Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Jedzenie przez internet już w Konstancinie! (więcej...)


Jedzenie przez internet
już w Konstancinie!


Konstancin stał się modnym miejscem do życia i do mieszkania. Szybko przejmuje także nowinki i styl życia, który napływa do niego z położonej w pobliżu Warszawy. Wielu mieszkańców regularnie dojeżdża do Stolicy, z powodu posiadanej tam pracy, czy w interesach. Czas spędzony w samochodzie próbują nadrobić poświęcając resztę dnia życiu rodzinnemu. Przez co, nie wszyscy znajdują czas na codzienne przygotowywanie posiłków.


Ci którzy większą część doby spędzają w pracy lub na dojazdach potrzebują, od czasu od czasu, oderwania od codziennych obowiązków. Wolą pójść z dziećmi na spacer np. do Parku Zdrojowego, niż stać przy garnkach w kuchni. W Konstancinie można bez przeszkód zamówić jedzenie "na telefon" w kilku okolicznych pizzeriach lub wybrać się na obiad do osiedlowej restauracji. Dla tych, którzy preferują jedzenie z dostawą do domu, a nie przepadają wyłącznie za pizzą, powstał serwis pyszne.pl.

Oczywiście w Warszawie oferta partnerskich restauracji, z których można zamówić jedzenie online, jest większa. Nie mniej jednak, serwis rozwija się na tyle szybko, że także w Konstancinie można już za jego pośrednictwem zamówić ulubione danie. A jest to bardzo proste.

Wystarczy podać adres dostawy i wybrać z restauracji: chińskiej, japońskiej lub indyjskiej danie, na które mamy ochotę. Dodatkowo ciekawą opcją jest możliwość zapłaty za nie - online. Przez co, nie musimy się już martwić o brak gotówki. Szybki przelew, karta kredytowa lub płatność PayPal wyręczą nas od wyprawy do bankomatu. W serwisie można także przeczytać i wystawić opinię restauracji z której zamawialiśmy jedzenie. Dzięki temu zanim się na nią zdecydujemy, możemy zobaczyć jak została oceniona.

Pomimo tego, że w Konstancinie nie jest jeszcze tak duży wybór lokali online, jak na przykład w Warszawie, to warto wypróbować serwis pyszne.pl. Dzięki niemu można się przekonać jak łatwe i szybkie może być zamawianie jedzenia przez internet - zarówno do domu w Konstancinie jak i do biura w Warszawie.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


wtorek 27 listopada 2012 - 05:58:07 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja