Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Najciekawsze wydarzenia w Polsce okiem bukmacherów


Najciekawsze wydarzenia w Polsce okiem bukmacherów

Początek nowego roku to za każdym razem czas prognoz - zarówno tych poważniejszych, np. politycznych czy społecznych, jak również związanych z szeroko rozumianym show-biznesem, sportem, rozrywką lub życiem prywatnym celebrytów. Możliwość obstawiania zakładów wzajemnych, dotyczących wydarzeń w 2018 r. w Polsce, oferuje graczom kilka działających na naszym rynku legalnych firm bukmacherskich.


Choć gra u bukmachera wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z obstawianiem wyników sportowych, to jednak z roku na rok w naszym kraju powiększa się oferta zakładów niesportowych, związanych ze sprawami politycznymi, społecznymi czy rozrywkowymi. Jak stwierdził Paweł Rabantek z firmy Star Typ, jest to wynik rozszerzania oferty dla osób, które niekoniecznie interesują się sportem. "Śledzimy to, co się dzieje, zarówno lokalnie jak i w wymiarze ogólnopolskim. I jeśli widzimy, że dane wydarzenie ma potencjał dla graczy, to wprowadzamy to do oferty" - powiedział w rozmowie z portalem polskathetimes.pl. Co więc, zdaniem bukmacherów, może wydarzyć się w Polsce w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy?

Kto będzie prezydentem Warszawy?

W polskiej polityce 2018 r. upłynie z pewnością pod znakiem zaplanowanych na listopad wyborów samorządowych. W orbicie zainteresowań firm bukmacherskich obecnie znajduje się przede wszystkim urząd prezydenta Warszawy. Bukmacher m.in. umożliwia graczom typowanie, czy w 2018 r. stanowisko to zajmie obecny wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki (tak – kurs 5,00, nie – kurs 1,15). Z kolei inna firma bukmacherska ma swojej ofercie zakład dotyczący startu w wyborach na prezydenta stolicy zdymisjonowanej niedawno premier Beaty Szydło (kurs 2,25) oraz tego, czy stanowisko to zajmie kandydat popierany przez PiS - na taką ewentualność również wyznaczono kurs 2,25.

Firma umożliwia również graczom obstawianie innych zakładów wzajemnych, dotyczących polityki w nowym roku, m.in. w sprawie objęcia przez Jarosława Kaczyńskiego teki premiera (kurs 10,00), zawetowania przez prezydenta Andrzeja Dudę co najmniej trzech ustaw (kurs 5,00) czy przeprowadzenia w Polsce referendum na temat wyjścia z Unii Europejskiej (kurs 3,25). Więcej o takich zakładach tutaj: www.legalsport.pl/newsy/zaklady-na-najciekawsze-wydarzenia-w-2018-roku-wg-bukmachera/

Okiem bukmachera: sprawy społeczne...

Ciekawe bukmacherskie zakłady specjalne, dotyczące rodzimych spraw społecznych, znaleźć można w ofercie jednej z firm z licencją MF. U bukmachera można obstawić, czy podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy padnie rekord zebranej łącznie kwoty (tak – kurs 1,10, nie – kurs 5,75), czy będzie to kwota wyższa czy niższa niż 131,5 mln zł (taki sam kurs – 1,86), a także czy w 2018 r. zapadanie oficjalna decyzja, dotycząca jednego z najnowszych pomysłów partii rządzącej, czyli wyburzenia Pałacu Kultury i Nauki (tak – kurs 7,75, nie – kurs 1,05).

...i rozrywka

W sferze zainteresowań legalnych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce znajduje się również szeroko rozumiana branża show-biznesu. Firmy umożliwiają typowanie, czy w 2018 r. TVP1 zaprzestanie emitowania uwielbianego przez rzesze Polaków serialu „Klan” (tak – 7,00, nie – 1,06) lub czy... Beata Szydło do końca 2018 r. przynajmniej raz poprowadzi główne wydanie „Wiadomości” - na taki wydarzenie bukmacher ustanowił wyjątkowo wysoki kurs, bo aż 100,50. Inny bukmacher ma natomiast w swojej ofercie zakłady dotyczące tego, że w 2018 r. po raz drugi rodzicami zostaną Ania i Robert Lewandowscy (kurs 15,00) oraz reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji przez siostry Godlewskie (kurs 300,00). 2018 r. zapowiada się więc wyjątkowo na wielu płaszczyznach...


Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia - skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie u legalnych bukmacherów, z ważną licencją Ministerstwa Finansów.
Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają wymagane zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich.
Teksty dotyczące operatorów bukmacherskich nie posiadających licencji Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych na terytorium Polski mają charakter wyłącznie informacyjny, nie zachęcamy do korzystania z ich usług.

piątek 02 lutego 2018 - 08:09:52 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja