Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Mistrzyni golfa z Konstancina! (czytaj więcej...)


Mistrzyni golfa
z Konstancina!


Podczas ostatniej sesji rady miejskiej, która odbyła się 29 czerwca, burmistrz Kazimierz Jańczuk oraz przewodniczący rady miejskiej Andrzej Cieślawski, w imieniu samorządu złożyli gratulacje mieszkance Czarnowa, Elżbiecie Panas - Międzynarodowej Mistrzyni Polski Seniorów w Golfie.


Elżbieta Panas, znana aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna wygrała turniej Dr Irena Eris Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet w Golfie, który odbył się w dniach 9-11 czerwca w klubie Mazury Golf & Country Club w Naterkach. Golfistka, mieszkająca w Czarnowie, zdobyła niezwykle prestiżowy tytuł Międzynarodowej Mistrzyni Polski Seniorek, pokonując wszystkie rywalki w swojej kategorii wiekowej. Podczas sesji, rada miejska wyróżniła mieszkankę, uroczyście gratulując jej sportowego osiągnięcia. „Swoim sukcesem sięgnęła pani nie tylko poza obręb naszego miasta i gminy, ale i granice Polski” - w imieniu samorządu mówił Andrzej Cieślawski, przewodniczący konstancińskiej rady miejskiej. „Pani zwycięstwo to zaszczyt dla Konstancina-Jeziorny, proszę przyjąć gratulację od nas wszystkich, radnych, pracowników urzędu i mieszkańców. Życzę zdrowia, optymizmu i kolejnych sukcesów sportowych” - dodał przewodniczący rady miejskiej, wręczając golfistce dyplom. Życzenia i gratulacje złożył również burmistrz Kazimierz Jańczuk, który podarował mieszkance bukiet kwiatów. Następnie wszyscy radni, urzędnicy oraz uczestniczący w obradach mieszkańcy nagrodzili mistrzynię gromkimi brawami.

Reklamy Google:


Elżbieta Panas podziękowała za wyróżnienie i przyznała, że mimo aktorskiego doświadczenia, odczuwa tremę, stając przed radą miejską. „Bardzo się cieszę, że zostałam przez państwa uhonorowana. Nie sądziłam, że może mnie spotkać taki zaszczyt w miejscu, w którym mieszkam od 1995 roku” - mówiła mistrzyni. „Polski Związek Golfa powstał w 1993 roku więc wkrótce będzie obchodził swój jubileusz. W tym roku związek został przyjęty do Polskiego Komitetu Olimpijskiego, ponieważ od igrzysk w 2016 roku golf będzie dyscypliną olimpijską. Chciałabym państwu powiedzieć, że jest to niezwykła dyscyplina sportu, którą szczególnie polecam wszystkim kobietom. Nie ma ograniczeń wiekowych, jest rodzinna i towarzyska” - dodała Elżbieta Panas. Aktorka ma nadzieję, że kiedyś w gminie powstanie pole golfowe, do budowy którego zachęciła władze miasta, przytaczając przykłady z innych miejsc w kraju.

Warto dodać, że już kilkanaście lat temu narodził się pomysł budowy pola golfowego na Łąkach Oborskich. Jednak kwestia własności gruntów na wiele lat utknęła w sądach. O grunty w sądzie „walczy” samorząd i jeszcze nie wiadomo, co w przyszłości na nich powstanie. Natomiast w 2008 roku w pobliskich Brześcach (gmina Góra Kalwaria) budowę pola golfowego rozpoczął Wejchert Golf Club. Jak dotychczas jedyne czynne miejsce w pobliżu Konstancina, w którym można uprawiać tę dyscyplinę sportu, znajduje się w Wilanowie.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościśroda 06 lipca 2011 - 07:01:25 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja