:07:23


MĘSKA ODSŁONA BODY-FACTORY

Nowa odsłona BODY FACTORY w Konstancinie-Jeziornie. Siłownia i centrum fitness, które do tej pory kierowało swoją ofertę wyłącznie dla kobiet, postanowiło zadbać o silną płeć. W centrum otwarto właśnie siłownię dla Mężczyzn. Dodatkowo wzbogacono ofertę o Personal Training. Serdecznie zapraszamy!


Często zapominamy o tym, jak ważnym elementem życia jest ruch i aktywność fizyczna. Odpowiedzią na to zagrażające zdrowiu człowieka zjawisko jest siłowania i klub fitness BODY FACTORY zlokalizowane przy ulicy Warszawskiej 95 (nad sklepem Biedronka) w Konstancinie-Jeziornie.

BODY FACTORY rozszerzyło swoją ofertę. Po remoncie, który zakończył się 12 marca br., klub otworzył swoje podwoje również dla Panów. W centrum otwarto siłownię dla Mężczyzn. Bogate wyposażenie sali skusi niejednego mężczyznę, który chciałby poprawić swoją kondycję. Salę siłową wzbogacono o nowoczesny sprzęt, który umożliwia wykonanie ćwiczeń wszystkich partii mięśni. Przygotowano strefę cardio dla chcących zrzucić kilka kilogramów oraz strefę wolnych ciężarów wyposażoną w "elastyczną podłogę", co chroni przed kontuzją. Wyspecjalizowana kadra trenerów i instruktorów, pozwoli zadbać o doskonałą formę i własne zdrowie. To świetny sposób na zgubienie "piwnego brzucha". Dzięki zajęciom w klubie poprawimy swoją sylwetkę przed wakacyjnym plażowaniem.

BODY FACTORY wzbogaciło także swoją ofertę o treningi personalne. Personal Training przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy kondycji. To kompleksowy trening uwzględniający pomiary m.in procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie i ciśnienia. Na podstawie analizy wyników układana jest dieta oraz plan treningowy. Trening personalny pozwala całkowicie skupić się na oczekiwaniach i potrzebach osoby trenującej, aby osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Pozwala także tworzyć indywidualne rozwiązania, a w dodatku jest maksymalnie bezpieczny, bo trener stale nadzoruje, kontroluje i koryguje ćwiczenia. Praktycznie 100% czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów. Idealnie dopasowany plan treningowy pozwala czerpać dużo radości i zabawy z podejmowanej aktywności fizycznej, dodaje energii życiowej i redukuje efekty codziennego stresu.

BODY FACTORY przygotowało również bogatą ofertę fitness. Zajęcia odbywają się rano i wieczorem, dla każdego. Warto podkreślić, że klub oferuje bezpłatny parking podziemny dla swoich klientów.

BODY FACTORY - galeria zdjęć
BODY FACTORY - wizytówka klubu
body.jpgBODY FACTORY
Siłownia i centrum fitness

Ulica Warszawska 95
05-520 Konstancin-Jeziorna
Telefon: +48 797 117 225
e-mail: biuro@body-factory.com.pl
www.body-factory.com.pl


BODY FACTORY na mapie Konstancina
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł sponsorowanyŹródło: Konstancin 24 - Konstancin-Jeziorna > Portal Mieszkańców > Metropolia Warszawa
( http://www.konstancin24.eu/news.php?extend.945 )