Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Maria Sadowska w Konstancinie - relacja


Maria Sadowska
w Konstancinie - relacja


W Konstancińskim Domu Kultury odbył się koncert noworoczny Marii Sadowskiej. Publiczność, która do ostatniego miejsca wypełniła salę Hugonówki, usłyszała najpopularniejsze kolędy w oryginalnych jazzowych aranżacjach oraz autorskie pastorałki wokalistki. Nie zabrakło też jej największych hitów, idealnie wprawiających w karnawałowy nastrój.


Publiczność oraz artystkę przywitała Edyta Markiewicz-Brzozowska, dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury. "Wspaniałym występem Marii Sadowskiej zainaugurowaliśmy ubiegłoroczny letni sezon artystyczny w Parku Zdrojowym, a dziś dziękujemy, że rozpocznie z nami nowy rok" - mówiła dyrektor, zapraszając do wspólnej zabawy.

Reklamy Google:


Maria Sadowska przyznała, że święta Bożego Narodzenia są dla niej niezwykle wyjątkowym czasem. Dlatego też podczas koncertu na scenie, grając i śpiewając, towarzyszyli jej najbliżsi - dzieci, rodzice oraz mąż. Zabrzmiały nie tyko najpopularniejsze polskie kolędy w oryginalnych, nastrojowych, jazzowych aranżacjach zespołu Jazzowi Terroryści oraz autorskie pastorałki z wydanej kilka lat temu płyty "Gwiazda dla każdego".

Warto podkreślić, że świąteczny repertuar Marii Sadowskiej jest niezwykle wyjątkowy. Utwory na płytę "Gwiazda dla każdego" powstawały przez wiele lat - Marysia Sadowska co roku w czasie świąt komponuje bowiem jedną piosenkę. Na konstancińskiej scenie usłyszeliśmy więc swoistą świąteczną opowieść, różnorodne gatunkowo piosenki powstałe w różnych okresach życia i twórczości artystki. Wokalistka błyskawicznie zjednała sobie publiczność, która wraz z nią śpiewała, klaskała i kołysała się w rytm utworów. Przed kolędą "Pójdźmy wszyscy do stajenki" zaprosiła na scenę nie tylko swoje dzieci, lecz także całą najmłodszą publiczność. Natomiast na koniec występu zachęciła, by wszyscy złapali się za ręce i wspólnie zaśpiewali "Cichą noc". Było nie tylko nastrojowo, świątecznie i rodzinie, lecz także tanecznie, jazzowo i karnawałowo. Nie mogło bowiem zabraknąć ulubionych, żywiołowych rytmów Marii Sadowskiej. Na bis zabrzmiał znany "Jazz na ulicach", którym wokalistka pożegnała się z publicznością, zapraszając tym samym do karnawałowej zabawy.

Maria Sadowska jest nie tylko niezwykle wszechstronnym muzykiem, kompozytorką i wokalistką, lecz także jurorką w popularnym programie The Voice of Poland oraz reżyserką i scenarzystką filmową. Jej ostatnim filmem jest głośna "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Artystka, która ma w swoim dorobku 9 różnorodnych, solowych płyt, po zakończeniu promocji filmu wróciła do koncertowania i skupiła się na komponowaniu zupełnie nowego materiału. Usłyszymy go już wiosną 2018 roku.

To z pewnością nie ostatnia gwiazda, która w tym roku odwiedzi Konstancin-Jeziornę. Już w sobotę, 10 lutego o godz. 18 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 odbędzie się koncert Katarzyny Groniec. Z okazji walentynek zaśpiewa "ZOO z piosenkami Agnieszki Osieckiej". Bilety w cenie 45 zł już w sprzedaży w kasie Konstancińskiego Domu Kultury lub na stronie www.konstancinskidomkultury.pl.

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


wtorek 09 stycznia 2018 - 17:14:35 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja