Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Dni Konstancina 2013 - zapraszamy! (więcej...)


Dni Konstancina 2013
- zapraszamy!


W weekend 15-16 czerwca zapraszamy na uroczyste obchody Dni Konstancina. W ciągu dwóch dni nie zabraknie różnorodnych atrakcji zarówno sportowych, jak i kulturalnych. Największą gwiazdą tegorocznych Dni Konstancina będzie znana wokalistka Natalia Kukulska, która w sobotę wystąpi w amfiteatrze. Natomiast w niedzielę zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Pikniku Retro.


W sobotę 15 czerwca na scenie amfiteatru wystąpią m.in.: uczniowie z zespołów szkół nr 3 i 5 oraz ze szkoły amerykańskiej. Zobaczymy także m.in. Zespół Pieśni i Tańca „Przepióreczka”, grupę musicalową KDK „Tugeder” i Zespół Taneczny „Sonata”. Przygotowano również liczne konkursy sportowe, warsztaty plastyczne i rękodzieła artystycznego. Nie zabraknie wystaw, stoisk handlowych i gastronomicznych.

O godz. 12:00 władze miasta wraz z gościem specjalnym Johanem Kunstem, przewodniczącym Komitetu Współpracy Miast Partnerskich Konstancin-Jeziorna i Leidschendam-Voorburg odsłonią tablicę pamiątkową w alei współpracy polsko-holenderskiej Parku Zdrojowego.

Reklamy Google:


Dni Konstancina będą również doskonałą okazją do spotkania i porozmawiania z radnymi oraz członkami Młodzieżowej Rady Miejskiej. W sobotę od godz. 12 do 19 przy głównej alei prowadzącej do amfiteatru w Parku Zdrojowym zostaną zlokalizowane punkty obydwu rad, przy których samorządowcy będą pełnili swoje terenowe dyżury. Celem takich dyżurów jest próba "zbliżenia" samorządowców i mieszkańców, zwrócenia uwagi na pewne problemy, przełamania bariery w kontaktach z radnymi, a także chęć zainteresowania problematyką samorządową mieszkańców i ich angażowanie w lokalne sprawy. Będą również przeprowadzane quizy dla mieszkańców z wiedzy o samorządzie. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Rada Miejska Konstancina-Jeziorny, Młodzieżowa Rada Miejska, oraz nieformalne stowarzyszenie młodzieży „Młodzieżowy Konstancin”. Wsparcie merytoryczne zapewnia fundacja im. St. Batorego.

Poniżej zamieszczamy godziny dyżurów poszczególnych radnych:
Izabela Skonecka: 13:00 - 14:00
Włodzimierz Wojdak: 14:00 - 16:00
Jadwiga Sowińska: 16:00 - 17:00
Irena Śliwka: 16:00 - 17:00
Grażyna Chojnowska: 17:00-18:00
Tomasz Zymer: 17:00 - 18:30
Ryszard Bajkowski: 18:00-18:30
Alfreda Konopka: 18:30 - 19:00
Jadwiga Magdziarz: 18:30 - 19:00

Na koniec pierwszego dnia święta Konstancina wystąpi Natalia Kukulska. Koncert znanej wokalistki rozpocznie się o godz. 20:00 w Parku Zdrojowym.

W niedzielę tradycyjnie już odbędzie się Piknik Retro. Zainauguruje go parada, która punktualnie o godz. 13 wyruszy z parkingu przy C.H. Stara Papiernia. Przedstawiciele samorządu, zaproszeni goście i mieszkańcy w strojach z lat 20. i 30. przejdą ulicami miasta do Parku Zdrojowego, gdzie dla wszystkich przygotowano szereg atrakcji, m.in. koncert Big Band Rondo Konstancin, pokazy mody dwudziestolecia międzywojennego i akrobatyki cyrkowej, loty balonem, kajaki, konkurs na przebranie w stylu epoki. Święto Konstancina zakończy koncert Voice Band z Sonią Bohosiewicz, który odbędzie się o godz. 20:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Dni Konstancina 2013.

Organizatorami są: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Patronat medialny nad imprezą objęli: Radio Dla Ciebie, Kurier Południowy oraz nasz portal Konstancin24.eu.

Źródła: Konstanciński Dom Kultury, UMiG Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościProgram Dni Konstancina 2013:Zobacz artykuły powiązane:


Dni Konstancina 2012: relacja i zdjęcia

Największe święto naszego miasta, Dni Konstancina już za nami. Miniony weekend upłynął pod znakiem wspólnej zabawy. A że pogoda dopisała w ciągu dwóch dni przez Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie przewinęło się tysiące ludzi, chętnie uczestniczących w przygotowanych atrakcjach, które mogły przypaść do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zapraszamy na relację.

Huczne Dni Konstancina 2011 - relacja!

W miniony weekend odbyły się uroczyste obchody Dni Konstancina. W ciągu dwóch dni nie brakowało różnorodnych atrakcji zarówno sportowych, jak i kulturalnych. Największą gwiazdą tegorocznych Dni Konstancina był znany wokalista Łukasz Zagrobelny, który wystąpił w amfiteatrze w sobotę. Natomiast w niedzielę w Parku Zdrojowym królowały lata 20. i 30. ubiegłego stulecia - odbył się niezwykle widowiskowy Piknik Retro. Zapraszamy na relację!

Dni Konstancina
- zawiodła pogoda!


Niestety pogoda spłatała przykrego figla organizatorom Dni Konstancina 2010. W pierwszy dzień imprezy zimno i mało słońca, w drugi - przelotne opady deszczu i ciężkie chmury. W sobotę niewielu mieszkańców Konstancina zdecydowało się uczestniczyć w festynie. W wyborczą niedzielę frekwencja była nieco lepsza, za to bez parasola lub płaszcza przeciwdeszczowego nie dało się wytrzymać.

czwartek 13 czerwca 2013 - 08:20:37 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja