Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Dowóz dzieci i młodzieży do szkół w 2018 roku


Dowóz dzieci i młodzieży do szkół w 2018 roku

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna podpisał umowę na dowóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością do specjalnych przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych, oraz na dowóz dzieci i młodzieży do gminnych szkół podstawowych w 2018 roku.


W wyniku rozstrzygnięcia przetargów burmistrz Konstancina-Jeziorny, zawarł dwie umowy. Pierwszą z Markiem Kowalskim, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Marek Franciszek Kowalski "Przewóz osób" na: "Świadczenie usług transportowych w zakresie kompleksowego dowozu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej do specjalnych przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych w roku 2018" na kwotę 485.826 zł. Umowa obowiązuje od 2 stycznia do 31 grudnia 2018 r.

Reklamy Google:


Druga umowa została zawarta z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Skierniewicach Spółka z o.o. na: "Dowóz dzieci i młodzieży do gminnych szkół podstawowych na terenie Gminy Konstancin-Jeziorna w 2018" na kwotę 342.210 zł. Umowa również obowiązuje od 2 stycznia do 31 grudnia 2018 r.

Szczegółowych informacji na temat możliwości skorzystania z dowozu dzieci udziela Wydział Oświaty, Kultury i Zdrowia Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, tel. 22 484-25-71, ul. Warszawska 31 (Galeria Lima), pokój nr. 10.

Źródło: UMiG Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


wtorek 02 stycznia 2018 - 12:17:17 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja